ایمپلنت کره ای بهتر است یا ایمپلنت آلمانی

در این مقاله به بحث و بررسی ساده از ایمپلنت های آلمانی و ایمپلنت های آلمانی می پردازیم . برای آشنایی کامل با برند های ایمپلنت های دندان و اطلاع از قیمت به روز برند های متفاوت ایمپلنت از لینک های زیر استفاده کنید .

تفاوت ایمپلنت کره ای و آلمانی

رایج ترین تفاون ایمپلنت آلمانی و ایمپلنت کره ای ، هزینه آن می باشد . ایمپلنت های کره ای که در ایران از محبوبیت بسیار ویژه ای برخوردار هستند ، در کنار کیفیت مناسب خود از قیمت اقتصادی تری برخوردار هستند. یکی دیگر از مزیت های ایمپلنت های کره ای در ایران ، رایج بودن و در دسترس بودن قطعات آن و مدل های متفاوت تر از آن است .

تفاوت ایمپلنت کره ای و آلمانی
تفاوت ایمپلنت کره ای و آلمانی

ایمپلنت های آلمانی نیز دارای کیفیت های بی نظیری هستند  و به نسبت از هزینه بیشتری به نسبت ایمپلنت کره ای برخوردار هستند. البته ایمپلنت های کره ای نیز انواع مخلتف ، در قیمت های متفاوتی هستند. به گونه ای که کیفیت برخی از ایمپلنت های کره ای نزدیک به ایمپلنت آلمانی می باشد.

مقیاسایمپلنت آلمانیایمپلنت کره ای
قیمتقیمت بالاترقیمت اقتصادی
کیفیت ساختکیفیت بالای ساختکیفیت مناسب
رایج و در دسترس بودنمتوسطبسیار زیاد
درصد موفقیتخیلی بالابالا

ایمپلنت آلمانی

آلمان یکی از بزرگترین تولید کننده در اروپا  و کشور  چهارم در جهان در این حیث است. در سطح جهانی ، تولید آلمان به دلیل سرمایه گذاری های کلان در زمینه های آموزش ، تحقیق و توسعه به دلیل کیفیت برتر محصولاتش  به شهرت بسیار زیادی رسیده است. این کشور از بهترین تولید کننده در بخش خودرو و حمل و نقل ، ماشین آلات و تجهیزات ، الکترونیک ، محصولات شیمیایی و محصولات فلزی است.

آلمان همچنین از طریق ساخت ایمپلنت با کیفیت عالی دندان ، بازار ایمپلنت دندان را هدایت می کندو یکی از بهترین تولید کننده ایمپلنت در جهان در آلمان است.

ایمپلنت آلمانی
ایمپلنت آلمانی

ایمپلنت های دندانی آلمان طی دهه های گذشته به طور مداوم به رسمیت شناخته شده جهانی رسیده اند. استفاده از ماشین آلات مدرن و پروتکل های پیشرفته ساخت ، همراه با نیروی کار بسیار ماهر و سرمایه گذاری های سنگین در تحقیقات دندانپزشکی ، آلمان را در هنگام ورود به سیستم ایمپلنت دندان در صدر قرار داده است.

یکی دیگر از عواملی که به کیفیت برتر کلی ایمپلنت های دندانپزشکی تولید شده در آلمان کمک می کند ، کیفیت و تضمین ایمنی ثابت است.

بهترین تولیدات ، مهندسی و تحقیقات دندانپزشکی آلمان را با هم ترسیم می کند و ایمنی بیمار در هنگام تولید و آزمایش سیستم های پیشرفته ایمپلنت تضمین می کند .

برند های  ایمپلنت آلمانی

از برند های معتبر ایمپلنت آلمانی موجود در ایران ، ایمپلنت icx    ، bego  ، xive  است .

برند های ایمپلنت آلمانی xive  و bego   فراوانی زیادی در ایران ندارد اما برند ایمپلنت icx از دسته ایمپلنت های آلمانی با موفقیت بالایی می باشد و احتمال لق شدن پروتز در آن بسیار کم می باشد و از قیمت مناسبی برخوردار می باشد .

در کل دنیا ، به مارک های آلمانی به دلیل کیفیت خود اعتماد و شناخته شده اند و با داشتن منابع بسیار زیادی که برای دستیابی به تعالی ، ایمنی بیمار و عملکرد بیولوژیکی بهینه اختصاص داده شده است ، موفقیت NDI Medical به عنوان تولید کننده کاشت دندان نتیجه طبیعی است.

از آنجا که جایگزینی دندان ها نقش اساسی در ترمیم کارکردهای حیاتی برای سلامت عمومی مانند غذا خوردن و صحبت کردن دارد ، ایمپلنت های دندانی آلمانی آن را برای بیماران قابل اطمینان تر و ساده تر کرده است.

تمام خصوصیات مفید سیستم های کاشت ایمپلنت تولید شده توسط NDI Medical با موفقیت طولانی مدت در ذهن ایجاد شده است. هدف ما ارائه راه حل های طولانی مدت برای بیمار و سهولت در قرار دادن و نگهداری هر ایمپلنت دندان برای متخصص دندانپزشکی است.

بنابراین ، NDI پزشکی یکی از بسیاری از مارک های دندانپزشکی آلمانی است که در سراسر جهان مورد اعتماد است.

سالهاست که ایمپلنت های دندانپزشکی آلمان به بیماران کلینیک های دندانپزشکی واقع در هر گوشه دنیا کمک کرده است. امانتی که با تولید آلمان و در کنار قیمت های رقابتی و طراحی فوق مدرن به وجود می آید ، کاشت های دندانی را بسیار محبوب کرده است.

ثبات در به دست آوردن نتایج عالی در دندانپزشکی ایمپلنت ثابت کرده است که از ایمپلنت های NDI می توان برای جایگزینی یک دندان یا چند دندان ، برای درجات مختلف از دست دادن استخوان آلوئولار و سطوح مختلف پیچیدگی مورد استفاده کرد. پروتکل های فوری ، زودهنگام و تأخیر هنگام استفاده از سیستم های کاشت امکان پذیر است.

ایمپلنت کره ایی

ایمپلنت کره ایی
ایمپلنت کره ایی

یکی از ایمپلنت هایی که امروزه در ایران کاربرد زیادی دارد ایمپلنت کره ای است .شاید دلیل رایج بودن ایمپلنت کره ای در ایران این است که ایمپلنت کره ای نسبت به سایر ایمپلنت ها مانند ایمپلنت آمریکا ، اروپا ، سوئیس ارزان تر است . علاوه برقیمت مناسب قطعات آن نیز در دسترس تر است .

مقالات محبوب

هزینه ایمپلنت دندان

در این مقاله می توانید با قیمت انواع ایمپلنت دندان اعم از دیجیتال، کامل، فوری آشنا شوید و همچنین از شرایط اقساط مرکز ایمپلنت نیز مطلع شوید.

هزینه لمینت دندان

لمینت دندان بهترین درمان برای زیباسازی طرح لبخند شناخته می شود و به شما لبخند هالیوودی را هدیه می دهد. اگر قصد انجام لمینت دندان را دارید با ما همراه باشید تا از هزینه لمینت دندان و پاسخ به سوالات هر واحد لمینت چقدر است ؟ ، لمینت واحدی چند؟ مطلع شوید.

هزینه کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان یک درمان زیبایی محبوب است که به وسیله آن می توانید یک لبخند زیبا و بدون نقص داشته باشید. در این مقاله به بررسی کامل قیمت کامپوزیت دندان می پردازیم. با ما همراه باشید تا قبل از انجام کامپوزیت دندان با تمام مواردی که باید در نظر بگیرید، آشنا شوید.

قیمت ایمپلنت فول موس و کامل

در صورتی که تمام دندان های یک فک یا دو فک خود را از دست داده اید، ایمپلنت کامل برای شما مناسب می باشد. در این مقاله به بررسی قیمت انواع ایمپلنت کامل می پردازیم.

قیمت ایمپلنت دیجیتال

در ایمپلنت دیجیتال از عکس و فناوری های سه بعدی برای موقعیت یابی دقیق استخوان و عصب ها استفاده می شود و این شبیه سازی باعث دقت بالای کاشت ، حداقل ریسک ، برش و خونریزی شود.

قیمت ایمپلنت کره ای

ایمپلنت های کره ای یکی از انواع ایمپلنت هایی هستند که در کنار کیفیت خوب، هزینه بسیار مناسبی دارند و در این مقاله می توانید با قیمت انواع برند ایمپلنت کره ای آشنا شوید.

    دیدگاه ها

ثبت دیدگاه

مشاوره مجازی رایگان

Blank Form (#3)

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز ایمپلنت می باشد.