انواع ایمپلنت ایتالیایی ( + مزایا و معایب )

ایمپلنت های دندانی بهترین درمان برای جایگزینی دندان از دسته رفته هستند و امروزه کشور های مختلفی به تولید ایمپلنت می پردازند که هر کدام از آنها دارای انواع برند ایمپلنت مختلفی هستند. ایمپلنت ایتالیایی یکی از این کشور ها است که به تولید ایمپلنت با کیفیت می پردازد که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم.

ایمپلنت ایتالیایی
ایمپلنت ایتالیایی

ایمپلنت ایتالیایی

شاید اسم ایمپلنت های ایتالیایی را به اندازه ایمپلنت های کره ای یا سوئیسی نشنیده باشید اما باید گفت این کشور دارای برند هایی می باشد که در صنعت ایمپلنت سازی مشغول به فعالیت هستند و شما می توانید درمان خود را با استفاده از این برند ها انجام دهید. پس بهتر است در ادامه همراه ما باشید تا ایمپلنت های ایتالیایی را به صورت کامل مورد بررسی قرار دهیم.

قیمت ایمپلنت ایتالیایی

قیمت یکی از مهم ترین فاکتور هایی می باشد که به علت شرایط اقتصادی کشور ما دارای اهمیت بسیار زیادی است. از طرفی نیز قیمت ایمپلنت دندان به صورت مستقیم وابسته به برند انتخابی شما می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه روز انواع برند های ایمپلنت دندانی می توانید از صفحعه قیمت ایمپلنت دندان ما نیز دیدن فرمایید.

هزینه ایمپلنت دندان

به علت اینکه برند های متفاوتی در کشور ایتالیا مشغول به فعالیت می باشند قیمت ایمپلنت های ایتالیایی را باید در این قسمت به صورت کلی بیان کنیم. شما می توانید ایمپلنت های ایتالیایی را از 10 میلیون تا 15 میلیون تهیه نمائید البته این قیمت به صورت تقریبی می باشد.

ارزش خرید ایمپلنت های ایتالیایی

تعریف ارزش خرید در حالت ساده به تناسب بین کیفیت و قیمت می گویند. اگر شما از برند های با کیفیت ایتالیایی استفاده نمائید ارزش خرید مناسبی را دریافت می کنید. زیرا در ازای پولی که شما هزینه می کنید کیفیت مناسبی نیز دریافت خواهید کرد.

انواع ایمپلنت ایتالیایی

همانطور که می دانید کیفیت ایمپلنت های مورد استفاده در این درمان از اهمیت بسیار زیادی زیادی برخوردار هستند به همین دلیل نیز باید به کیفیت دقت ویژه ای نمائید. از طرفی برند های متفاوتی در ایتالیا مشغول به ساخت ایمپلنت های دندانی می باشند که کیفیت آنها یکسان نیست.

انواع ایمپلنت ایتالیایی
انواع ایمپلنت ایتالیایی

به دلایلی که در بالا گفته شد در ادامه قصد داریم ایمپلنت های ایتالیایی را که دارای کیفیت متناسبی هستند معرفی نمائیم:

ایمپلنت Geass

ایمپلنت جیاس در حوزه ساخت ایمپلنت های دندان دارای 30 سال سابقه کار می باشد از طرفی نیز این برند دارای مجوز CE است. ایمپلنت جیاس به بالا بردن کیفیت محصولات خود اهمیت ویژه ای می دهد به همین دلیل ارتباط مستقیمی با دانشگاه های مهم ایتالیایی دارد.

ایمپلنت JDental Care

ایمپلنت JDental Care برای آنکه بتواند بیماران متفاوت با شرایط درمان مختلف را مورد درمان قرار دهد انواع مختلفی از فیکسچر ها را طراحی و تولید کرده است که این موضوع یکی از مزایای مهم این شرکت به حساب می آید. از طرفی باید گفت این شرمت فعالیت خود را از سال 2006 آغاز کرده است و دارای مجوز های FDA و CE می باشد.

ایمپلنت Sweden and Martina

شاید برای شما جالب باشد تا بدانید ایمپلنت سوئدن مارتینا به صورت خصوصی اداره می شود و متعلق به خانواده مارتینا است. این برند فعالیت خود را از سال 1972 آغاز کرده است و دارای مجوز CE می باشد.

ایمپلنت سوئدن مارتینا نیز همانند برند بالایی دارای انواع متفاوتی از فیکسچر ها است پس می توان با این برند انواع مختلفی از بیماران را مورد درمان قرار داد.

طول عمر ایمپلنت ایتالیایی

طول عمر یک درمان به معنی میزان ماندگار و تاثیر گذاری آن است که دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد. در کل می توان گفت طول عمر ایمپلنت دندان به موارد متفاوتی بستگی دارد که این موارد به شرح زیر می باشند.

 • میزان تخصص پزشک
 • میزان کیفیت برند انتخابی
 • رعایت مراقبت های ایمپلنت دندان

همانطور که دید یکی از فاکتور های مهم در طول عمر ایمپلنت، میزان کیفیت برند انتخابی توسط شما است. پس باید گفت با توجه به کیفیت متناسب ایمپلنت های ایتالیایی و رعایت دیگر موارد که در بالا گفته شد طول عمر ایمپلنت های ایتالیایی متعادل می باشد.

مزایا و معایب ایمپلنت ایتالیایی

هر کشور سازنده ایمپلنت دارای مزایای و معایب مخصوص به خود می باشد. که شما باید آنها را بدانید تا بتوانید نسبت به شرایط خود بهترین انتخاب را داشته باشید.

مزایای ایمپلنت ایتالیایی

ایمپلنت های ایتالیایی که در بالا معرفی شد دارای کیفیت معقولی می باشند که این کیفیت مزایایی دیگر را با خود به همراه می آورد. پس اگر برند ایمپلنت ایتالیایی شما دارای کیفیت مناسبی باشد مزایای زیر را دارا است:

 • طول عمر بالا
 • درصد موفقیت بالا
 • ارزش خرید مناسب

معایب ایمپلنت ایتالیایی

بیماران در ایران شناخت مناسبی از ایمپلنت های ایتالیایی ندارند همین موضوع نیز باعث می شود تا محبوبیت آنها در بازار ایران بالا نباشد. پس می توان نتیجه گرفت ایمپلنت های ایتالیایی به صورت گسترده در دسترس نمی باشند که این مورد یکی از معایب این ایمپلنت ها به حساب می آید.

از طرفی باید گفت شاید برند های متفاوتی در ایتالیا مشغول به ساخت ایمپلنت های دندان باشند که کیفیت تمام آنها یکسان نباشد. اما شما باید با تحقیق یا دریافت مشاوره از پزشک متخصص از انواع با کیفیت آنها استفاده نمائید.

ایمپلنت ایتالیایی در ایران

شاید بر اساس گفته های بالا نگران شوید که چگونه می توان از ایمپلنت های ایتالیایی در ایران استفاده کرد. درجواب به این سوال باید گفت نگران نباشید زیرا برند هایی که ما در بالا معرفی کردیم در ایران نمایندگی رسمی دارند.

ایمپلنت ایتالیایی در ایران
ایمپلنت ایتالیایی در ایران

فقط شما باید به دنبال کلینیک های دندان پزشکی هایی بگردید که دارای ایمپلنت های ایتالیایی باشند و آنها را از نمایندگی های رسمی دریافت نمایند.

ایمپلنت ایتالیایی مناسب چه افرادی می باشد؟

افرادی که قصد دارند برای درمان ایمپلنت دندان به صورت متوسط و متعادل هزینه کنند می توانند از ایمپلنت های ایتالیایی استفاده نمایند که در ازای آن کیفیت مناسبی نیز دریافت خواهند کرد.

در کل باید گفت عملکرد ایمپلنت های ایتالیایی در صورت استفاده از برند های با کیفیت آن متوسط و مناسب می باشد. اگر شما قصد دارید به صورت متعادل برای این درمان هزینه نمائید ایمپلنت های ایتالیایی را در لیست انتخاب های خود قرار دهید.

ایمپلنت های ایتالیایی با کیفیت هستند؟

ایمپلنت های ایتالیایی انواع متفاوتی دارند که برخی از برند های آن دارای کیفیت مناسبی هستند و برخی از آنها دارای کیفیت خوبی نمی باشند. به همین دلیل می توان گفت کیفیت ایمپلنت های ایتالیایی کاملا وابسته به انتخاب شما می باشد.  

ایمپلنت های ایتالیایی را چگونه انتخاب کنیم؟

همانطور که در بالا نیز گفته شد انتخاب ایمپلنت های ایتالیایی بسیار مهم است و باید به آن دقت ویژه ای نمائید. یکی از راه هایی که می توانید برای انتخاب ایمپلنت های ایتالیایی در پیش بگیرید دریافت مشاوره از پزشک متخصص می باشد.

از طرفی نیز شما می توانید خودتان به تحقیق درباره برند ها بپردازید. برای مثال می توان گفت در این مقاله انواع متفاوتی از ایمپلنت های با کیفیت ایتالیایی معرفی شد. البته این راه نسبت به روش بالایی درصد خطایی بیشتری دارد.

مقایسه ایمپلنت ایتالیایی با رقبا

در ابتدای مقاله نیز گفته شد که ایمپلنت دندان دارای محبوبیت بسیار زیادی می باشد به همین علت برند های متفاوتی از سرتاسر دنیا در حال ساخت ایمپلنت های دندانی هستند. به همین دلیل در این قسمت قصد داریم ایمپلنت ایتالیایی را با رقبایی که دارد مقایسه کنیم. رقبا ایمپلنت ایتالیایی که در حوزه ایمپلنت سازی به صورت فعال مشغول فعالیت هستند به شرح زیر است:

 • ایمپلنت آمریکایی
 • ایمپلنت سوئیسی
 • ایمپلنت کره ای

مقایسه قیمت ایمپلنت ایتالیایی با رقبا

قیمت ایمپلنت دندان را می توان تا حد از روی کشور های سازنده با یک دیگر مقایسه کرد البته لازم به ذکر است که این مقایسه ممکن است در مواردی بسیار کم اشتباه باشد. باید گفت قیمت ایمپلنت های سوئیسی و آمریکایی از ایمپلنت ایتالیایی بالاتر است از طرفی نیز قیمت ایمپلنت ایتالیایی از ایمپلنت های کره ای بالاتر می باشد.

مقایسه کیفیت ایمپلنت ایتالیایی با رقبا

کیفیت همانطور که در تمام این مقاله مشاهد کردید بسیار مهم است و بر تمام مراحل روند درمان به صورت مستقیم تاثیر می گذارد. با گفت ایمپلنت های سوئیسی و آمریکایی معمولا کیفیت بالاتری نسبت به ایمپلنت های ایتالیایی دارند. اما کیفیت ایمپلنت های ایتالیایی از ایمپلنت های کره ای بیشتر است.

البته لازم به ذکر است که رقبات ایمپلنت های کره ای و ایتالیایی در این زمینه بسیار نزدیک به یک دیگر می باشد و تا حد زیادی به برند انتخابی توسط شما ارتباط دارد.

مقایسه محبوبیت ایمپلنت ایتالیایی با رقبا

باید گفت یکی از معایب ایمپلنت های ایتالیایی که در بالا نیز گفته شد همین مورد می باشد. تا حدی محبوبیت ایمپلنت های ایتالیایی از ایمپلنت های آمریکایی، سوئیسی و کره ای پایین تر است.

مقالات محبوب

هزینه ایمپلنت دندان

در این مقاله می توانید با قیمت انواع ایمپلنت دندان اعم از دیجیتال، کامل، فوری آشنا شوید و همچنین از شرایط اقساط مرکز ایمپلنت نیز مطلع شوید.

هزینه لمینت دندان

لمینت دندان بهترین درمان برای زیباسازی طرح لبخند شناخته می شود و به شما لبخند هالیوودی را هدیه می دهد. اگر قصد انجام لمینت دندان را دارید با ما همراه باشید تا از هزینه لمینت دندان و پاسخ به سوالات هر واحد لمینت چقدر است ؟ ، لمینت واحدی چند؟ مطلع شوید.

هزینه کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان یک درمان زیبایی محبوب است که به وسیله آن می توانید یک لبخند زیبا و بدون نقص داشته باشید. در این مقاله به بررسی کامل قیمت کامپوزیت دندان می پردازیم. با ما همراه باشید تا قبل از انجام کامپوزیت دندان با تمام مواردی که باید در نظر بگیرید، آشنا شوید.

قیمت ایمپلنت فول موس و کامل

در صورتی که تمام دندان های یک فک یا دو فک خود را از دست داده اید، ایمپلنت کامل برای شما مناسب می باشد. در این مقاله به بررسی قیمت انواع ایمپلنت کامل می پردازیم.

قیمت ایمپلنت دیجیتال

در ایمپلنت دیجیتال از عکس و فناوری های سه بعدی برای موقعیت یابی دقیق استخوان و عصب ها استفاده می شود و این شبیه سازی باعث دقت بالای کاشت ، حداقل ریسک ، برش و خونریزی شود.

قیمت ایمپلنت کره ای

ایمپلنت های کره ای یکی از انواع ایمپلنت هایی هستند که در کنار کیفیت خوب، هزینه بسیار مناسبی دارند و در این مقاله می توانید با قیمت انواع برند ایمپلنت کره ای آشنا شوید.

  دیدگاه ها

ثبت دیدگاه

مشاوره مجازی رایگان

Blank Form (#3)

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز ایمپلنت می باشد.