ایمپلنت کره ای بهتر است یا آلمانی؟(۴ فرق که نمی دانید)

درمان های متفاوتی برای بی دندانی ارائه شده است زیرا این بیماری می تواند بر روی زندگی رومزمره شما تاثیر بگذارد که بهترین آنها ایمپلنت دندان می باشد به همین دلیل برند های متفاوتی از سرتاسر دنیا مشغول به ساخت ایمپلنت های دندانی هستند که ما در این مقاله به مقایسه ایمپلنت های آلمانی و کره ای می پردازیم.

شما برای انتخاب ایمپلنت دندان خود باید حساسیت بالایی داشته باشید زیرا در صورت استفاده از برند های بی کیفیت، سلامتی شما تحت خطر قرار می گیرد. در حقیقت با مقایسه ایمپلنت های آلمانی و کره ای شما متوجه می شوید که کدام برند نسبت به شرایط شما بهترین انتخاب است.

اگر بخواهیم به صورت کوتاه ایمپلنت های این دو کشور را با هم مقایسه کنیم باید گفت: ایمپلنت های کره ای در دسته ایمپلنت های اقتصادی قرار می گیرد و ایمپلنت های آلمانی در دسته ایمپلنت های متوسط از نظر هزینه می باشند.

اما برای اینکه بتوانید مقایسه دقیق تری داشته باشید و شما انتخاب صحیح تری برای خود کنید؛ در ادامه ایمپلنت آلمانی و کره ای را در پنج بخش با هم مقایسه می کنیم که به شرح زیر است:

  • قیمت
  • کیفیت
  • طول عمر
  • ارزش خرید
  • محبوبیت

در بین بخش هایی که گفته شد قیمت ایمپلنت دندان برای بیماران مهم ترین فاکتور می باشد. در بررسی کلی می توان گفت: قیمت ایمپلنت های کره ای از ایمپلنت های آلمانی پایین تر است و در حقیقت ایمپلنت های کره ای در دسته اقتصادی قرار می.

کیفیت یکی از مواردی است که باید به آن دقت ویژه ای داشته باشید زیرا به صورت مستقیم بر روی درصد موفقیت درمان شما تاثیر دارد. در حالت کلی کیفیت ایمپلنت های آلمانی از کره ای بالاتر است.

البته لازم به ذکر است که این مقایسه در حالت بسیار کلی انجام شده زیرا برخی از ایمپلنت های کره ای دارای کیفیت بسیار بالایی هستند و در حال رقابت با برند های درجه یک دنیا می باشند.

طول عمر این درمان به صورت مستقیم با کیفیت برند انتخابی بیمار ارتباط دارد پس به راحتی می توان نتیجه گرفت؛ طول عمر ایمپلنت های آلمانی از ایمپلنت های کره ای بیشتر است.

به صورت ساده ارزش خرید، تناسب بین قیمت و کیفیت هر محصول است و مقایسه ارزش خرید ایمپلنت های کره ای و آلمانی در حالت کلی بسیار سخت می باشد. اما می توان به صورت حدودی گفت: ارزش خرید این ایمپلنت ها تا حدی برابر است.

شاید برای شما جالب باشد که محبوبیت ایمپلنت ها در ایران نیز بسیار مهم است زیرا باعث وجود نمایندگی و محصولات مورد نیاز آن، در کشور می شود. محبوبیت ایمپلنت های کره ای در ایران بسیار بالا است و از ایمپلنت آلمانی بیشتر می باشد.

باید گفت پاسخ به این سوال کاملا وابسته به نیاز شما می باشد و باید بدانید که قبل از شروع این درمان باید توسط پزشک متخصص مورد معاینه قرار بگیرد. تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

ایمپلنت های کره ای مناسب افرادی است که قصد استفاده از یک درمان با طول عمر بالا را دارند و در عین حال می خواهند هزینه های ایمپلنت دندان برای آنها به شکل اقتصادی باشد.

از طرفی، افراد هم که می خواهند درمان با کیفیت و طول عمر بالا داشته باشند می توانند از ایمپلنت های آلمانی استفاده کنند با این تفاوت که هزینه ایمپلنت دندان در این شرایط بیشتر است.

برای خرید ایمپلنت های کره ای باید به کیفیت آنها توجه ویژه ای داشت. در حقیقت برند های زیادی در این کشور مشغول به فعالیت هستند که تمام آنها با کیفیت نیستند.

درباره ایمپلنت های آلمانی باید گفت: که شما باید به قیمت آنها دقت نمائید و در هر کلینیکی از این برندها استفاده نکنید. در حقیقت بهتر است از ایمپلنت های آلمانی در کلینیک ها با تجربه و معتبر استفاده کنید.

همانطور که می دانید هر برند و کشور سازنده ایمپلنت دارای مزایا و معایب مخصوص به خود است که شما حتما باید از آنها آگاه باشید تا بتوانید بهترین تصمیم را اتخاذ نمائید.

مزیت های ایمپلنت کره ای در صورت انتخاب برند با کیفیت و با تجربه بیشتر از ایمپلنت های آلمانی است. از مزیت های مشترک ایمپلنت کره ای و آلمانی با کیفیت، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کیفیت بالا
  • طول عمر بالا
  • ارزش خرید بالا

اگر شما در درمان خود از برخی از برند های بی کیفیت کره ای استفاده کنید قطعا معایب آن از ایمپلنت های آلمانی بیشتر است به همین دلیل نیز باید در انتخاب ایمپلنت های کره ای دقت زیادی فرمائید.

مقالات محبوب

هزینه ایمپلنت دندان

در این مقاله می توانید با قیمت انواع ایمپلنت دندان اعم از دیجیتال، کامل، فوری آشنا شوید و همچنین از شرایط اقساط مرکز ایمپلنت نیز مطلع شوید.

هزینه لمینت دندان

لمینت دندان بهترین درمان برای زیباسازی طرح لبخند شناخته می شود و به شما لبخند هالیوودی را هدیه می دهد. اگر قصد انجام لمینت دندان را دارید با ما همراه باشید تا از هزینه لمینت دندان و پاسخ به سوالات هر واحد لمینت چقدر است ؟ ، لمینت واحدی چند؟ مطلع شوید.

هزینه کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان یک درمان زیبایی محبوب است که به وسیله آن می توانید یک لبخند زیبا و بدون نقص داشته باشید. در این مقاله به بررسی کامل قیمت کامپوزیت دندان می پردازیم. با ما همراه باشید تا قبل از انجام کامپوزیت دندان با تمام مواردی که باید در نظر بگیرید، آشنا شوید.

قیمت ایمپلنت فول موس و کامل

در صورتی که تمام دندان های یک فک یا دو فک خود را از دست داده اید، ایمپلنت کامل برای شما مناسب می باشد. در این مقاله به بررسی قیمت انواع ایمپلنت کامل می پردازیم.

قیمت ایمپلنت دیجیتال

در ایمپلنت دیجیتال از عکس و فناوری های سه بعدی برای موقعیت یابی دقیق استخوان و عصب ها استفاده می شود و این شبیه سازی باعث دقت بالای کاشت ، حداقل ریسک ، برش و خونریزی شود.

قیمت ایمپلنت کره ای

ایمپلنت های کره ای یکی از انواع ایمپلنت هایی هستند که در کنار کیفیت خوب، هزینه بسیار مناسبی دارند و در این مقاله می توانید با قیمت انواع برند ایمپلنت کره ای آشنا شوید.

    دیدگاه ها

ثبت دیدگاه

مشاوره مجازی رایگان

Blank Form (#3)

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز ایمپلنت می باشد.