قیمت لمینت دندان

لمینت دندان بهترین درمان برای زیباسازی طرح لبخند شناخته می شود و به شما لبخند هالیوودی را هدیه می دهد. اگر قصد انجام لمینت دندان را دارید با ما همراه باشید تا از هزینه لمینت دندان و پاسخ به سوالات هر واحد لمینت چقدر است ؟ ، لمینت واحدی چند؟ مطلع شوید.

لمینت دندان چیست ؟

لمینت دندان ( Dental laminate ) یک درمان زیبایی حوزه دندانپزشکی که است که لمینت ها بر روی قسمت های نمایان دندانها چسبانده میشود و عیوب دندانها رو پوشش می دهد. لمینت دندان توانایی اصلاح مشکلات سایز، فرم و رنگ دندانها را دارا می باشند و کاربرد آن در اصلاح طرح لبخند می باشد.

لمینت دندان

هزینه لمینت دندان چقدر است ؟

قیمت لمینت دندان در تهران ۱۴۰۳ به ازای قیمت هر واحد لمینت به طور میانگین ۴٫۰۰۰٫۰۰۰ الی ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان، قیمت لمینت هر فک مبلغ ۳۰٫۰۰۰٫۰۰۰ الی ۸۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان و قیمت لمینت هر دو فک یا قیمت لمینت کل دندانها مبلغ ۷۰٫۰۰۰٫۰۰۰ الی ۱۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد.

هزینه لمینت دندان
قیمت لمینت دندان

در جدول آماده شده در مرکز ایمپلنت دندان انواع لمینت دندان و قیمت آن در سال ۱۴۰۳ آورده شده است و اگر درباره انتخاب آنها دچار سردرگمی شده اید، با ما همراه باشید. در نظر داشته باشید در جدول قیمت هر واحد لمینت وارد شده است.

نوع لمینتقیمت هر واحدحداقل ضخامتضمانت شکست و لب پر شدن
Zirconia B۴/۰۰۰/۰۰۰۰٫۶۱ سال
Zirconia A۴/۵۰۰/۰۰۰۰٫۵۲ سال
Vita۵/۵۰۰/۰۰۰۰٫۴۲ سال
IPS EMAX۷/۰۰۰/۰۰۰۰٫۳۵ سال
فلدسپاتیک۷/۵۰۰/۰۰۰۰٫۲۵ سال
گلس سرامیکی۷/۵۰۰/۰۰۰۰٫۲۵ سال
real life۸/۰۰۰/۰۰۰۰٫۲۵ سال
top emax۱۰/۰۰۰/۰۰۰۰٫۲۱۰ سال
لمینت طلابسته به قیمت روز طلا
نرخ لمینت دندان

 محاسبه هزینه لمینت دندان

با استفاده از ابزار زیر می توانید هزینه لمینت دندان خود را محاسبه کنید.

هزینه کل :
اقساط ماهیانه :
تعداد اقساط :

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره لمینت های دندانی و دریافت مشاوره رایگان، میتوانید شماره همراه خود را وارد فرمایید تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

پرسش و پاسخ لمینت دندان

قیمت لمینت دندان قسطی چگونه است ؟

برای انجام لمینت قسطی ابتدا باید هزینه نهایی لمینت دندان مشخص شود و سپس بسته به توافق طرفین در طی ۲ الی ۱۰ ماه با چک قسط بندی خواهد شد.

قیمت لمینت هر فک چقدر است ؟

قیمت لمینت هر فک وابسته به تعداد لمینت مورد نیاز و نوع آن متفاوت است و به طور کلی هزینه انجام لمینت هر فک به صورت حدودی بین ۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰ الی ۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد.

هزینه لمینت کل دندان ها چقدر است ؟

لمینت کل دندان ها به تعداد و شرایط فرد بستگی دارد و قیمت لمینت کل به طور حدودی مبلغ ۲۵٫۰۰۰٫۰۰۰ الی ۱۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰  تومان می باشد.

لمینت گرونتره یا کامپوزیت ؟

لمینت های دندان توسط لابراتور به طور سفارشی تولید می شوند و از طول عمر، استحکام و زیبایی بیشتری برخوردار هستند و به همین علت لمینت گرانتر از کامپوزیت می باشد.

علت تفاوت قیمت بین مراکز لمینت در چیست ؟

تفاوت قیمت بین مراکز به علت کیفیت کار لابراتور، میزان تخصص پزشک و نوع لمینت دندان می باشد و باید حتما قبل از انتخاب یک مرکز درباره آن تحقیق فرمایید.

بهترین و گرانترین لمینت دندان چیست ؟

گرانترین لمینت دندان که زیبایی و استحکام بسیار بالایی دارد، لمینت Top emax است که قیمت بهترین لمینت دندان به ازای هر واحد ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان به همراه ۱۰ سال گارانتی می باشد.

ارزانترین لمینت دندان چیست ؟

به طور کلی ارزان ترین لمینت دندان با کیفیت لمینت زیرکونیا می باشد و هزینه هر واحد آن ۲٫۹۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد.

قیمت انواع لمینت دندان

لمینت های دندانی به روش های مختلفی ساخته می شود که هر کدام دارای مزایا و هزینه مخصوص به خود هستند. برای قیمت انواع لمینت دندان با ما همراه باشید.

قیمت لمینت ایمکس

لمینت ایمکس از بهترین انواع لمینت های دندانی می باشد که هزینه هر واحد لمینت ای پی اس ۵٫۰۰۰٫۰۰۰ با پنج سال ضمانت و هزینه هر واحد لمینت تاپ ایمکس ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد. 

قیمت لمینت سرامیکی زیرکونیا

لمینت زیرکونیا یک ونیر تمام سرامیک با هزینه مناسب است که قیمت لمینت زیرکونیا درجه دو ۴٫۰۰۰٫۰۰۰ و زیرکونیا درجه ۴٫۵۰۰٫۰۰۰ به ازای هر واحد می باشد.

قیمت لمینت طلا در سال ۱۴۰۳ چقدر است ؟

به علت نوسان بالای طلا نمیتوان قیمت لمینت دندان طلا رو دقیق اعلام کرد و می توانید به شماره تماس مرکز ایمپلنت دندان تماس بگیرید.

قیمت لمینت بدون تراش دندان لومینیرز

لومینیرز دندان با نام لمینت بدون تراش شناخته می شود و ضخامت آن در حدود ۰٫۳ میلی متر می باشد. هزینه این لمینت دندان بدون تراش مبلغ ۵٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد.

قیمت لمینت دندان چگونه محاسبه می شود؟

لمینت دندان قیمت های متفاوتی را دارا می باشد که این تفاوت وابسته به عوامل مختلفی دستخوش تغییر می شود. عوامل موثر بر قیمت لمینت دندان جلو شامل موارد زیر است :

قیمت لمینت دندان چگونه محاسبه می شود؟
قیمت لمینت دندان چگونه محاسبه می شود؟
 1. تعداد واحد لمینت دندان
 2. نوع لمینت دندان
 3. کیفیت کار لابراتور
 4. میزان تجربه و تخصص پزشک

۱ – تعداد واحد لمینت دندان

تعداد واحد لمینت دندان وابسته به شرایط، حساسیت شما با مشورت پزشک تعیین می باشد. به طور کلی برای دندان های نمایان در لبخند شما لمینت دندان انجام می شود. به طور کلی لمینت فک بالا به تعداد واحد بیشتری نیاز دارد و به همین علت قیمت لمینت فک بالا بیشتر از فک پایین می باشد.

به طور میانگین برای فک بالا ۸ واحد لمینت انجام می شود و برای فک پایین ۴ الی ۶ واحد پیشنهاد می شود.

۲- نوع لمینت دندان

همانطور که در جدول بالا مشاهده کردید لمینت دندان دارای انواع مختلفی می باشند. این انواع لمینت از نظر متریال ساخت، ضخامت، استحکام و هزینه دارای تفاوت هستند. با ما همراه باشید که در ادامه انواع لمینت دندان را معرفی خواهیم کرد.

۳- کیفیت کار لابراتور

لمینت های دندانی به صورت سفارشی برای شما تولید می شود و انجام اینکار به وسیله لابراتور انجام می شود. اگر لابراتور از دستگاه های به روز و متریال با کیفیت در ساخت استفاده کنند، قطعا نتیجه نهایی بهتر بوده و مسلماً هزینه دریافتی اینگونه لابراتور ها بیشتر می باشد.

۴- میزان تجربه و تخصص پزشک

از انجایی که لمینت دندان یک درمان زیبایی می باشد، تخصص پزشک در آن حرف اول را خواهد زد. دندانپزشکی که با تخصص بالایی باشد می توانید از بسیاری عوارض شما را رها سازد و در موارد زیر به همراهی شما خواهد آمد.

 • تراش کمتر
 • جلوگیری از بروز عوارض
 • مشاوره در انتخاب نوع و رنگ لمینت برای زیبایی بیشتر

همچنین قالب گیری لمینت دندان توسط دندانپزشک انجام می شود و به لابراتور ارسال می شود. اگر این قالب گیری به درستی انجام نشود، سبب کاهش زیبایی و بروز برخی عوارض می شود.

راهنمای انجام لمینت دندان

با توجه به وجود انواع درمان های مختلف درمان ها ممکن است در انتخاب این درمان دچار شک باشید و حتی در بین انتخاب بین انواع لمینت دندان نیز دچار سردرگمی شده باشید. با ما در این بخش همراه باشید تا شاید بتوانید انتخاب بهتر و دقیق تری داشته باشید.

لمینت دندان یا کامپوزیت دندان ؟

هر کدام از این درمان های دارای مزایا و معایب مخصوص به خود می باشند اما لمینت دندان دارای طول عمر ، زیبایی و استحکام بالاتری می باشد اما کامپوزیت دندان بدون تراش و یا با تراش کمتری انجام می شود.

به چند واحد لمینت نیاز دارم ؟

شما باید لبخند خود را به خوبی بررسی کنید و مشاهده کنید که در مقابل آیینه در زمانی که لبخند می زنید، چند عدد از دندان های شما نمایان می شود و به طور کلی برای این دندان ها لمینت انجام می شود.

کدام مدل لمینت برام بهتره ؟

این مورد در هر فرد با فرد دیگر متفاوت می شوند. لمینت های دندان در زیبایی ، استحکام ، ضخامت و هزینه با یکدیگر متفاوت هستند و شما نتیجه نهایی و بودجه مد نظر خود را انتخاب کرده و با مشورت با دندانپزشک میتوانید بهترین لمینت دندان مناسب خود را پیدا کنید.

لمینت دندان برام مناسبه ؟

افرادی که به دنبال لبخند مرتب و درخشان هستند و نیاز به ایجاد تغییر در سایز ، فرم ، رنگ دندان دارند کاندیدای مناسبی برای لمینت دندان هستند.

لمینت دندان خوبه یا نه ؟

لمینت دندان درمانی به طول عمر بالا است که می توانید لبخند بسیار زیبا را به شما هدیه دهد، اما باید ببینید شرایط لازم برای لمنیت دندان را دارید یا خیر ؟ همچنین تشخیص دقیق این را می توانید از دندانپزشک خود بپرسید.

هنوز نمیدونم لمینت کنم یا نه ؟

اگر هنوز در انتخاب لمینت دندان دچار سردرگمی و شک هستند ، میتوانید شماره همراه خود را بگذارید تا از مشاوره رایگان توسط کارشناسان استفاده کنید.

قبل و بعد لمینت دندان

قبل و بعد لمینت دندان

لمینت دندان یکی از بهترین درمان ها برای زیبایی لبخند می باشد و به کمک این درمان می توانید فرم ، سایز و رنگ دندان می باشد. نتایج قبل و بعد لمینت دندان ، بسیار شگفت انگیز می باشد.

انواع لمینت دندان

لمینت های دندانی دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام از این انواع دارای مزایای مخصوص به خود هستند و وابسته به خواسته های بیمار انتخاب می شود.

لمینت لومینیرز

لومینیرزها یکی از درمان های لمینت است که دارای ضخامتی بسیار کمی به اندازه یک لنز چشمی دارد. لومینیرز ها بر روی مینای دندان چسبانده می شود و بدشکلی و بدرنگی دندان را می پوشاند. لومینرز های دارای ظاهر بسیار زیبایی هستند و دیگر نیاز به تراش دندان وجود نخواهد نداشت و در صورت لزوم بسیار کم می باشد.

لومینیرز برای افرادی که میخواهند تغییر فرم و سایز در دندان خود ایجاد کنند ، گزینه مناسبی نیست و فقط بدشکلی و بدرنگی دندان رو می پوشاند.

لمینت زیرکونیا

همان طور که می دانید زیرکونیا یکی از انواع لمینت دندان است که برای زیباتر شدن لبخند و طرح دندان ها به کار می رود. این روکش لمینت  دارای استحکام و دوام بسیار بالایی نسبت به روکش های مشابه خود است. اغلب لمینت های دندانی با جنس تیتانیوم ساخته می شود زیرا این نوع روکش دارای خاصیت زیست پذیری بسیار بالایی با بدن انسان است. اما برخی افراد هستند که به فلز تیتانیوم حساسیت دارند و نمی توانند از آن استفاده نمایند.

زیرکونیا و عدم حساسیت
این افراد باید از روکش زیرکونیا که از زیرکونیم ساخته شده است و خاصیت غیر فلزی دارد استفاده نمایند. این ماده استفاده شده در لمینت زیر کونیا قابلیت زیست سازگاری بالاتری از تیتانیوم دارد و برای افرادی که دچار حساسیت هستند بسیار توصیه می شود. با استفاده از روکش زیرکونیا می توان به آسانی بر روی دندان شیار ایجاد کرد.

به دلیل زیبایی بسیار بالا و شفافیت بهتری که نسبت به لمینت فلزی دارد بیماران بسیار زیادی علاقه دارند از این نوع لمینت استفاده نمایند. قطعا همه ما در اطراف خود افرادی را دیده ایم که نسبت به سرمای زیاد و گرمای زیاد دچار حساسیت دندانی هستند. این افراد گزینه بسیار مناسبی برای استفاده از روکش زیرکونیا برای لمینت دندانی خود هستند. روکش زیرکونیا خاصیت عایق دارد و از انتقال حرارت جلوگیری می کند. این روکش از شکستگی دندان ها جلوگیری می کند و دارای استحکام بسیار بالایی است.

یکی از مهم ترین نکات مثبتی که این روکش دارد میزان سهولت در استفاده از آن است. این روکش به راحتی بر روی دندان ها قرار داده می شود.

اگر بیمار دارای حساسیت باشد با استفاده از این روکش حساسیت دندانی که به فلز تیتانیوم دارد اتفاق نمی افتد و به راحتی از لمینت دندانی استفاده می کند.

لمینت ایمکس

لمینت دندان ایمکس همان ونیر بدون تراش است. بدین منظور که برای نصب آن بر روی دندان نیازی به تراشیده شدن مینای دندان نیست. این نوع لمینت از سرامیک شیشه ای دی سیلیکات لیتیوم تشکیل شده است. لمینت دندان ایمکس دارای طول عمر بسیار بالایی است و از نظر شکل ظاهری و زیبایی نسبت ب دیگر لمینت های مشابه خود از بسیار جذاب تر می باشد. این نوع لمینت دارای شفافیت بسیار بالایی است به صورتی که شباهت بسیار بالایی به مینای دندان طبیعی انسان دارد. کمتر کسی می تواند فرق بین لمینت بدون تراش ایمکس را با دندان طبیعی شما متوجه شود. همانند لمینت عادی می توانید رنگ و سایه این نوع لمینت را هم رنگ با دندان طبیعی خود یا روشن تر انتخاب کنید. بیمار طبق سلیقه خود رنگ لمینت و سایه لمینت را انتخاب می کند سپس  پزشک بررسی می کند تا نتیجه به صورت غیر طبیعی نباشد و اقدام به کاشت لمینت می نماید.

ضخامت لمینت ایمکس
این نوع لمینت دارای ضخامت بسیار کمی حدود ۰٫۳ الی ۰٫۴ میلی متر است. بسیاری از پزشکان آن را به اندازه ضخامت لنز چشم تشبیه می کنند. مهم ترین مزیتی که این ضخامت کم دارد این است که دیگر نیازی به تراشیدن مینای دندان وجود نخواهد داشت و راحت می توان بدون تراش آن را بر روی دندان نصب کرد. در واقع در لابراتوار به گونه ای طراحی و ساخته می شود که دارای ضخامت بسیار نازکی باشد و نیاز به تراشیده شدن دندان در روند نصب را حذف کند.

از این نوع لمینت برای پوشاندن فاصله هایی که بین دندان ها ایجاد شده است، برای تغییر رنگ دندان ها، تغییر شکل و فرم دندان ها و از بین بردن ناموزون بودن دندان ها استفاده می شود. اگر دندان های شما دچار مقدار کمی بد فرمی و ناموزونی باشد می توان به جای استفاده از روش ارتودنسی از این روش و مزیت های منحصر به فرد آن استفاده نمود. جهت نصب لمینت ایمکس نیازی به استفاده کردن از داروهای بی حسی یا تزریقی وجود نخواهد داشت.

لمینت های ایمکس برای افرادی که قصد ایجاد تغییر در فرم و سایز دندان خود دارند ، گزینه مناسبی هستند.

لمینت دندان فلدسپاتیک

لمینت های فلدسپاتیک از دارای شفافیت و ضخامت بسیار پایین و شگفت انگیزی هستند و اجزای اصلی لمینت های فلدسپاتیک را شیشه تشکیل می دهند و برای ساخت این نوع لمینت ها از عنصر دی اکسید سیلیکون استفاده می شود.

انواع لمینت دندان
انواع لمینت دندان

فلدسپاتیک به علت شیشه ای بودن به شما ضخامت کمتر از ۰٫۵ میلی متر و شفافیت بالا را برای شما با ارمغان می آورد اما به علت شیشه ای بودن آن ، نسبت به سایر لمینت های دندان خاصیت شکنندگی بالاتری دارند. البته برای استحکام بالای این لمنیت فلدسپاتیک ها باید به خوبی با دندان پیوند بخورند و شکنندگی آن بسیار کمتر می شود.

مزیت ضخامت پایین این است که برای انجام لمینت دندان نیازی دیگر برای تراشیدن دندان وجود ندارد.

لمینت های IPS EMAX

لمینت های IPS EMAX دارای استحکام شگفت انگیزی هستند و می توانند فشار بالایی را تحمل کنند. برای ساخت این لمینت ها از ترکیب دی سیلیکات و سرامیک استفاده می شود. دی سیلیکات همان عناصر ساخت شیشه است و به این نوع لمینت های قابلیت شفافیت بالا و ضخامت کمتر می بخشند.

استحکام لمینت های ایمکس چگونه است؟
همچنین ترکیب سرامیک آن نیز به استحکام لمینت را بالا می برد و دندان ها را برابر ساییدگی مقاوم می کند. در نتیجه این ترکیب شما زیبایی ، استحکام و طول عمر بالا را در یک پکیج خواهید داشت.

لمینت گلس سرامیکی

این نوع لمینت ها نیز از ترکیب سرامیک و شیشه استفاده می شود اما در این ترکیب میزان شیشه به کار رفته در آن بسیار بیشتر است تا بتوان لمینت هایی با ضخامت بسیار پایین تولید کرد. این لمینت ها دارای شفافیت بسیار بالایی هستند و به لمینت ها رنگبندی طبیعی تری می بخشند و به علت ضخامت کم آن تراش مینای دندان انجام نمی شود.

لمینت دندان طرح لبخند

لبخند یکی از اجزای مهم صورت و یکی از مهمترین فاکتور ها در زیبایی چهره است. لمینت دندان طرح لبخند باید به گونه ای باشد هارمونی بین سایز و رنگ دندان ها و نسبت به صورت رعایت شود تا بتوان زیباترین طرح لبخند را بیمار را داشته باشد.

در  طرح لبخند برای ایجاد بیشترین هماهنگی باید تمامی فاکتورهایی اعم از لثه ، فاصله و تناسب دندان ها و بهترین رنگ نسبت به پوست صورت در نظر گرفته شود. هر چه این تناسب ها با دقت بیشتری رعایت شود ، لبخند شما دارای ظاهر زیبا و طبیعی تر می شود.

فیلم لمینت دندان طرح لبخند

لمینت دندان نیز مانند درمان های کامپوزیت و بلیچینگ نیز یک درمان طرح لبخند است که می توان گفت به علت سفارشی تولید شدن لمینت ها توسط لابراتور دارای بهترین طرح لبخند بین درمان های حال حاضر است.ینت شما  نیاز نباشد.  

لمینت دندان چگونه انجام می شود ؟

لمینت دندان چگونه انجام می شود ؟

فیلم مراحل لمینت دندان

فیلم مراحل لمینت دندان

لمینت دندان برای چه کسانی مناسب است؟

لمینت دندان رو می توان به عنوان پوشش یا روکشی برای دندان نامید که بدرنگی یا نامنظمی سطحی دندان را می پوشاند و لبخند زیبایی را افراد ارائه می کند. همچنین درمان لمینت دندان ، درمان مشابهی مانند کامپوزیت وجود دارد که هر کدام دارای مزایای و معایب مخصوص به خود می باشند. در ادامه کاندیدا های مناسب لمینت دندان را نام میبریم :

 • افرادی که می خواهد بدرنگی دندان های خود را بپوشانند و درمان بلیچینگ برای آن ها مناسب نیست.
 • عزیزانی که دارای نامنظمی کمی دندان می باشند. در صورت نامنظمی شدید باید ابتدا ارتودنسی انجام شود.
 • افرادی که قصد تغییر سایز و فرم در دندان های خود را دارند.
 • افرادی که علاقه مند به داشتن لبخند دیجیتال و درخشان هستند.
 • افرادی که به دنبال افزایش طول تاج دندان خود هستند.

مقالات محبوب

هزینه ایمپلنت دندان

در این مقاله می توانید با قیمت انواع ایمپلنت دندان اعم از دیجیتال، کامل، فوری آشنا شوید و همچنین از شرایط اقساط مرکز ایمپلنت نیز مطلع شوید.

هزینه لمینت دندان

لمینت دندان بهترین درمان برای زیباسازی طرح لبخند شناخته می شود و به شما لبخند هالیوودی را هدیه می دهد. اگر قصد انجام لمینت دندان را دارید با ما همراه باشید تا از هزینه لمینت دندان و پاسخ به سوالات هر واحد لمینت چقدر است ؟ ، لمینت واحدی چند؟ مطلع شوید.

هزینه کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان یک درمان زیبایی محبوب است که به وسیله آن می توانید یک لبخند زیبا و بدون نقص داشته باشید. در این مقاله به بررسی کامل قیمت کامپوزیت دندان می پردازیم. با ما همراه باشید تا قبل از انجام کامپوزیت دندان با تمام مواردی که باید در نظر بگیرید، آشنا شوید.

قیمت ایمپلنت فول موس و کامل

در صورتی که تمام دندان های یک فک یا دو فک خود را از دست داده اید، ایمپلنت کامل برای شما مناسب می باشد. در این مقاله به بررسی قیمت انواع ایمپلنت کامل می پردازیم.

قیمت ایمپلنت دیجیتال

در ایمپلنت دیجیتال از عکس و فناوری های سه بعدی برای موقعیت یابی دقیق استخوان و عصب ها استفاده می شود و این شبیه سازی باعث دقت بالای کاشت ، حداقل ریسک ، برش و خونریزی شود.

قیمت ایمپلنت کره ای

ایمپلنت های کره ای یکی از انواع ایمپلنت هایی هستند که در کنار کیفیت خوب، هزینه بسیار مناسبی دارند و در این مقاله می توانید با قیمت انواع برند ایمپلنت کره ای آشنا شوید.

  دیدگاه ها

ثبت دیدگاه

مشاوره مجازی رایگان

Blank Form (#3)

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز ایمپلنت می باشد.