قیمت ایمپلنت اشترومن ( + انواع، بهترین نوع و عمر )

امروزه ایمپلنت دندان محبوبترین و بهترین درمان برای پر کردن جای خالی دندان از دست رفته شناخته می شود و امروزه برند و کشور های مختلفی به تولید ایمپلنت دندان می پردازند. یکی از برند های پیشرو در این صنعت، ایمپلنت اشترومن می باشد که دارای محبوبیت زیادی در ایران و جهان می باشد.

ایمپلنت اشترومن
ایمپلنت اشترومن

درباره ایمپلنت اشترومن

برند ایمپلنت اشترومن ( Straumann ) یک تولید کننده محصولات ایمپلنت در کشور سوئیس می باشد که در سال ۱۹۵۴ تاسیس شده است و دفتر مرکزی این شرکت در شهر بازل سوئیس قرار دارد. محصولات اشترومن در بیش از ۱۰۰ کشور توزیع شده و این شرکت لقب بهترین ایمپلنت دنیا را دارا می باشد.

طیف محصولات اشترومن شامل پایه های ایمپلنت، اباتمنت، محصولات بازسازی دندان و ابزار های دقیق برای استفاده در سیستم های ایمپلنت است. این شرکت پایه های ایمپلنت خود در سایز، نوع، کاربرد و سطح متفاوتی تولید می کند.

ایمپلنت اشترومن دارای کیفیت بسیار بالایی دارد و مطالعات بالینی انجام شده، این شرکت ایمپلنت های با ضریب اطمینان بالا و بقا طولانی مدت به شما ارائه می دهند و یکی از عوامل موفقیت بزرگ شرکت اشترومن، همکاری با تیم بین المللی ایمپلنتITI  می باشد.

رابطه برند ایمپلنت اشترومن و ITI

ای تی ای ( iti ) بزرگترین یک سازمان پژوهشی در زمینه ایمپلنت و بازسازی دهان می باشد که در سال ۱۹۸۰ تاسیس شده و نام آن از INTERNATIONAL TEAM FOR IMPLANTOLOGY ( تیم بین المللی ایمپلنتولوژی ) الهام گرفته شده است و بیش از ۳۰ سال است که همکاری نزدیکی با کمپانی اشترومن دارد.

رابطه برند ایمپلنت اشترومن و ITI
رابطه برند ایمپلنت اشترومن و ITI

 ای تی ای  این شرکت در زمینه ایمپلنت پیوند مهمی بین صنعت، دانشگاه و متخصصان دندانپزشکی ایجاد می کند و با همکاری نزدیک با برند های تولید کننده ایمپلنت، دانشگاه ها و دندانپزشکان به پیشرفت ایمپلنت ها و موفقیت آنها کمک بسیار زیادی کرده است.

قیمت ایمپلنت اشترومن

قیمت ایمپلنت اشترومن وابسته به نوع، تعداد، میزان تخصص پزشک، نوع روکش و…. متغیر می باشد و قیمت ایمپلنت اشترومن مدل اکتیو ( SLActive ) به طور میانگین ۳۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان، ایمپلنت اشترومن Roxalid حدودا ۳۰ میلیون، اشترومن نئودنت ۱۷ میلیون و اشترومن تیتانیوم ۲۰ میلیون تومان می باشد.

بیشتر بخوانید » قیمت ایمپلنت دندان ۱۴۰۳

اشترومن نئودنت۱۷٫۴۰۰٫۰۰۰
اشترومن titanium۲۰٫۴۰۰٫۰۰۰
اشترومن acqua۲۲٫۴۰۰٫۰۰۰
اشترومن Roxalid۳۰٫۴۰۰٫۰۰۰
اشترومن SLActive۳۱٫۴۰۰٫۰۰۰
قیمت ایمپلنت اشترومن
قیمت ایمپلنت اشترومن
قیمت ایمپلنت اشترومن

عمر ایمپلنت اشترومن

عمر ایمپلنت اشترومن برای همه افراد یکسان نیست اما به عمر ایمپلنت اشترومن به طور میانگین از ۱۵ سال تا مادام العمر می باشد. نتایج بالینی ایمپلنت اشترومن نشان می دهد که بیش از ۹۵% درصد افراد بعد از ۱۰ سال، همچنان ایمپلنت موفقی دارند و از آن رضایت کاملی دارند.

عمر ایمپلنت دندان به عوامل مختلفی اعم از کاشت صحیح، میزان کیفیت پایه، وضعیت جسمانی، کیفیت استخوان، و….. بستگی دارد و مجموع تمام این عوامل می تواند عمر ایمپلنت شما را تعیین کند. در نظر داشته باشید عمر ایمپلنت اشترومن به علت کیفیت بسیار بالا از سایر ایمپلنت ها بیشتر می باشد.

انواع ایمپلنت اشترومن

ایمپلنت سوئیسی اشترومن پایه های ایمپلنت را در انواع بسیار مختلفی تولید می کند. برخی از انواع سیستم ایمپلنت های اشترومن :

 • Straumann® BLX
 • Straumann® TLX
 • Straumann® Tissue Level
 • Straumann® Bone Level
 • Straumann® Ceramic Implant
 • Straumann® Mini Implant

ایمپلنت اشترومن تیتانیوم

تیتانیوم یک ماده زیست سازگار است که اکثر ایمپلنت های دندانی از جنس آن ساخته می شوند. ایمپلنت اشترومن تیتانیوم یکی از انواع پایه های این شرکت می باشد که دارای هزینه مناسبی می باشد.

ایمپلنت اشترومن روکسالید

ایمپلنت اشترومن روکسالید از ترکیب ۱۵ درصد زیرکونیا و ۸۵ درصد تیتانیوم ساخته می شود که همین عامل سبب می شود این ایمپلنت استحکام بیشتری به نسبت تیتانیوم خالص داشته باشد. ایمپلنت اشترومن روکسالید ها معمولا دارای اندازه کوچک تری هستند و همین عامل سبب کاهش عوارض و افزایش سرعت جوش خوردن به استخوان فک می شود.

ایمپلنت اشترومن اکتیو

ایمپلنت اشترومن اکتیو یک پایه ایمپلنت با سطوح آب دوست است که همین موضوع سبب افزایش سرعت جوش خوردن پایه به استخوان فک می شود. ایمپلنت های اشترومن اکتیو معمولا برای ایمپلنت فوری مورد استفاده قرار می گیرند و معمولا می توان بعد از دو هفته قالب گیری انجام شود و روکش برای آن سوار شود. این فرآیند در ایمپلنت های معمولی ممکن است تا ۶ ماه به طول بیانجامد.  

ایمپلنت اشترومن اکتیو
ایمپلنت اشترومن اکتیو

ایمپلنت اشترومن نئودنت

برند ایمپلنت نئودنت در سال ۱۹۹۳ در کوریتیبای تاسیس شد و ابتدا به صورت مستقل فعالیت مشغول به فعالیت بود. در سال ۲۰۱۲ بخشی از این شرکت توسط برند اشترومن خریداری شد و در سال ۲۰۱۵ به صورت رسمی به عنوان یکی از زیرمجموعه های شرکت اشترومن معرفی شد. به همین علت از نئودنت نیز به عنوان یک ایمپلنت سوئیس برزیلی نیز یاد می شود.

ایمپلنت اشترومن نئودنت
ایمپلنت اشترومن نئودنت

ایمپلنت های نئودنت امروزه دارای کیفیت بسیار بالایی هستند و دارای گواهینامه های ce، fda و iso  هستند .

بهترین نوع ایمپلنت اشترومن

هر نوع ایمپلنت اشترومن دارای کاربرد مخصوص به خود می باشد اما می توان ایمپلنت slactive را به عنوان بهترین نوع ایمپلنت اشترومن نامید زیرا دارای سطوح آب دوست هستند و دارای طول عمر بسیار بالایی هستند.

مزایای ایمپلنت اشترومن

 1. طول عمر بالا
 2. وجود انواع مختلف ایمپلنت برای همه شرایط
 3. درصد موفقیت بسیار بالای درمان
 4. افزایش سرعت درمان
 5. دسترسی آسان به قطعات در ایران

معایب ایمپلنت اشترومن

هزینه بیشتر به نسبت سایر ایمپلنت ها

ایمپلنت اشترومن دارای کیفیت بسیار بالایی هستند و لقب بهترین برند ایمپلنت دنیا را دارا می باشند، به همین علت طبیعی است که هزینه ایمپلنت اشترومن به نسبت سایر برند ها بیشتر باشد.

پرسش و پاسخ ایمپلنت اشترومن

کشور سازنده ایمپلنت اشترومن چیست ؟

ایمپلنت اشترومن ساخت کشور سوئیس می باشد و دفتر مرکزی این شرکت در شهر بازل سوئیس قرار دارد.

چرا ایمپلنت اشترومن ؟

ایمپلنت اشترومن به دلیل کیفیت، تکنولوژی، همکاری به بهترین تیم های تحقیقاتی و تجربه بهترین ایمپلنت ها را در تنوع بسیار زیاد تولید می کند و به لقب بهترین ایمپلنت دنیا را دارا می باشد.

کاتالوگ ایمپلنت اشترومن

جهت دریافت کاتالوگ محصولات ایمپلنت اشترومن می توانید از صفحه زیر دیدن فرمایید.

کاتالوگ ایمپلنت اشترومن

منابع » straumann ، neodent

مقالات محبوب

هزینه ایمپلنت دندان

در این مقاله می توانید با قیمت انواع ایمپلنت دندان اعم از دیجیتال، کامل، فوری آشنا شوید و همچنین از شرایط اقساط مرکز ایمپلنت نیز مطلع شوید.

هزینه لمینت دندان

لمینت دندان بهترین درمان برای زیباسازی طرح لبخند شناخته می شود و به شما لبخند هالیوودی را هدیه می دهد. اگر قصد انجام لمینت دندان را دارید با ما همراه باشید تا از هزینه لمینت دندان و پاسخ به سوالات هر واحد لمینت چقدر است ؟ ، لمینت واحدی چند؟ مطلع شوید.

هزینه کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان یک درمان زیبایی محبوب است که به وسیله آن می توانید یک لبخند زیبا و بدون نقص داشته باشید. در این مقاله به بررسی کامل قیمت کامپوزیت دندان می پردازیم. با ما همراه باشید تا قبل از انجام کامپوزیت دندان با تمام مواردی که باید در نظر بگیرید، آشنا شوید.

قیمت ایمپلنت فول موس و کامل

در صورتی که تمام دندان های یک فک یا دو فک خود را از دست داده اید، ایمپلنت کامل برای شما مناسب می باشد. در این مقاله به بررسی قیمت انواع ایمپلنت کامل می پردازیم.

قیمت ایمپلنت دیجیتال

در ایمپلنت دیجیتال از عکس و فناوری های سه بعدی برای موقعیت یابی دقیق استخوان و عصب ها استفاده می شود و این شبیه سازی باعث دقت بالای کاشت ، حداقل ریسک ، برش و خونریزی شود.

قیمت ایمپلنت کره ای

ایمپلنت های کره ای یکی از انواع ایمپلنت هایی هستند که در کنار کیفیت خوب، هزینه بسیار مناسبی دارند و در این مقاله می توانید با قیمت انواع برند ایمپلنت کره ای آشنا شوید.

  دیدگاه ها

ثبت دیدگاه

مشاوره مجازی رایگان

Blank Form (#3)

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز ایمپلنت می باشد.