قیمت ایمپلنت آلمانی

ایمپلنت دندان درمانی برای بی دندانی می باشد که مزایای بسیار زیادی دارد به همین دلیل نیز این درمان در بین بیماران دارای محبوبیت بسیار بالایی می باشد. این محبوبیت باعث شده تا برند های متفاوتی از نقاط مختلف دنیا اقدام به ساخت ایمپلنت های دندانی کنند. یکی از کشور هایی که دارای برند های ایمپلنت سازی می باشد ایمپلنت آلمانی است به همین دلیل ما در این مقاله به بررسی ایمپلنت های آلمانی می پردازیم.

ایمپلنت آلمانی

ایمپلنت آلمانی چیست؟

همانطور که می دانید کشور آلمان دارای یکی از بهترین و پیشرفته ترین صنعت های دنیا می باشد به همین دلیل نیز برند های مختلفی در این کشور شروع به فعالیت کرده اند و مشغول ساخت ایمپلنت های دندانی هستند.

در کل باید گفت که برند های ایمپلنت سازی که در آلمان فعالیت خود را آغاز کرده اند و در این کشور فعالیت می کنند، ایمپلنت آلمانی می گویند که انواع متفاوتی را نیز دارند. به همین دلیل ما در این مقاله قصد داریم آنها را به صورت کامل مورد بررسی قرار دهیم و انواع ایمپلنت های آلمانی را به شما معرفی کنیم.

قیمت ایمپلنت های آلمانی

قیمت ایمپلنت یکی از مهم ترین فاکتور های این درمان می باشد که برای بیماران دارای اهمیت بسیار زیادی است. باید گفت موارد مختلفی بر روی قیمت این درمان تاثیر می گذارند که یکی از آنها قیمت برند انتخابی شما است.

قیمت ایمپلنت آلمانی
قیمت ایمپلنت آلمانی

بر اساس گفته های بالا می توان نتیجه گرفت قیمت ایمپلنت های آلمانی می تواند به صورت مستقیم بر روی قیمت کلی این درمان تاثیر بگذارند. اما نمی توان برای ایمپلنت های آلمانی قیمت واحدی را مشخص کرد به جای آن می توان گفت قیمت ایمپلنت های آلمانی به طور کلی نسبت به ایمپلنت های سوئیسی و آمریکایی پایین تر است ولی ایمپلنت های آلمانی از ایمپلنت های کره ای قیمت بیشتری دارند.

برای دریافت قیمت روز ایمپلنت های دندانی سوئیسی ، کره ای ، آمریکایی و ایرانی می توانید از لینک زیر استفاده فرمایید.

قیمت ایمپلنت دندان

ارزش خرید ایمپلنت های آلمانی

ارزش خرید به معنی تناسب میان قیمت و کیفیت دریافتی می باشد که یکی از فاکتور های مهم در هر خریدی است. می توان گفت ایمپلنت های آلمانی به علت کیفیت و قیمت مناسب خود ارزش خرید مناسبی را نیز ارائه می دهند.

 البته به یاد داشته باشید که این ارزش خرید مناسب به شرط استفاده از ایمپلنت های با کیفیت آلمانی است به همین دلیل نیز در ادامه انواع ایمپلنت های آلمانی را بررسی می کنیم.

انواع ایمپلنت آلمانی

در ابتدای مقاله نیز گفته شد که به علت صنعت بسیار پیشرفته این کشور، برند های متفاوتی در آلمان مشغول ساخت ایمپلنت های دندانی می باشند. در ادامه قصد داریم برخی از این برند ها را برای شما معرفی کنیم.

۱- ایمپلنت جنرال

ایمپلنت general  یکی از برند های محبوب ایمپلنت آلمانی در ایران می باشد. این برند ایمپلنت سازی فعالیت خود را از سال ۱۹۹۳ آغاز کرده است. در ابتدای تاسیس این شرکت در کشور سوئیس قرار داشته و بعد از مدتی به آلمان منتقل شد.

طراحی و تولید ایمپلنت های این کارخانه کاملا آلمانی می باشد و از کیفیت و هزینه مناسبی برخوردار می باشد. ایمپلنت جنرال زیر مجموعه شرکت Bricon می باشد. شرکت Bricon به تولید ایمپلنت های پزشکی می پردازد و زیر مجموعه آن یعنی جنرال به تولید ایمپلنت های دندانی می پردازد.

۲- ایمپلنت Argon

یکی از برند هایی که در آلمان مشغول به فعالیت می باشد و دارای کیفیت بسیار بالایی است ایمپلنت آرگون می باشد. این برند فعالیت خود را در سال ۱۹۹۹ میلادی آغاز کرده است و توانسته در این سال ها مجوز CE را کسب نماید. باید گفت این برند محصولات متفاوتی را مانند انواع کیت های جراحی آرگون، انواع فیکسچر و انواع اباتمنت را تولید می کند که نام فیکسچر های آن به شرح زیر می باشد:

 • K3pro Short
 • K3pro Rapid
 • K3pro Sure

۳- ایمپلنت بگو

دکتر ویلیام هربست نام آشنایی در صنعت ایمپلنت سازی می باشد زیرا این فرد برای اولین بار توانست ایده انقلابی ترمیم دندان با طلا را اجرائی نماید. ویلیام هربست به همین دلیل محبوبیت بسیار زیادی دریافت کرد و دکترای افتخاری به آن اهدا شد.

می توان گفت دکتر ویلیام هربست موسس ایمپلنت بگو می باشد که در سال ۱۸۹۰ فعالیت خود را آغاز کرده است همین امر نشان دهنده بسیار بالایی این شرکت می باشد. این شرکت دارای محصولات بسیار زیادی است که انواع فیکسچر های آن به شرح زیر می باشد:

 • Semados-S
 • Semados-RI
 • Semados-RS/RSX
 • Semados-SC/SCX

قیمت ایمپلنت بگو

همانطور که گفته شد قیمت یکی از موارد بسیار مهم می باشد که نمی توان آن را به صورت کلی بیان کرد. اما در مورد ایمپلنت بگو می توان گفت شما می توانید این برند را با قیمت ۱۳٫۰۰۰٫۰۰۰ الی ۱۷٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون در بازار تهیه نمائید.

۴- ایمپلنت آلمانی icx

ایمپلنت ICX نیز یکی دیگر از برند های آلمانی می باشد که دارای کیفیت بسیار مناسبی است. می توان گفت این شرکت با هدف تولید ایمپلنت های همه کاره با قیمت رقابتی اقدام به تولید ایمپلنت های دندانی کرد است.

ایمپلنت ICX فعالیت خود را از سال ۲۰۰۴ آغاز کرده است  و دارای محصولات متفاوتی می باشد. فیکسچر های ایمپلنت ICX به شرح زیر می باشد:

 • ICX Mini
 • ICX Plus
 • ICX Premium
 • ICX Active Master

قیمت ایمپلنت آلمانی icx

قیمت ایمپلنت ICX به موارد متفاوتی بستگی دارد برای مثال می توان گفت قیمت ارز تا حدی بر روی قیمت ایمپلنت ICX تاثیر گذار است. اما شما می توانید به صورت حدودی ایمپلنت های ICX را با قیمت ۱۴٫۰۰۰٫۰۰۰ الی ۱۵٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون تهیه نمائید.

۵- ایمپلنت ریتر آلمان

ایمپلنت ریتر را می توان در صنایع دندان پزشکی با تجربه معرفی کرد زیرا این برند فعالیت خود را از سال ۱۸۸۷ آغاز کرده است و در این سال ها توانسته مجوزهای FDA و CE را کسب نماید که این مجوز ها مربوط به آمریکا و اتحادیه اروپا می باشد. فیکسچر های ایمپلنت Ritter به شرح زیر است:

 • Standard Line
 • Narrow Line

۶- ایمپلنت آلفادنت

ایمپلنت آلفادنت در بین برند هایی که تا به اینجای مقاله معرفی شد دارای تجربه کمتری می باشد زیرا این برند در سال ۲۰۰۸ فعالیت خود را آغاز کرده است. باید گفت این برند دارای فیکسچر های متفاوتی می باشد تا بتواند با استفاده از آنها بیماران مختلفی که دارای شرایط درمانی متفاوت هستند را مورد درمان قرار دهد.

بیماران متفاوت برای انجام این درمان نیازمند فیکسچر هایی با سایز های مختلف هستند که این مورد یکی از معایب ایمپلنت آلفادنت می باشد. زیرا این برند در فیکسچر های خود دارای سایز فوق عریض نمی باشد.

۷- ایمپلنت بردنت

ایمپلنت بردنت فعالیت خود را از سال ۱۹۹۵ آغاز کرده است اما این برند از سال ۲۰۰۴ وارد صنعت ایمپلنت سازی شده است. باید گفت این برند از سابقه ۴۰ ساله خود در ساخت ایمپلنت های دندانی نیز استفاده می کند.

باید گفت ایمپلنت بردنت برای آنکه بیماران بیشتری را مورد درمان قرار دهد فیکسچر های متفاوتی را تولید می کند. از طرفی نیز این برند دارای ایمپلنت زیرکونیا نیز  می باشد.

بهترین برند ایمپلنت آلمانی کدام است؟

همانطور که گفته شد برند های متفاوتی در آلمان مشغول فعالیت می باشند که کیفیت آنها با یک دیگر یکسان نیست همین موضوع باعث شده انتخاب یک برند به عنوان بهترین ایمپلنت آلمانی کاری بسیار دشوار باشد. اما می توان گفت برند های که ما در بالا معرفی کردیم در بین ایمپلنت های آلمانی کیفیت مناسبی دارند.

نحوه انتخاب ایمپلنت های آلمان

شما هرگز نباید تصور کنید که تمام ایمپلنت های آلمانی دارای کیفیت بسیار بالایی هستند. باید گفت ایمپلنت های آلمانی نیز دارای برند های بی کیفیتی  می باشند به همین علت نیز نحوه انتخاب آنها بسیار مهم است.

شما برای انتخاب ایمپلنت آلمانی با کیفیت می تواند از دو راه اقدام نمائید. راه اول که بیشترین تاثیر را دارد، مشاوره با پزشک متخصص می باشد که شما را در انتخاب ایمپلنت آلمانی یاری نماید. راه دوم جستجو می باشد که شما می توانید با خواندن مقالاتی مانند همین مقاله ایمپلنت های با کیفیتی را یافت نمائید.

کیفیت ایمپلنت های آلمانی چگونه است ؟

کیفیت یکی دیگر از فاکتور های مهم این درمان می باشد که عوامل متفاوتی می توانند بر روی آن تاثیر بگذارند. اگر بخواهیم کیفیت ایمپلنت های آلمانی را به صورت کلی مورد بررسی قرار دهیم باید بگوییم: کیفیت ایمپلنت های آلمانی متناسب و مناسب است.

در کل باید گفت میزان کیفیت هر برند بر روی عوامل مختلفی تاثیر می گذارد که این موارد نقش بسیار مهمی در این درمان دارند، پس باید به کیفیت ایمپلنت ها توجه ویژه ای کرد. این موارد به شرح زیر می باشند:

 • درصد موفقیت درمان
 • طول عمر درمان

عمر ایمپلنت آلمانی چه قدر است ؟

منظور از طول عمر ایمپلنت های آلمانی، میزان ماندگاری مفید این ایمپلنت ها در دهان شما می باشد. باید گفت طول عمر ایمپلنت های به عوامل متفاوتی بستگی دارد اما یکی از این موارد مهم، میزان کیفیت برند ها است. پس می توان نتیجه گرفت طول عمر ایمپلنت های آلمانی مناسب می باشد.

درصد موفقیت درمان با ایمپلنت های آلمانی

برای موفقیت درمان ایمپلنت باید به عوامل متفاوتی توجه کرد که این موارد به شرح زیر می باشد:

 • کیفیت برند انتخابی
 • میزان تخصص پزشک
 • رعایت مراقبت های ایمپلنت

با توجه به کیفیت مناسب ایمپلنت های آلمان و تاثیر مستقیم کیفیت بر درصد موفقیت درمان باید گفت ایمپلنت های آلمانی درصد موفقیت بالایی را به شما ارائه می دهند البته این موضوع به شرط رعایت کردن دیگر مواردی است که در بالا گفته شد.

ایمپلنت های آلمانی مناسب چه افرادی می باشد؟

اگر بخواهیم عملکرد ایمپلنت های آلمانی را مورد بررسی قرار دهیم باید گفت آنها در همه زمینه ها به صورت مناسب می باشند. به همین دلیل می توان گفت ایمپلنت های آلمانی مناسب افرادی می باشد که قصد دارند با پرداخت هزینه ی متوسط، کیفیت متوسط و مناسبی را دریافت نمایند.

مقایسه ایمپلنت آلمانی با رقبا

در ابتدای این مقاله نیز گفته شد که به علت محبوبیت ایمپلنت دندان کشور های متفاوتی مشغول ساخت ایمپلنت های دندانی می باشند. به همین دلیل در این بخش آنها را با یکدیگر مقایسه می کنیم تا شما بتوانید انتخاب بهتری را داشته باشید. کشور هایی که در صنعت ایمپلنت سازی فعال هستند به شرح زیر می باشد:

 • ایمپلنت های آمریکایی
 • ایمپلنت های سوئیسی
 • ایمپلنت های کره ای
مقایسه ایمپلنت آلمانی با رقبا
مقایسه ایمپلنت آلمانی با رقبا

مقایسه ایمپلنت های آلمانی با آمریکایی

کشور آمریکا دارای صنعت بسیار پیشرفته ای است و برند های ایمپلنت سازی آمریکایی به استفاده از تکنولوژی های بسیار بالا در کنار  طراحی های خلاقانه بسیار معروف هستند. ایمپلنت های آلمانی را در چند زمینه ی متفاوت با ایمپلنت های آمریکایی مقایسه می کنیم.

مقایسه قیمت ایمپلنت های آمریکایی و آلمانی

باید گفت قیمت ایمپلنت های آمریکایی از ایمپلنت های آلمانی بالاتر می باشد. این موضوع به دلیل های متفاوتی می باشد.

مقایسه کیفیت ایمپلنت های آلمانی و آمریکایی

ایمپلنت های آمریکایی به علت استفاده از تکنولوژی های بسیار بالا دارای کیفیت های بسیار بالایی نیز می باشند. همین موضوع باعث می شود تا کیفیت ایمپلنت های آمریکایی از ایمپلنت های آلمانی بیشتر باشد از طرفی نیز محبوبیت ایمپلنت های آمریکایی بیشتر است.

ایمپلنت آلمانی یا سوئیسی

کشور سوئیس را در کنار آمریکا می توان پیشرو در صنعت ایمپلنت سازی دانست. ایمپلنت های سوئیسی نیز همانند ایمپلنت های آمریکایی دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند.

مقایسه قیمت ایمپلنت سوئیسی و آلمانی

قیمت ایمپلنت سوئیسی به علت کیفیت بسیار بالای آنها در دسته ویژه ای قرار می گیرند. اگر بخواهیم قیمت ایمپلنت های سوئیسی و آلمانی را مقایسه کنیم باید گفت ایمپلنت های سوئیسی قیمت بیشتری دارند.

مقایسه کیفیت ایمپلنت های آلمانی و سوئیسی

همانطور که گفته شد ایمپلنت های سوئیسی دارای کیفیت بسیار بالایی هستند و این مورد تا جایی ادامه دارد که به یکی از برند های ایمپلنت سازی این کشور لقب بهترین ایمپلنت دنیا را داده اند. بر اساس این توضیح ها می توان نتیجه گرفت که کیفیت ایمپلنت های سوئیسی بالاتر از ایمپلنت آلمانی است.

مقایسه محبوبیت ایمپلنت های سوئیسی و آلمانی

محبوبیت برند ها باعث می شود تا میزان گستردگی آنها در بازار بالاتر باشد و شما راحتر به آنها دسترسی داشته باشید. ایمپلنت های سوئیسی به علت کیفیت بسیار بالای خود در بین بیماران محبوبیت بسیار بالاتری دارند.

ایمپلنت کره ای بهتر است یا آلمانی ؟

کشور کره نیز دارای برند های ایمپلنت سازی مخصوص به خود می باشد که در این صنعت فعال هستند. البته باید گفت در حالت کلی برند های کره ای نسبت به ایمپلنت های آلمانی در این صنعت نوپا تر می باشند که در ادامه آنها را با یکدیگر مقایسه می کنیم.

ایمپلنت کره ای بهتر است یا آلمانی ؟

مقایسه قیمت ایمپلنت های کره ای و آلمانی

ایمپلنت های کره ای دارای قیمت های بسیار رقابتی و اقتصادی می باشند که این مورد یکی از مزایای بزرگ ایمپلنت های این کشور است. باید گفت قیمت ایمپلنت های کره ای از ایمپلنت های آلمانی کمتر می باشد.

مقایسه کیفیت ایمپلنت های کره ای و آلمانی

مقایسه کیفیت ایمپلنت های کره ای با آلمانی بسیار دشوار می باشد. اما در کل باید گفت ایمپلنت های آلمانی کیفیت نسبتا بالاتری را نسبت به ایمپلنت های کره ای ارائه می دهند. البته کشور کره دارای برند هایی است که از نظر کیفیت در حال رقابت با ایمپلنت های درجه اول دنیا هستند.

مقایسه میزان محبوبیت ایمپلنت های کره ای و آلمانی

ایمپلنت های کره ای به علت قیمت اقتصادی و رقباتی خود در ایران دارای محبوبیت بسیار زیادی هستند که این محبوبیت به علت شرایط اقتصادی ایران می باشد. می توان نتیجه گرفت که محبوبیت ایمپلنت های کره ای از ایمپلنت های آلمانی بسیار بیشتر است.

مقالات محبوب

هزینه ایمپلنت دندان

در این مقاله می توانید با قیمت انواع ایمپلنت دندان اعم از دیجیتال، کامل، فوری آشنا شوید و همچنین از شرایط اقساط مرکز ایمپلنت نیز مطلع شوید.

هزینه لمینت دندان

لمینت دندان بهترین درمان برای زیباسازی طرح لبخند شناخته می شود و به شما لبخند هالیوودی را هدیه می دهد. اگر قصد انجام لمینت دندان را دارید با ما همراه باشید تا از هزینه لمینت دندان و پاسخ به سوالات هر واحد لمینت چقدر است ؟ ، لمینت واحدی چند؟ مطلع شوید.

هزینه کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان یک درمان زیبایی محبوب است که به وسیله آن می توانید یک لبخند زیبا و بدون نقص داشته باشید. در این مقاله به بررسی کامل قیمت کامپوزیت دندان می پردازیم. با ما همراه باشید تا قبل از انجام کامپوزیت دندان با تمام مواردی که باید در نظر بگیرید، آشنا شوید.

قیمت ایمپلنت فول موس و کامل

در صورتی که تمام دندان های یک فک یا دو فک خود را از دست داده اید، ایمپلنت کامل برای شما مناسب می باشد. در این مقاله به بررسی قیمت انواع ایمپلنت کامل می پردازیم.

قیمت ایمپلنت دیجیتال

در ایمپلنت دیجیتال از عکس و فناوری های سه بعدی برای موقعیت یابی دقیق استخوان و عصب ها استفاده می شود و این شبیه سازی باعث دقت بالای کاشت ، حداقل ریسک ، برش و خونریزی شود.

قیمت ایمپلنت کره ای

ایمپلنت های کره ای یکی از انواع ایمپلنت هایی هستند که در کنار کیفیت خوب، هزینه بسیار مناسبی دارند و در این مقاله می توانید با قیمت انواع برند ایمپلنت کره ای آشنا شوید.

  دیدگاه ها

ثبت دیدگاه

مشاوره مجازی رایگان

Blank Form (#3)

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز ایمپلنت می باشد.