انواع ایمپلنت آمریکایی

ایمپلنت دندان بهترین درمان برای بی دندانی می باشد و نسبت به دیگر درمان ها مزایای بیشتری دارد به همین دلیل بیماران بسیار زیادی از سرتاسر دنیا قصد استفاده از این روش درمانی را دارند همین موضوع نیز باعث شده تا برند های متفاوتی از نقاط مختلفی در دنیا مشغول ساخت ایمپلنت های دندانی شوند. به همین دلیل ما در این مقاله به بررسی ایمپلنت آمریکایی می پردازیم.

ایمپلنت آمریکایی
ایمپلنت آمریکایی

منظور از ایمپلنت های آمریکایی چیست؟

آمریکا یکی از کشور هایی می باشد که دارای صنعت بسیار پیشرفته در تجهیزات پزشکی می باشد. همین موضوع باعث شده تا کشور آمریکا برندهای پیشرفته و متفاوتی در صنعت ایمپلنت سازی داشته باشد. به طور کلی برند های که در آمریکا مشغول به فعالیت و تولید ایمپلنت می باشند با نام ایمپلنت های آمریکایی شناخته می شوند.

با توجه به گفته های بالا فرض کنید که قصد استفاده از ایمپلنت دندان را داشته باشید یا بخواهید از مارک ایمپلنت آمریکایی استفاده نمائید. به طور قطع می توان گفت شما دچار سردرگمی های زیادی خواهید شد زیرا همانطور که در بالا نیز گفته شد کشور آمریکا دارای برند های ایمپلنت سازی متفاوتی می باشد. پس بهتر است قبل از درمان اطلاعات کاملی را درباره ایمپلنت های آمریکایی به دست آورید که در ادامه این اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهیم.

قیمت ایمپلنت آمریکایی

قیمت هر درمان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد از طرفی نیز عواملی زیادی بر قیمت ایمپلنت تاثیر می گذارد. باید گفت برند انتخابی توسط بیمار یکی از مواردی است که بر قیمت ایمپلنت تاثیر مستقیم دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه روز انواع برند های ایمپلنت دندانی می توانید از صفحعه قیمت ایمپلنت دندان ما نیز دیدن فرمایید.

قیمت ایمپلنت دندان

باید گفت اگر بخواهیم قیمت ایمپلنت های آمریکایی را در حالت کلی مورد بررسی قرار دهیم آنها در دسته ی ویژه ای قرار می گیرند. در حالت کلی قیمت ایمپلنت های آمریکایی بالا می باشد زیرا در تولید محصولات خود از تکنولوژی بسیار بالایی استفاده می کنند و از طرفی در ایران قیمت ارز بر آنها تاثیر مستقیمی می گذارد.

ارزش خرید ایمپلنت آمریکایی

در قسمت بالا گفته شد ایمپلنت های آمریکایی دارای قیمت بالایی هستند اما ارزش خرید آنها نیز بسیار بالا است زیرا کیفیت ایمپلنت های آمریکایی بالا می باشد و ارزش خرید به معنی تناسب قیمت و کیفیت است. می توان گفت ارزش خرید یکی از فاکتور های مهمی است که باید به آن دقت نمائید.

انواع ایمپلنت آمریکایی در ایران

برند های متفاوتی در آمریکا مشغول به فعالیت می باشند که کیفیت آنها یکسان نیست به همین دلیل در ادامه برخی از با کیفیت ترین برند های آمریکایی را به شما معرفی می کنیم. این برند ها می توانند برای شما تجربه مناسبی را از ایمپلنت دندان به ارمغان بیاورند.

انواع ایمپلنت آمریکایی

ایمپلنت زیمر آمریکایی

ایمپلنت زیمر را می توان نامی آشنا در صنعت ایمپلنت سازی دانست. زیرا این مارک ایمپلنت امریکایی در تولید محصولات خود از تکنولوژی های بسیار بالا در کنار خلاقیت های بی نظری استفاده می کند. که نتیجه این موارد به دست آمدن محصولاتی با کیفیت بسیار بالا می باشد.

باید گفت ایمپلنت زیمر فعالیت خود را از سال ۱۹۲۷ میلادی آغاز کرده است و دارای محصولات متفاوتی می باشد. برای مثال کیت جراحی زیمر، فیکسچر و انواع اباتمنت جزئی از محصولات این شرکت هستند. انواع فیمسچر های زیمر به شرح زیر است:

 • T3
 • Eztetic
 • OSSEOTITE
 • Tapered Screw-vent

قیمت ایمپلنت زیمر آمریکایی

قیمت ایمپلنت آمریکایی زیمر در مرکز ایمپلنت با هزینه ۳۰٫۴۰۰٫۰۰۰ میلیون تومان می باشد که به همراه روکش و ۱۰ سال ضمانت خدمت شما عزیزان ارائه می شود.

می توان گفت قیمت ایمپلنت زیمر بسیار جالب می باشد زیرا به آن لقب یکی از گرانترین ایمپلنت جهان داده شده است. البته شاید این قیمت به دلیل استفاده از تکنولوژی های بسیار بالا و خلاقیت مثال زدنی در تولید ایمپلنت های دندانی تا حدی طبیعی باشد.

ایمپلنت آمریکایی اینترالاک

ایمپلنت اینترالاک یکی از برند های با کیفیت و با تجربه آمریکایی می باشد که از سال ۱۹۶۵ فعالیت خود را آغاز کرده است. ایمپلنت اینترالاک نیز برای آنکه بیماران بیشتری را مورد درمان قرار دهد فیکسچر های متفاوتی را تولید می کند که این فیکسچر ها به شرح زیر می باشند.

 • Fusion
 • MILO
 • MLD

همچنین ایمپلنت اینترالاک در تولید محصولات خود از تکنولوژی های جدیدی مانند طراحی های بروز و سطوح ایمپلنت متفاوت استفاده می کند تا به این وسیله درصد موفقیت درمان شما افزایش یابد  و طول درمان شما کاهش پیدا کند.

قیمت ایمپلنت اینترالاک

قیمت ایمپلنت اینترالاک نیز همانند دیگر برند های آمریکایی بالا می باشد. اما باید گفت شاید قیمت ایمپلنت اینترالاک مقداری از برند زیمر ارزان تر باشد.

ایمپلنت Bicon

ایمپلنت Bicon یکی از باتجربه ترین مارک های ایمپلنت امریکایی است که فعالیت خود را از سال ۱۹۶۸ آغاز کرده. این برند نزدیک به ۱۴ سال تحقیقات گسترده ای را انجام داد تا بتواند در سال ۱۹۸۲ اولین ایمپلنت تیتانیوم خود را تولید کند. انواع فیکسچر های ایمپلنت Bicon به شرح زیر می باشد:

 • Short
 • Max
 • Narrow

ایمپلنت Biohorizons

ایمپلنت بایوهورایزن یکی از برند های می باشد که بر اساس تحقیقات گسترده تاسیس شده است. باید گفت این تحقیقات گسترده ای در دانشگاه آلاباما شکل گرفت که در نهایت باعث تاسیس ایمپلنت بایوهورایزن در سال ۱۹۹۴ شد. انواع فیکسچر های این شرکت به شرح زیر می باشد:

 • Tapered Pro
 • Tapered
 • Legacy

ایمپلنت hiossen

شاید نام ایمپلنت اوستم به گوش شما رسید باشد و تعجب نمائید که چرا این ایمپلنت کره ای در مقاله ی ایمپلنت های آمریکایی قرار دارد. باید گفت اوستم ایمپلنت کره ای تحت لیسانس امریکا می باشد  به همین دلیل نیز در این مقاله قرار گرفته است.

در حقیقت ایمپلنت آستم به علت کیفیت خود رشد بسیار زیادی را تجربه کرده است که این رشد نزدیک به ۱۵ درصد می باشد. به همین دلیل این برند کارخانه ای را در آمریکا تاسیس کرد که ایمپلنت Hiossen نام دارد و دارای کیفیت بسیار بالایی است.

ایمپلنت دنتسپلای سیرونا

می توان گفت ایمپلنت دنتسپلای سیرونا یکی از با تجربه ترین برند هایی است که در زمینه ساخت محصولات دندان پزشکی فعالیت می کند و تا حد زیادی آمریکایی محسوب می شود زیرا این برند از  ترکیب شدن دو شرکت آلمانی و آمریکایی در سال ۲۰۱۶ شکل گرفته است.

بهترین برند ایمپلنت آمریکایی کدام است؟

در قسمت بالا انواع ایمپلنت آمریکایی را برای شما معرفی کردیم که می توان گفت همه آنها دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند. به همین دلیل انتخاب کردن یک برند به عنوان بهترین ایمپلنت آمریکایی دشوار می باشد.

بهترین برند ایمپلنت آمریکایی کدام است؟
بهترین برند ایمپلنت آمریکایی کدام است؟

اما ایمپلنت زیمر به علت استفاده از متریال های جدید، تکنولوژی های جدید و خلاقیت در طراحی، کیفیت بسیار بالایی را ارائه می دهد به همین دلیل می توان گفت بهترین برند ایمپلنت آمریکایی زیمر می باشد.

طول عمر ایمپلنت امریکایی

طول عمر ایمپلنت دندان به عوامل متفاوتی بستگی دارد اما در کل می توان گفت اگر این موارد را رعایت فرمائید این درمان دارای طول عمر بالایی می باشد. این موارد به شرح زیر می باشد:

 • میزان کیفیت برند
 • میزان تخصص پزشک
 • شرایط سلامتی دهان و دندان
 • رعایت مراقبت های بعد از ایمپلنت

همانطور که مطالعه کردید میزان کیفیت برند انتخابی شما بر طول عمر ایمپلنت دندان تاثیر گذار می باشد. به همین دلیل می توان گفت به علت بالا بودن کیفیت ایمپلنت های آمریکایی طول عمر آنها بسیار بالا می باشد البته این موضوع در صورتی می باشد که شما دیگر مواردی که در بالا گفته شد نیز رعایت فرمائید.

مزایا و معایب ایمپلنت آمریکایی

به صورت کلی می توان مزایا و معایبی را به کشور های سازنده ایمپلنت ارتباط داد که شما با دانستن آنها می توانید نسبت به شرایط خود بهترین انتخاب را داشته باشید. پس بهتر است قبل از درمان ایمپلنت این مزایای و معایب را نسبت به برند سازنده یا کشور سازنده ایمپلنت خود بدانید.

مزایای ایمپلنت آمریکایی

می توان گفت کیفیت یکی از مهم ترین فاکتور ها در این درمان می باشد زیرا می تواند مزایای بسیار زیادی را ایجاد کند. همانطور که مشاهده کردید در قسمت های مختلف این مقاله درباره کیفیت بالای ایمپلنت های آمریکایی بسیار صحبت کردیم که مزایای زیر را به وجود آورده است.

 • درصد موفقیت بالای درمان با ایمپلنت های آمریکایی
 • ایجاد تجربه مناسب از ایمپلنت دندان برای بیمار
 • طول عمر بالای ایمپلنت های آمریکایی

معایب ایمپلنت آمریکایی

ایمپلنت های آمریکایی دارای معایب بسیار خاصی نیستند و می توان گفت به جزء قیمت نمی توان عیب خاص دیگری را به ایمپلنت های آمریکایی وارد دانست. البته هزینه ایمپلنت های آمریکایی تاثیر مستقیما از ارز می گیرند و یکی از دلیل هزینه بالای آنها میتوان این موضوع دانست.

ایمپلنت آمریکایی برای چه کسانی مناسب است ؟

در قسمت های بالایی به صورت کامل ایمپلنت های آمریکایی را مورد بررسی قرار دادیم. اما شاید برای شما سوال شود که ایمپلنت های آمریکایی برای چه افرادی مناسب است. در جواب این سوال باید گفت ایمپلنت های آمریکایی مناسب افرادی می باشد که فقط به دنبال کیفیت بسیار بالایی می باشند و تا حدی قیمت این درمان برای آنها اولویت ندارد.

ایمپلنت های آمریکایی مناسب برای همه!!!!!

برخی از افراد قصد دارند که از کیفیت بالای ایمپلنت های آمریکایی بهره مند شوند اما توانایی پرداخت هزینه های آن را ندارند. می توان گفت این افراد می توانند از مراکزی استفاده کنند که ایمپلنت های آمریکایی را به صورت اقساطی ارائه می دهند.

در حقیقت شما می توانید با استفاده از ایمپلنت آمریکایی اقساطی از کیفیت بالای این برند ها استفاده کنید و درمان با کیفیتی را دریافت نمائید از طرفی نیز فشار های مالی و اقتصادی به شما وارد نمی شود.

ضمانت ایمپلنت های آمریکایی

ضمانت می تواند باعث آرامش خاطر در بیماران و پزشکان شود که برخی از مارک های ایمپلنت امریکایی این ضمانت ها را  ارائه می دهند. زیرا این برند ها به کیفیت محصولات خود اطمینان دارند و این موضوع نشان از کیفیت بالا این برند ها می باشد.

ایمپلنت های آمریکایی مناسب چه افرادی نیست؟

افرادی که قصد پرداخت هزینه های بالا برای ایمپلنت دندان را ندارند بهتر است از ایمپلنت های آمریکایی استفاده نکنند. ایمپلنت های سوئیسی و برخی ایمپلنت های اروپایی کیفیت نزدیکی به ایمپلنت های آمریکایی دارند و می توانید با هزینه کمتر از برند ها استفاده فرمایید.

تفاوت ایمپلنت آمریکایی و سوئیسی

ایمپلنت های آمریکای و سوئیسی در این صنعت همواره رقیب یک دیگر بوده اند و در کل می توان گفت آنها در صنعت ایمپلنت سازی پیشرو می باشند. به همین دلیل قصد داریم در این قصمت آنها را با یک دیگر مقایسه کنیم.

باید گفت ایمپلنت های آمریکایی نسبت به ایمپلنت های سوئیسی قیمت بیشتری دارند اما خلاقیت آنها در ساخت ایمپلنت های دندانی بالاتر است. از طرفی می توان گفت این دو برند از نظر کیفیت تا حدودی یکسان می باشند اما ایمپلنت های سوئیسی در ایران محبوبیت بیشتری دارند.

مقایسه ایمپلنت های آمریکایی با رقبا

در ابتدای مقاله نیز گفته شد که کشور های مختلفی دارای برند های ایمپلنت سازی می باشند و این صنعت را فقط نباید محدود به ایمپلنت های سوئیسی و آمریکایی دانست. اگر بخواهیم کشورهای سازنده ایمپلنت را که در این صنعت به صورت با کیفیت فعالیت می کنند را نام ببریم آنها به شرح زیر می باشند:

 • آمریکا
 • سوئیس
 • اروپا
 • کره

مقایسه ایمپلنت های آمریکایی و اروپایی

کشور های اروپایی نیز دارای صنعت ایمپلنت سازی می باشند که کیفیت آنها متوسط است. می توان گفت ایمپلنت های اروپایی نسبت به ایمپلنت های آمریکایی قیمت پایین تری دارند اما کیفیت آنها نیز پایین تر می باشد از طرفی محبوبیت ایمپلنت های آمریکایی در ایران بیشتر است.

مقایسه ایمپلنت های آمریکایی و کره ای

ایمپلنت های کره ای نسبت به دیگر کشور هایی که در بالا گفته شد از تجربه کمتری برخوردار می باشند اما کیفیت آنها به نسبت نوپا بودن آنها بسیار بالا است. در مقایسه ایمپلنت های کره ای و آمریکایی می توان گفت کیفیت و قیمت ایمپلنت های کره ای از ایمپلنت های آمریکایی پایین تر می باشد اما محبوبیت آنها در ایران بسیار بیشتر از ایمپلنت های آمریکایی است و دلیل آن نیز قیمت اقتصادی ایمپلنت های کره ای می باشد.

آیا فقط ایمپلنت های آمریکایی نتیجه موفق آمیز دارند؟

به علت شرایط اقتصادی کشور ما شاید بسیار از افراد توانایی استفاده از ایمپلنت های آمریکایی را حتی با شرایط اقساطی نداشته باشند. باید به این افراد گفت که نگران نباشید زیرا شما می توانید از ایمپلنت های دیگر کشور ها مانند ایمپلنت های اروپایی یا کره ای استفاده نمائید و درمان با کیفیتی را دریافت کنید فقط باید به کیفیت و تجربه برند سازنده آن دقت کنید.

سه نکته مهم در کنار ایمپلنت های آمریکایی

بسیاری از افراد فکر می کنند که به دلیل استفاده از ایمپلنت های آمریکایی درمان آنها حتما موفقیت آمیز خواهد بود. به این افراد باید بگوییم که ایمپلنت دندان درمانی با درصد موفقیت بسیار بالا می باشد اما شما برای رسیدن به درمان موفق باید به نکاتی نیز توجه فرمائید که آنها را در ادامه توضیح می دهیم:

ایمپلنت آمریکایی در کنار پزشک

شاید ایمپلنت های آمریکایی دارای کیفیت بسیار بالایی باشند ولی تا زمانی که پزشک معالج شما تخصص بالایی نداشته باشد درصد موفقیت درمان بالا نمی رود. پزشک متخصص باید بتواند تا پایه ایمپلنت ها را به صورت دقیق در استخوان فک شما قرار دهد و دیگر بخش های درمان را به صورت دقیق پیش ببرد.

رعایت مراقبت های بعد از ایمپلنت

هر درمان دارای مراقبت های مخصوص به خود می باشد که این مراقبت ها می توانند بر طول عمر و درصد موفقیت درمان به صورت مستقیم تاثیر بگذارند. پس شما در کنار استفاده از ایمپلنت های آمریکایی باید به مراقبت های بعد از درمان نیز دقت کنید تا درصد موفقیت درمان شما افزایش یابد.

انتخاب کلینیک در کنار ایمپلنت آمریکایی

برای استفاده از ایمپلنت های آمریکایی بهتر است از کلینیک های تخصصی ایمپلنت که دارای تجربه بسیار بالایی هستند استفاده نمائید. زیرا به علت قیمت بالای ایمپلنت های آمریکایی میزان استفاده و موجود بودن آنها در بازار کمتر از دیگر برند ها مانند ایمپلنت های کره ای است.

مقالات محبوب

هزینه ایمپلنت دندان

در این مقاله می توانید با قیمت انواع ایمپلنت دندان اعم از دیجیتال، کامل، فوری آشنا شوید و همچنین از شرایط اقساط مرکز ایمپلنت نیز مطلع شوید.

هزینه لمینت دندان

لمینت دندان بهترین درمان برای زیباسازی طرح لبخند شناخته می شود و به شما لبخند هالیوودی را هدیه می دهد. اگر قصد انجام لمینت دندان را دارید با ما همراه باشید تا از هزینه لمینت دندان و پاسخ به سوالات هر واحد لمینت چقدر است ؟ ، لمینت واحدی چند؟ مطلع شوید.

هزینه کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان یک درمان زیبایی محبوب است که به وسیله آن می توانید یک لبخند زیبا و بدون نقص داشته باشید. در این مقاله به بررسی کامل قیمت کامپوزیت دندان می پردازیم. با ما همراه باشید تا قبل از انجام کامپوزیت دندان با تمام مواردی که باید در نظر بگیرید، آشنا شوید.

قیمت ایمپلنت فول موس و کامل

در صورتی که تمام دندان های یک فک یا دو فک خود را از دست داده اید، ایمپلنت کامل برای شما مناسب می باشد. در این مقاله به بررسی قیمت انواع ایمپلنت کامل می پردازیم.

قیمت ایمپلنت دیجیتال

در ایمپلنت دیجیتال از عکس و فناوری های سه بعدی برای موقعیت یابی دقیق استخوان و عصب ها استفاده می شود و این شبیه سازی باعث دقت بالای کاشت ، حداقل ریسک ، برش و خونریزی شود.

قیمت ایمپلنت کره ای

ایمپلنت های کره ای یکی از انواع ایمپلنت هایی هستند که در کنار کیفیت خوب، هزینه بسیار مناسبی دارند و در این مقاله می توانید با قیمت انواع برند ایمپلنت کره ای آشنا شوید.

  دیدگاه ها

ثبت دیدگاه

مشاوره مجازی رایگان

Blank Form (#3)

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز ایمپلنت می باشد.