مشاوره آنلاین ایمپلنت دندان رایگان ( ویزیت مجازی )

ایمپلنت دندان به عنوان بهترین درمان برای جایگزینی از دست رفته می باشد و طرح درمان صحیح می تواند به صورت مستقیم بر روی هزینه ، کیفیت ، طول عمر و بروز بسیاری از عوارض جلوگیری کند.

مشاوره آنلاین ایمپلنت
مشاوره آنلاین ایمپلنت

مشاوره آنلاین ایمپلنت دندان چیست ؟

ایمپلنت های دندانی یک درمان عمری محسوب می شود و این درمان دارای پیچیدگی مخصوص به خود می باشد. در مشاوره ایمپلنت دندان به شما درمان نوع و روند درمان، مراقبت و نحوه انتخاب برند ایمپلنت به شما راهنمایی های لازمه ارائه می شود.

مشاوره آنلاین ایمپلنت چگونه است ؟

در مشاوره آنلاین باید ابتدا وضعیت بیمار مشخص شود تا بتوان طرح درمان و مشاوره های لازمه به او ارائه بشود. در صورتی که عکس مخصوص ایمپلنت مانند opg  را دارا باشید، این طرح دقیق تر و اصولی تر می باشد.

البته لازم به ذکر است برای طرح درمان نهایی ممکن است نیاز به معاینه حضوری و یا عکس های تخصصی تری برای ایمپلنت دندان وجود داشته باشد.

مراحل مشاوره آنلاین ایمپلنت

در صورتی که قصد انجام ایمپلنت دندان را دارید و نیاز به مشاوره آنلاین ایمپلنت دارید، می توانید از مشاوره رایگان ایمپلنت با متخصصین ما استفاده فرمایید. برای مشاوره رایگان می توانید فرم زیر را پر فرمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و یا از طریق شماره تلفن شماره تلفن مشاوره آنلاین با ما ارتباط برقرار کنید.

این مشاوره کاملا رایگان بوده و شما از طریق مشاوره آنلاین و حضوری می توانید درباره این درمان ، هزینه ها و بهترین طرح درمان مخصوص به شما مطلع شوید.

مرحله #1 : برقراری ارتباط با مرکز ایمپلنت

در اولین قدم باید به وسیله فرم یا تلفن با ما ارتباط برقرار کنید تا کارشناسان ما بتوانند اطلاعات لازمه را از شما دریافت کنند.

مرحله #2 :پاسخ به سوالات و ارسال عکس ایمپلنت

در ابتدا سوالاتی از شما پرسیده می شود و در صورت امکان عکس ایمپلنت opg را برای آنها ارسال می کنید. کارشناسان با مشورت با پزشک طرح درمان نهایی را برای شما ارسال می کنند.

در این مرحله ابتدا باید تعداد ایمپلنت مورد نیاز ، وضعیت استخوانی فرد و شرایط وی بررسی شود و وابسته به شرایط او، طرح درمان اختصاصی برای او ارسال شود.

مرحله #3 : دریافت مشاوره مجازی اولیه

در مشاوره مجازی اولیه ، وابسته به اطلاعاتی اولیه بهترین طرح درمان برای او ارسال می شود. در مشاوره هایی که مرکز ایمپلنت ارائه می شود تمامی شرایط فرد وابسته به شرایط ، زمان ، موقعیت ، حساسیت و کیفیت برای فرد در نظر گرفته می شود.

دریافت مشاوره مجازی اولیه
دریافت مشاوره مجازی اولیه

مرحله #4: تعیین نوبت برای مشاوره حضوری رایگان

طرح درمان مجازی خدمت بیمار ارائه شده و همچنین توضیحات کاملی درباره انواع ایمپلنت و برند ها برای فرد داده می شود تا فرد در این انتخاب اطلاعات کامل و جامعی را داشته باشند.

مرحله #5: انجام معاینه و ارائه طرح درمان نهایی

در صورتی که مشاوره آنلاین ایمپلنت مجازی را دریافت کردید و مایل به انجام ایمپلنت باشید، نوبت به طرح درمان نهایی و کامل می باشد. در این جلسه ابتدا معاینات لازمه حضوری انجام می شود و درباره نوع ایمپلنت ، برند ، هزینه و روز جراحی با مشورت بیمار صحبت و نهایی می شود.

مرحله #6 : روند پرداخت

مرکز ایمپلنت دندان مفتخر است که بهترین روش های پرداخت را برای مراجعین عزیز خود فراهم کرده است که بتوانند کمترین دغدغه را نسبت به بودجه داشته باشند.

در مرکز ایمپلنت دندان می توانید به چند روش هزینه ایمپلنت خود را به صورت اقساطی پرداخت کنید و همچنین در صورت پرداخت نقدی شما تخفیف خواهید شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت ایمپلنت دندان و نحوه اقساط آن می توانید از لینک زیر استفاده فرمایید.

هزینه ایمپلنت دندان

مرحله #7: شروع به انجام درمان

پس مشاوره حضوری و نهایی کردن نوع درمان ، روز جراحی برای بیمار انتخاب می شود و همچنین مراقبت های قبل لازمه به بیمار توضیح داده می شود.

در مشاوره آنلاین ایمپلنت چه مواردی را حتما باید اطلاع دهید ؟

  • شرایط ایده آل مد نظر خود
  • میزان بودجه ای که برای ایمپلنت در نظر گرفته اید
  • پاسخ صادقانه به سوالات
  • در صورت سابقه بیماری و مصرف داروی خاص
  • پرسیدن تمام سوالاتی که سبب گمراهی شما شده است

یک مشاوره آنلاین ایمپلنت خوب چگونه است  ؟

در مشاوره آنلاین خوب باید ابتدا وضعیت فرد توسط پزشک بررسی شود تا بهترین طرح درمان از نظر علمی به او ارائه شود.

در مرحله بعد باید شرایط بیمار با این طرح درمان وفق داده شود. باید در نظر گرفت موضوعات مهم مورد نظر فرد چیست و شرایط را به گونه ای فراهم آورد که فرد به ایده آل فکری خود برسد.

یک مشاوره آنلاین ایمپلنت خوب چگونه است  ؟
یک مشاوره آنلاین ایمپلنت خوب چگونه است  ؟

به طور مثال در صورتی که فرد هرچه سریع تر نیازمند تکمیل درمان و بازیابی هر چه سریع تر زیبایی لبخند خود است ، در صورت امکان از ایمپلنت های فوری برای وی استفاده شود.

در صورتی که فرد دچار تحلیل استخوان است باید حتما قبل از انجام ایمپلنت، درمان های لازمه مانند پیوند استخوان و سینوس لیفت برای او انجام شود تا ایمپلنت او دارای بیشترین کیفیت و طول عمر انجام شود.

همچنین وابسته به بودجه ای که فرد برای درمان ایمپلنت خود در نظر گرفته است ، بهترین برند ایمپلنت برای وی انجام شود و درباره کیفیت و اصل بودن این برند ها به وی توضیحات لازمه ارائه شود.

موارد مهم در ایمپلنت و نکاتی که در مشاوره باید مد نظر قرار بگیرد

ایمپلنت دندان یکی از درمان های مهم و حساس می باشد که کیفیت آن به عوامل مختلفی بستگی دارد که باید حتما باید در نظر داشته  باشید.

میزان تخصص و تبهر پزشک

می توان گفت مهم ترین عاملی که بر روی کیفیت ایمپلنت و جلوگیری از عوارض ایمپلنت شما موثر است ، میزان تخصص پزشک است. حتما به پیش یک متخصص مراجعه کنید و درباره او تحقیق کنید.

میزان به روز بودن تجهیزات

امروزه ایمپلنت های دندانی دارای پیشرفت بسیار زیادی هستند و این تکنولوژی های جدید می توانند درد ، خونریزی راه کاهش و کیفیت ایمپلنت شما را افزایش دهند.

رضایت بیمار و تعداد ایمپلنت موفق

این یکی از مواردی است که می توانید با توجه به آن یک مرکز ایمپلنت دندان موفق پیدا کنید.

برند ایمپلنت

امروزه برند های ایمپلنت دندانی مختلفی در بازار موجود می باشند که هر کدام دارای کیفیت و تکنولوژی مخصوص به خود استفاده شده است و به طور مستقیم بر روی درمان شما موثر هستند. حتما از برند های معتبر و با کیفیت استفاده فرمایید.

مقالات محبوب

هزینه ایمپلنت دندان

در این مقاله می توانید با قیمت انواع ایمپلنت دندان اعم از دیجیتال، کامل، فوری آشنا شوید و همچنین از شرایط اقساط مرکز ایمپلنت نیز مطلع شوید.

هزینه لمینت دندان

لمینت دندان بهترین درمان برای زیباسازی طرح لبخند شناخته می شود و به شما لبخند هالیوودی را هدیه می دهد. اگر قصد انجام لمینت دندان را دارید با ما همراه باشید تا از هزینه لمینت دندان و پاسخ به سوالات هر واحد لمینت چقدر است ؟ ، لمینت واحدی چند؟ مطلع شوید.

هزینه کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان یک درمان زیبایی محبوب است که به وسیله آن می توانید یک لبخند زیبا و بدون نقص داشته باشید. در این مقاله به بررسی کامل قیمت کامپوزیت دندان می پردازیم. با ما همراه باشید تا قبل از انجام کامپوزیت دندان با تمام مواردی که باید در نظر بگیرید، آشنا شوید.

قیمت ایمپلنت فول موس و کامل

در صورتی که تمام دندان های یک فک یا دو فک خود را از دست داده اید، ایمپلنت کامل برای شما مناسب می باشد. در این مقاله به بررسی قیمت انواع ایمپلنت کامل می پردازیم.

قیمت ایمپلنت دیجیتال

در ایمپلنت دیجیتال از عکس و فناوری های سه بعدی برای موقعیت یابی دقیق استخوان و عصب ها استفاده می شود و این شبیه سازی باعث دقت بالای کاشت ، حداقل ریسک ، برش و خونریزی شود.

قیمت ایمپلنت کره ای

ایمپلنت های کره ای یکی از انواع ایمپلنت هایی هستند که در کنار کیفیت خوب، هزینه بسیار مناسبی دارند و در این مقاله می توانید با قیمت انواع برند ایمپلنت کره ای آشنا شوید.

    دیدگاه ها

ثبت دیدگاه

مشاوره مجازی رایگان

Blank Form (#3)

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز ایمپلنت می باشد.