09307777221 - 46132385 info@markazimplant.com

ایمپلنت کامل فک بالا و پایین

شماره همراه خود را وارد نمایید تا متخصصین ما با شما تماس بگیرند.


ایمپلنت کامل دهان بهترین روش برای جایگزینی کلیه دندان ها در یک فک یا کل دهان (هر دو فک) است. این روش یکی از دشوارترین درمانهای دندانپزشکی است. دقت کلید موفقیت در ایمپلنت کامل فک بالا و پایین است.

اوردنچر

اوردنچر وسایل دندانی قابل جابجایی هستند که به منظور تعویض بعضی یا تمام دندان ها در قوس دندانی طراحی شده اند. هنگامی که یک فرد دندان خود را از دست می دهد ، استخوان فک آنها با گذشت زمان اصلاح می شود و منقبض می شود. این می تواند باعث شود که دندان مصنوعی آنها متناسب و راحت باشد. دندانپزشکان دریافتند که با اتصال دندان مصنوعی به دندانهای باقیمانده در دهان یا به کاشت دندان ، می توانند آن را تثبیت کنند. این وسیله را اوردنچر می نامند.

اوردنچر
اوردنچر

مزایای اوردنچر

اوردنچر یک دندان مصنوعی کامل یا جزئی است که در بالا یا به ساختارهای زیرین دندان یا کاشت دندان وصل شده است. طبق مطالعه ای در ژورنال تحقیقات و مرور دهان ، اضافه وزن می تواند باعث کاهش انقباض فک و هدایت نیروها و فشار در دهان شود و به پایداری دندان کمک کند. برای بیماران مبتلا به بیماری های مربوط به دندان مانند شکاف کام ، الیگودونتیا (عدم وجود بیش از شش دندان در دندانهای اولیه ، دائمی یا هر دو نوع) ، دیستوزوزی کلیدوکرانیال (توسعه غیر طبیعی استخوان در ناحیه جمجمه و کلاویکول) و انسداد کلاس 3 ، اوردنچر ممکن است به ویژه مفید باشد.

به طور کلی ، اوردنچر در مقایسه با پروتزهای معمولی ، عملکرد بهبود یافته ایی را ایجاد می کند ، که ممکن است با گذشت زمان ناپایدار شود یا نیاز به اصلاح داشته باشد. اوردنچر ، که از جنس آکریلیک ساخته شده است ، می تواند به حفظ استخوان اطراف کمک کند و اطمینان حاصل کند که بیمار وسیله ای دارد که دوام خواهد داشت. مانند سایر پروتزها ، اوردنچر ها قابل جابجایی هستند.

ایمپلنت تمام فک

با برنامه ریزی مورد شما در نرم افزار 3d رایانه ای و استفاده از طرح های جدید کاشت ، ما قادر به قرار دادن ایمپلنت های خود با پایداری بسیار بیشتری هستیم – این پایداری اضافی بدین معنی است که کاشت های شما می توانند همان روز دندان های خود را مدیریت کنند. کاشت های معمولی معمولاً بدان معنی است که از قرار دادن ایمپلنت تا اتصال دندان های جدید می تواند ماه ها طول بکشد. با داشتن لبخند همان روز با مجموعه ایمپلنت دندان می توانید از این ماههای اضافی انتظار و پوشیدن دندان با همان قیمت یا ارزانتر خودداری کنید.

ایمپلنت تمام فک
ایمپلنت تمام فک

اگر دندانهای ناقصی دارید که باید برداشته شوند ، این روش ممکن است گزینه ای برای شما باشد. تمام دندانهای بد شما به آرامی ، تحت بی حسی و آرام بخش موضعی برداشته می شوند و در همان روز با کاشت و دندان جدید جایگزین می شوند.

این پروتکل درمانی همچنین ممکن است مناسب باشد:

اگر دندان ندارید

اگر دندانی می پوشید که می خواهید از آن خلاص شوید.

آیا برای هر دندان گمشده نیاز به کاشت دندان دارم؟

لازم نیست. بستگی به بار اکلوزال ، زیبایی شناسی و میزان استخوان موجود دارد.

ایمپلنت کل دهان

در مواردی که نیاز به تعویض تمام دندان ها وجود دارد ، درمان کامل دهان با استفاده از کاشت دندان گزینه ای موثر برای بسیاری از بیماران است. درمان کاشت کامل دهان تنها راه برای بازگرداندن کامل ظاهر ، راحتی و عملکرد در مقایسه با دندانهای طبیعی سالم است.

درمان کامل دهان به طور معمول شامل موارد زیر است:

مراحل تشخیصی و برنامه ریزی چندین هفته طول می کشد اشعه ایکس ، اسکن CT ، مدل های تشخیصی ، برنامه ریزی مجازی ، طراحی لبخند و غیره.

قرار دادن شش تا هشت کاشت دندان در فک فوقانی

چهار تا شش کاشت در فک پایین

ساخت پل (های) ثابت موقت

دندانهای پرسلن با دوام و طبیعی که از طریق سیمان یا پیچ دندان به این ایمپلنت ها ثابت می شوند

ایا میشود همه دندانها را ایمپلنت کرد

اگر نیاز به تعویض تمام دندانهای فوقانی یا تحتانی یا تمام دندانهای دهان خود دارید ، کاشت دندان کامل با قوس کامل می تواند گزینه ای باشد. برخلاف پروتزهای قابل جابجایی ، ایمپلنت ها در فک به عنوان جایگزینی طولانی مدت برای دندان های از دست رفته ایمن هستند.

در حالی که ایمپلنت های دندانپزشکی سنتی می توانند یک دندان یا چند دندان پشت سر را جایگزین کنند ، کاشت قوس های کامل از یک پل ثابت برای جایگزینی کل ردیف دندان های از دست رفته استفاده می کند. بسته به فرد ، این ممکن است شامل قرار دادن 4 یا 6 ایمپلنت برای پشتیبانی از تمام دندان ها در هر قوس باشد.

برای اطلاع از قیمت ایمپلنت دندان به لینک زیر مراجعه کنید .

هزینه ایمپلنت

برچسب ها

    نظرات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید .

    WhatsApp مشاوره با پزشک