09036826938 - 91091002 info@markazimplant.com

چرا ایمپلنت سوئیسی ؟ ( انواع ، قیمت و مقایسه )

شماره همراه خود را وارد نمایید تا متخصصین ما با شما تماس بگیرند.


همانطور که می دانید بی دندانی می تواند به ظاهر و سلامتی شما آسیب وارد کند. به دلیلی که در بالا گفته شد همواره انسان در حال تلاش برای یافتن راهی برای درمان بی دندانی می باشد. برای درمان بی دندانی تا به حال چندین درمان ارائه شده است اما نزدیک ترین درمان به دندان واقعی ایمپلنت دندان می باشد و دارای محبوبیت زیادی است.

ایمپلنت سوئیسی
ایمپلنت سوئیسی

ایمپلنت سوئیسی

همانطور که در بالا نیز گفته شد درمان ایمپلنت در دنیا از محبوبیت خاصی برخوردار شده است به همین دلیل نیز در کشور های مختلف برند های ایمپلنت سازی مختلفی موجود دارد که یکی از آن کشور سوئیس می باشد. ایمپلنت سوئیس در این صنعت پیشرو می باشد و محصولات این کشور بسیار با کیفیت است. به دلیل کیفیت بالای ایمپلنت سوئیسی، محصولات این کشور دارای محبوبیت بسیار زیادی در بازار جهانی می باشند که ما قصد داریم در ادامه به بررسی کامل ایمپلنت های سوئیسی بپردازیم.

قیمت انواع ایمپلنت سوئیسی

قیمت یکی از فاکتور های مهم در هر درمان می باشد به همین دلیل نیز قصد داریم قیمت انواع ایمپلنت سوئیسی را مورد بررسی قرار دهیم. همانطور که می دانید ایمپلنت سوئیسی دارای برند های متفاوتی می باشد به همین دلیل نیز قیمت ایمپلنت های سوئیسی در بازه های متفاوتی وجود دارد اما به صورت کلی می توان گفت ایمپلنت سوئیسی از نظر قیمت در دسته بندی ویژه ای قرار می گیرد. برای مقایسه قیمت ایمپلنت های سوئیسی می توان گفت قیمت ایمپلنت های این کشور نسبت به اروپا و کره بالا تر می باشد.

ارزش خرید ایمپلنت سوئیسی

یکی دیگر از فاکتور های مهم، که در خرید هر محصول باید به آن دقت کرد ارزش خرید آن می باشد. ارزش خرید در حقیقت نسبت کیفیت به قیمت هر محصول می باشد که ایمپلنت های سوئیسی دارای کیفیت بسیار بالایی هستند به همین دلیل نیز، نسبت به قیمت خود از ارزش خرید بالایی برخوردار می باشند.

مزایای ایمپلنت سوئیسی

ایمپلنت های سوئیسی دارای مزایای بسیار می باشند که هر کدام از آنها در روند درمان بسیار مهم است اما یکی از آنها، از باقی دارای اهمیت بیشتر می باشد و تا حد زیادی می توان آن را علت به وجود آمدن باقی ویژگی ها دانست.کیفیت بسیار بالا ایمپلنت سوئیسی یکی از نقاط مشترک آنها است. کیفیت بالای ایمپلنت های سوئیسی به دلیل استفاده از تکنولوژی های روز در کنار خلاقیت می باشد که باعث به وجود آمدن ویژگی های دیگر مانند موارد زیر می شود:

مزایای ایمپلنت سوئیسی
مزایای ایمپلنت سوئیسی
 • افزایش طول عمر
 • کاهش طول درمان
 • افزایش درصد موفقیت درمان
 • طول عمر ایمپلنت های سوئیسی

طول عمر ایمپلنت های سوئیسی

طول عمر یکی از موارد مهم این درمان می باشد که در حقیقت یکی از مزیت های آن نیز به حساب می آید زیرا معمولا این درمان دارای طول عمر بالایی می باشد. طول عمر ایمپلنت های سوئیسی بسیار بالا است زیرا طول عمر ایمپلنت ها  ارتباط مستقیمی با کیفیت آنها دارد به همین دلیل نیز طول عمر ایمپلنت های سوئیسی بالا می باشد.

کاهش طول درمان

طول درمان ایمپلنت یکی از مواردی است که در این درمان می تواند بیماران را ناراضی کند. طول درمان ایمپلنت را می توان نسبت به رقیب های خود بیشتر دانست اما ایمپلنت سوئیسی توانسته اند تا با استفاده از تکنولوژی های پیشرفت و استفاده از خلاقیت های جدید در طراحی و تولید ایمپلنت های خود طول درمان ایمپلنت را کاهش دهند. کاهش طول درمان ایمپلنت می تواند باعث ایجاد رضایت در بیماران و پزشکان شود.

درصد موفقیت ایمپلنت های سوئیسی

درصد موفقیت درمان می تواند به بسیاری از عوامل ارتباط داشته باشد اما ما قصد داریم تا فقط فاکتور کشور سازند را در این بخش بررسی نمائیم. درصد موفقیت درمان ارتباط زیادی با کیفیت محصولات استفاده شده در این درمان دارد. همانطور که در قبل نیز گفته شد ایمپلنت های سوئیسی از کیفیت بالایی برخوردار می باشند به همین علت نیز دارای درصد موفقیت درمان بالایی نیز می باشند.

انواع ایمپلنت سوئیسی

کشور سوئیس دارای برند های ایمپلنت سازی متفاوتی می باشد که هر کدام از آنها دارای ویژگی های مخصوص به خود می باشند. یکی از ویژگی های مشترک ایمپلنت سوئیسی را می توان کیفیت بسیار بالای، اکثر آنها دانست که در این درمان بسیار مهم می باشد. با بررسی ویژگی های انواع ایمپلنت سوئیسی شما می توانید انتخاب دقیق تری را نسبت به شرایط خود داشته باشید به همین علت در ادامه به بررسی انواع ایمپلنت سوئیسی می پردازیم.

انواع ایمپلنت سوییسی
انواع ایمپلنت سوییسی

اشترومن ایمپلنت

یکی از برندهای سازنده ایمپلنت سوئیسی، اشترومن می باشد. ایمپلنت اشترومن یکی از محبوب ترین و معروف ترین برند های در این صنعت است که در سال 1952 تاسیس شده است. این محبوبیت تا جایی ادامه دارد که ایمپلنت اشترومن لقب بهترین ایمپلنت دنیا را دارد. استفاده از تکنولوژی های روز دنیا همراه با خلاقیت توانسته است تا کیفیت محصولات اشترومن را بسیار بالا ببرد و همین امر نیز باعث افزایش محبوبیت ایمپلنت های اشترومن می شود.

محصولات اشترومن

بیماران متفاوتی در جهان موجود می باشد که هر کدام از آنها دارای شرایط متفاوتی برای درمان خود هستند به همین علت نیز برند های ایمپلنت سازی دارای انواع محصولات می باشند که ایمپلنت اشترومن نیز از این قاعده مستثنا نیست.

محصولات ایمپلنت سوییسی اشترومن
ایمپلنت اشترومن

انواع ایمپلنت اشترومن

پایه ای ایمپلنت یا همان فیکسچر بخش مهم از این درمان می باشد که بر روی تمام مراحل این درمان تاثیر گذار است. ایمپلنت اشترومن انواع مختلفی از فیکسچر ها را ارائه می دهد که هر کدام از آنها دارای ویژگی های مخصوص به خود می باشد اما نقطه مشترک تمام آنها را می توان کیفیت بسیار بالا ذکر کرد. ایمپلنت اشترومن برای اینکه بتواند کیفیت فیکسچر های خود را بالاتر ببرد از سطوح مخصوصی برای آنها به اسم اشترومن اکتیو و اشترومنSLA استفاده می کند. استفاده از این سطوح می تواند باعث بالا رفتن کیفیت، درصد موفقیت و تجربه بهتر شما از این درمان شود.

کیت جراحی ایمپلنت اشترومن

تمام مواردی که در بالا ذکر شد بسیار مهم می باشد که می تواند بر روند درمان تاثیر مستقیمی بگذارد اما درمان ایمپلنت بدون کیت جراحی مناسب امکان پذیر نمی باشد. کیت های جراحی باید دارای ویژگی های متفاوتی مانند کاربرد و کیفیت مناسبی باشند که کیت جراحی ایمپلنت اشترومن علاوه بر این موارد با استفاده از کد گذاری رنگی توانسته است تا مراحل این درمان را برای پزشکان آسان تر کند.

ایمپلنت اشترومن iti

تمام مواردی که در بالا گفته شد و پیشرفت های بزرگی که ایمپلنت اشترومن در طی این سال ها انجام داده است بدون وجود تیم تحقیق و توسعه قدرتمند امکان پذیر نبوده است. تیم های تحقیق و توسعه در هر شرکت ایمپلنت سازی دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد که ایمپلنت اشترومن نیز دارای تیم تحقیق و توسعه قدرتمندی به نام اشترومن ITI می باشد.

ایمپلنت نئودنت

ایمپلنت نئودنت یکی از برند های بسیار با کیفیت بازار می باشد که در سال 1993 تاسیس شده است. این شرکت با هدف تولید ایمپلنت های دندانی برای تمام افراد جامعه تشکیل شده است زیرا در آن سال ها فقط افراد ثروتمند توانایی استفاده از ایمپلنت های دندانی را داشته اند. ایمپلنت نئودنت دارای محصولات با کیفیتی می باشد به همین دلیل نیز در بازار های جهانی از محبوبیت مناسبی برخوردار می باشد.

ایمپلنت نئودنت
ایمپلنت نئودنت

ایمپلنت اشترومن نئودنت

شاید برای شما جالب باشد چرا برخی از افراد ایمپلنت اشترومن نئودنت را به زبان می آورند یا این شرکت را برزیلی، سوئیسی می دانند. همانطور که در بالا نیز گفته شد ایمپلنت های نئودنت دارای کیفیت و محبوبیت بسیار بالایی در بازار جهانی می باشند همین امر نیز باعث شده تا در سال 2001 این شرکت سودی نزدیک به 10 تا 15 درصد داشته باشد. تمام مواردی که گفته شد باعث می شود تا ایمپلنت نئودنت توجه شرکت های جهانی را به خود جلب نماید و این روند تا جایی ادامه یافت که در سال 2012 شرکت اشترومن ایمپلنت نئودنت را خریداری کرد.

قیمت ایمپلنت نئودنت

قیمت ایمپلنت نئودنت را می توان یکی از مزیت های آن نامید. کیفیت ایمپلنت های نئودنت بسیار بالا می باشد و با نظارت ایمپلنت اشترومن بر محصولات نئودنت این کیفیت افزایش نیز یافته است. می توان گفت قیمت ایمپلنت اشترومن بالا تر از ایمپلنت های نئودنت می باشد اما کیفیت ایمپلنت نئودنت نیز بسیار بالا است به همین دلیل نیز قیمت آن یکی از مزیت های این برند می باشد.

فیکسچر نئودنت

فیکسچر یا پایه ایمپلنت قسمتی می باشد که درون استخوان فک قرار می گیرد که در این درمان بسیار مهم می باشد. افراد متفاوت نسبت به شرایط درمانی خود نیازمند فیکسچری با اندازه و ویژگی های متفاوتی می باشند به همین علت نیز ایمپلنت نئودنت دارای انواع فیکسچر می باشد که همراه با دو نوع سطح) Acqua، Hydrophobic)برای فیکسچرها ارائه می شود. انواع فیکسچر نئودنت به شرح زیر می باشد:

 • Cone Morse
 • Grand Morse
 • Zygomatic

ایمپلنت سوئیسی sic

یکی دیگر از انواع ایمپلنت سوئیسی SIC می باشد. دفتر مرکزی ایمپلنت SIC در بازل سوئیس قرار دارد به همین دلیل نیز در دسته بندی ایمپلنت های سوئیسی قرار می گیرد. پروفسور دکتر ویلفرد شیلی یکی از دندان پزشکان بزرگ می باشد که دارای 60 سابقه کار در زمیینه جراحی فک صورت است به همین دلیل نیز پسر پروفسور با استفاده از تجربیات پدر خود در سال 2003 اقدام به تاسیس ایمپلنت SIC  کرده است. همانطور که در بالا نیز گفته شد دفتر مرکزی ایمپلنت SIC در بازل قرار دارد اما کارخانه تولید ایمپلنت ها در آلمان قرار دارد.

فیکسچرSIC

همانطور که در بالا نیز بارها به آن اشاره شد کیفیت فیکسچر در این درمان بسیار مهم و تاثیر گذار می باشد. ایمپلنت SIC با اینکه نسبت به شرکت های قبلی دارای تجربه کمتری می باشد اما از کیفیت مناسبی در تولید ایمپلنت دندان برخوردار است که این کیفیت می تواند باعث به وجود آمدن ویژگی های مختلفی شود. انواع فیکسچر های ایمپلنت sic  به شرح زیر می باشد:

 • CA
 • BA
 • SA

عمر ایمپلنت sic

طول عمر درمان بسیار مهم و تاثیر گذار می باشد و می تواند رضایت بیماران و پزشکان را جلب کند. عمر ایمپلنت SIC مناسب می باشد زیرا کیفیت فیکسچر های این شرکت بالا می باشد به همین دلیل نیز طول عمر ایمپلنت های SIC افزایش می یابد.

بهترین برند ایمپلنت سوئیسی

در قسمت بالا با انواع ایمپلنت سوئیسی آشنا شده اید به همین دلیل نیز دارای تصور نسبی، نسبت به هر کدام از این برند ها می باشید. بهترین برند ایمپلنت به عوامل متفاوتی بستگی دارد اما می توان به دلیل کیفیت، استفاده از تکنولوژی های روز و ……. ایمپلنت اشترومن را به عنوان بهترین ایمپلنت سوئیسی انتخاب کرد.

مقایسه ایمپلنت سوئیسی

همانطور که در ابتدا نیز گفته شد به علت محبوبیت این درمان، کشورهای متفاوتی مشغول به ساخت ایمپلنت های دندانی شده اند. شما  در بالا با ایمپلنت های سوئیسی آشنا شده اید حالا با مقایسه ایمپلنت سوئیسی می توانید بین کشور های متفاوت سازنده ایمپلنت نسبت به شرایط خود یکی از آنها را انتخاب نمائید. کشور های سازنده محبوب ایمپلنت به شرح زیر می باشد:

 • امریکا
 • سوئیس
 • اروپا
 • کره

ایمپلنت سوئیسی یا آمریکایی

این دو کشور جزوء بزرگترین کشور ها و بهترین ها در ساخت ایمپلنت می باشند. این دو کشور در زمینه تولید ایمپلنت از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند به همین دلیل نیز مقایسه این دو بسیار مشکل می باشد. می توان گفت از نظر کیفیت ایمپلنت این دو کشور تا حد زیادی در یک حد می باشد اما قیمت ایمپلنت امریکایی از ایمپلنت سوئیسی بالاتر است.

ایمپلنت سوئیسی یا اروپایی

کشور های متفاوتی در اروپا مشغول به ساخت ایمپلنت می باشند که ما برای راحتی کار به علت شباهت بسیار زیاد، تمام آنها را در یک دسته قرار داده ایم و به صورت کلی با ایمپلنت سوئیسی مقایسه می کنیم. ایمپلنت های سوئیسی دارای کیفیت بالاتری نسبت به ایمپلنت های اروپایی می باشند اما قیمت ایمپلنت های سوئیسی نیز بالاتر است.

ایمپلنت سوئیسی یا کره ای

آخرین مقایسه ما مربوط به ایمپلنت های سوئیسی و کره ای می باشد که بسیار دشوار است زیرا این دو کشور سازنده ایمپلنت تفاوت های بسیار زیادی دارند و از طرفی دیگر هر دو آنها دارای محبوبیت زیادی در ایران می باشند. کیفیت ایمپلنت های سوئیسی بالاتر از ایمپلنت های کره ای می باشد همچنین قیمت ایمپلنت سوئیسی نیز بالاتر است.

ایمپلنت سوئیسی برای چه افرادی مناسب است؟

همانطور که می دانید هر بیمار دارای شرایط متفاوتی برای درمان خود می باشد به همین دلیل نیز قصد داریم در این قسمت برای شما بررسی کنیم تا بدانید ایمپلنت های سوئیسی برای چه افرادی مناسب می باشد. شما در ابتدا باید شرایط خود را به خوبی بدانید و ما به شما پیشنهاد می دهیم برای انتخاب برند و کشور سازنده ایمپلنت خود، با پزشک متخصص مشاوره انجام دهید. افراد به چهار دسته در انتخاب ایمپلنت خود تقسیم می شوند که به شرح زیر است:

 • انتخاب کیفیت بالا
 • انتخاب درمان اقتصادی
 • انتخاب کیفیت در کنار اقتصاد

انتخاب کیفیت بالا

در این دسته، افراد فقط به دنبال دریافت کیفیت بسیار بالا می باشند. در این دسته مهم ترین فاکتور برای انتخاب ایمپلنت فقط کیفیت می باشد که بهترین انتخاب برای این افراد ایمپلنت سوئیسی و آمریکایی می باشد که از کیفیت های بسیار بالایی برخوردار هستند. برند های بسیار مشهور مانند ایمپلنت اشترومن و زیمر در این دسته قرار دارد که شما می توانید از آنها استفاده نمائید.

انتخاب کیفیت در کنار اقتصاد

در این دسته افراد به دنبال دریافت کیفیت مناسب در کنار قیمت مناسب درمان هستند. انتخاب در این دسته بسیار زیاد می باشد به همین دلیل نیز این امر بسیار مشکل و نیازمند تجربه و تخصص بالایی می باشد به همین دلیل نیز ما به شما پیشنهاد می دهیم از دکتر متخصص، مشاوره دریافت کنید. شما می توانید در این دسته از برخی ایمپلنت سوئیسی، ایمپلنت اروپایی و کره ای درجه اول استفاده نمائید.

انتخاب درمان اقتصادی

یکی از پر طرفدارن ترین دسته بندی ها درمان اقتصادی می باشد به همین علت نیز ایمپلنت های کره ای در ایران دارای طرفدار های بسیار می باشد. دقت داشته باشید در دسته اقتصادی شما از ایمپلنت های بی کیفیتی استفاده نمی کنید بلکه برخی از برند ها مانند ایمپلنت های کره ای درجه اول در این دسته از کیفیت های بسیار بالایی برخوردار می باشند. اما دقت کنید تا در این دسته بندی از هر برندی استفاده نکنید زیرا ممکن است از کیفیت مناسبی برخوردار نباشد و باعث شکست روند درمان شما شود به همین علت نیز سعی بر استفاده از برند های شناخته شده داشته باشید.

برچسب ها

  نظرات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید .

  WhatsApp مشاوره با پزشک