10 برند از بهترین ایمپلنت دندان در ایران + بهترین نوع

ایمپلنت دندان بهترین درمان برای جایگزینی دندان از دسته رفته است و این درمان دارای انواع مختلف از نوع کاشت ، برند و روکش است و امروز در این مقاله قصد داریم بهترین ایمپلنت دندان به صورت جداگانه و تخصصی بررسی کنیم. بهترین ایمپلنت دندان می تواند برای هر فرد وابسته به شرایط فرد متفاوت باشد و صرفا ایمپلنت برتر برای شما توسط متخصصص تعیین می شود.

بهترین برند ایمپلنت دندان
بهترین ایمپلنت دندان

بهترین برند های ایمپلنت در ایران

امروزه در ایران برند های مختلف ایمپلنت در ایران در حال فعالیت هستند و هر کدام از آن ها ساخته کشور های مختلف و دارای تکنولوژی ، کیفیت ، طول عمر و هزینه مخصوص به خود هستند. در ادامه ده عدد از برند های برتر در ایران را به شما معرفی می کنیم.

بهترین نوع ایمپلنت دندان چیست ؟

بهترین نوع ایمپلنت دندان در ایران استفاده از برند های با کیفیت اروپایی و آمریکایی می باشد که به صورت دیجیتال و توسط متخصص برای شما انجام شود.

ایمپلنت اشترومن
این برند ایمپلنت به عنوان بهترین ایمپلنت در دنیا نیز شناخته می شود و این برند در شهر بازل سوئیس تولید می شود و ایمپلنت هایی با تکنولوژی و کیفیت بسیار بالا تولید می کند.
ایمپلنت زیمر
ایمپلنت زیمر یکی از بهترین ایمپلنت های آمریکایی می باشد و پایه های ایمپلنت هایی بسیار خلاقانه و با کیفیت تولید می کند.برخی به ایمپلنت زیمر لقب گرانترین ایمپلنت دندان دنیا را داده اند.
ایمپلنت نئودنت
ایمپلنت نئودنت در سال 1993 فعالیت خود را آغاز کرده است و کارخانه این برند در کشور برزیل می باشد.در سال 2012 توسط ایمپلنت اشترومن خریداری شده و به همین علت ایمپلنت سوئیس برزیلی شناخته می شود.
ایمپلنت اوستم
ایمپلنت اوستم یکی از برند های با کیفیت کره ای می باشدکه فعالیت خود را در سال 2006 آغاز کرده است و این شرکت کارخانه تولید ایمپلنت در آمریکا دارا می باشد و با نام HIOSSEN در حال فعالیت می باشد.
ایمپلنت مگاژن
ایمپلنت مگاژن فعالیت خود را از سال 2002 آغاز کرده است و دارای گواهینامه های معتبر FDA و CE می باشد و در دسته ایمپلنت های با کیفیت کره ای قرار می گیرد.
ایمپلنت SIC
ایمپلنت SIC توسط دو کشور پیشرو در صنعت پزشکی ایمپلنت یعنی سوئیس و آلمان تولید می شود و فعالیت خود را از سال 2003 آغاز کرده است.
ایمپلنت ای سی ایکس
ایمپلنت ای سی ایکس یک ایمپلنت آلمانی می باشد که فعالیا خود را از سال 2004 آغاز کرده است. هدف این برند ایمپلنت تولید ایمپلنت با کیفیت و به صرفه می باشد.
ایمپلنت جنرال
ایمپلنت جنرال ابتدا در سال 1993 در کشور سوئیس تاسیس شد و سپس به آلمان انتقال یافت و یک ایمپلنت آلمانی محسوب می باشد و ایمپلنت های جنرال از طراحی ایمپلنت با کیفیت آلمانی بهره می برند.
ایمپلنت بایوتم
ایمپلنت بایوتم در سال 2008 در بوسان کره فعالیت خود را آغاز کرده است و سپس در سال 2009 موفق به دریافت گواهینامه CE شد.
ایمپلنت دیو
ایمپلنت دیو یکی از با کیفیت ترین ایمپلنت های کره ای می باشد که از سال 2002 آغاز به کار نموده است.
انجام بهترین برند ایمپلنت دندان در مرکز ایمپلنت
اگر قصد انجام ایمپلنت دندان را دارید ، میتوانید فرم زیر پر نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

بهترین ایمپلنت از نظر کشور

امروزه ایمپلنت ها توسط کشور مختلف تولید می شوند و صرفا کشور سازنده ایمپلنت مبنی بر کیفیت آن نیست و مقایسه باید بر روی برند انجام شود. همچنین بهترین ایمپلنت برای هر فرد وابسته به شرایط آن ممکن است متفاوت باشد و ادامه بهترین ایمپلنت را به شما معرفی خواهیم کرد.

بهترین کشور ایمپلنت از نظر کیفیت
به طور کلی ایمپلنت های سوئیسی و آمریکایی بهترین کیفیت را دارا می باشند اما به در ایران دسترسی ایمپلنت سوئیسی ساده تر می باشد.
بهترین کشور از نظر صرفه اقتصادی
ایمپلنت های کره ای امروزه کیفیت بالایی دارند و همچنین در کنار آن از قیمت مناسبی برخوردار می باشند و ارزش خرید بالایی را دارای می باشند.

بهترین ایمپلنت ساخت کدام کشور است ؟

به طور کلی بین کشورهای سازنده ایمپلنت، کشور های سوئیس و آمریکا پیشرو در این صنعت می باشد اما نباید تنها به کشور سازنده اکتفا کرد و کیفیت برند اهمیت بیشتری دارد.

بهترین نوع ایمپلنت

ایمپلنت دندان دارای انواع مختلفی می باشند که هر کدام کاربرد مخصوصی دارند و نمیتوان به طور حتم گفت بهترین نوع ایمپلنت دندان چیست و بهترین نوع ایمپلنت برای شما فقط توسط پزشک وابسته به شرایط تعیین می شود. در ادامه به معرفی برخی انواع ایمپلنت دندان رایج می پردازیم.

ایمپلنت فوری
یکی از معایب ایمپلنت های معمولی ، طول درمان به نسبت بالای آن است و به کمک ایمپلنت فوری این طول درمان کاهش پیدا کرده و ایمپلنت شما سریع تر به مرحله نهایی خود می رسند.
ایمپلنت دیجیتال
در این روش ایمپلنت به کمک ابزارهای دیجیتال و سه بعدی ، کاشت ایمپلنت با دقت بسیار بالا و با کمترین برش و خونریزی انجام می شود.
اوردنچر
اوردنچر همان دست دندان بر روی پایه ایمپلنت می باشد که برای جایگزینی دندان های مصنوعی استفاده می شود و دیگر مشکل لق و استحکام دندان مصنوعی را نخواهد داشت.

بهترین روکش ایمپلنت

ایمپلنت های دندان روکش های متفاوتی داشته و هر کدام ویژگی مخصوص به خود را دارند و به طور کلی روکش های پی اف ام دارای هزینه مناسبتری نسبت به روکش زیرکنیا هستند و روکش های زیرکنیا زیبایی بیشتری را دارا می باشند.

قیمت بهترین ایمپلنت

حال به مطالعه و شناخت بهترین ایمپلنت در تمامی دسته بندی ها وقت آن است که بدانیم قیمت بهترین ایمپلنت دندان چه قدر است ؟ برای کسب اطلاع دقیق از قیمت روز انواع برند ایمپلنت دندان ، ایمپلنت فوری ، دیجیتال ، ایمپلنت کامل و هزینه های جانبی می توانید از صفحه زیر دیدن فرمایید.

قیمت ایمپلنت دندان

قیمت بهترین ایمپلنت
قیمت بهترین ایمپلنت

بهترین ایمپلنت سوئیسی چیست ؟

ایمپلنت اشترومن به عنوان بهترین ایمپلنت در دنیا شناخته می شوند و می توان گفت بهترین ایمپلنت سوئیسی نیز می باشد. ایمپلنت های سوئیسی بسیاری از شهرت خود را به این برند مدیون می باشند و این برند همواره به کمک تیم تحقیقاتی ITI خود در حال تولید ایمپلنت جدید و با کیفیت است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع برند ایمپلنت سوئیسی به همراه بررسی تخصصی و قیمت می توانید از لینک زیر استفاده فرمایید.

ایمپلنت سوئیسی

بهترین ایمپلنت کره ای چیست ؟

ایمپلنت های کره دارای تنوع بسیار زیادی هستند و هر کدام دارای مزایا و معایب مخصوص به خود هستند و قیمت ایمپلنت کره ای نسبت به کیفیت آن بسیار مناسسب می باشد. به طور کلی بهترین ایمپلنت کره ای توسط پزشک برای شما تعیین می شود. در ادامه ما برند های با کیفیت ایمپلنت های کره ای را به شما معرفی می کنیم.

  • ایمپلنت اوستم
  • ایمپلنت مگاژن
  • ایمپلنت دیو
  • ایمپلنت بایوتم

بهترین ایمپلنت برای شما چیست ؟

به طور حتم گفتن این موضوع به صورت کلی ممکن نمی باشد و بهترین ایمپلنت برای هر فرد به عوامل مختلفی بستگی دارد و صرفا توسط پزشک شما پس از معاینه و دیدن عکس های ایمپلنت شما تعیین می شود. در ادامه به بررسی عوامل موثر بر تعیین بهترین ایمپلنت برای شما :

بودجه
به طور حتم یکی از عوامل اصلی در انتخاب برند ایمپلنت ، میزان بودجه می باشد و مسلما ایمپلنت های با کیفیت تر از هزینه بیشتری برخوردار هستند و بودجه می تواند شما برای رسیدن به بهترین ایمپلنت همیاری کند.
شرایط دهان و دندان
شرایط دهان و دندان در انتخاب نوع ایمپلنت بسیار موثر است و وابسته به شرایط از ایمپلنت کامل ، اوردنچر و مینی ایمپلنت ها استفاده می شود.
شرایط فرد
در صورتی که فرد بخواهد برخی شرایط خاص برای ایمپلنت خود را داشته باشد و بهترین ایمپلنت برای او متفاوت می باشند و می تواند از ایمپلنت دیجیتال و فوری استفاده فرماید.

مسیر رسیدن به بهترین ایمپلنت

بهترین ایمپلنت به طور کلی به نوع ایمپلنت و برند بستگی دارد ولی به طور کلی داشتن بهترین ایمپلنت به رعایت برخی نکات توسط شما دارد تا از بسیار از عوارض ایمپلنت دندان جلوگیری شود. مسیر داشتن بهترین ایمپلنت شامل زیر است :

مراجعه به پیش متخصص با تجربه
مراجعه به پیش یک متخصص با تجربه از بسیاری از عوامل گفته شده مهم تر بوده و متخصص مستقیم با طرح درمان خود بر موفقیت درمان ایمپلنت شما موثر است.
استفاده از برند با کیفیت
کیفیت پایه ایمپلنت بر روی استحکام و طول عمر به صورت مستقیم تاثیرگذار است و پیشنهاد می شود از برند های با کیفیت استفاده فرمایید.
استفاده از روکش با کیفیت
روکش های ایمپلنت با کیفیت می تواند شما را از مشکلات پروتز ایمپلنت در آینده خلاص کند.
انجام مراقبت های صحیح ایمپلنت
ایمپلنت دندان شباهت بسیار زیادی به دندان طبیعی دارد و مانند آن به مراقبت های دهان و دندان نیاز دارد و این مراقبت های از اهمیت ویژه برخوردار هستند.
انجام معاینه و مراجعات دوره ای به دندانپزشک
انجام معاینات دوره ای می تواند از بسیاری مشکلات ایمپلنت و دندان پیشگیری کند و پزشک قبل از بروز عوارض از آن جلوگیری نماید.

انواع برند ایمپلنت دندان

همانطور که میدانید برند های ایمپلنت های متفاوتی وجود دارد و هر کدام مزیت و قیمت متفاوتی با یک دیگر دارند. ایمپلنت های اروپایی ، کره ای و آمریکایی محبوب ترین نوع ایمپلنت ها می باشند و در این مقاله به بررسی تک تک آن ها می پردازیم .

ایمپلنت های کره ای

ایمپلنت های کره ای، از دسته محبوب ترین ایمپلنت ها و همچنین اقتصادی هستند. این ایمپلنت ها در کنار اینکه کیفیت بسیار بالایی که دارند ، هزینه های بسیار مناسبی دارند و قیمت ایمپلنت کره ای از ایمپلنت های کره ای ارزان تر می باشد .

ایمپلنت کره ای
ایمپلنت کره ای

برند ایمپلنت دندان AnyOne

برند ایمپلنت دندان AnyOne یکی دیگر از برند های ایمپلنت شرکت محبوب Megagen است. شرکت Megagen در سال 2002 آغاز به کار کرد. هدف آن ها ارائه روش های به روزتر برای دندان پزشکان و بیماران در شاخه های مختلف ایمپلنت دندان و به طور کلی عرصه دندان پزشکی بوده است.

برند ایمپلنت دندان AnyOne
برند ایمپلنت دندان AnyOne

برند ایمپلنت AnyOne که شامل طراحی ویژه محصولات این شرکت بزرگ است یکی از برند های محبوب ایمپلنت دندان کره ای در سطح جهان است که شامل مزیت های کاشت آسان برای دندان پزشک و زمان بهبودی کوتاه تر برای بیماران است.

همچنین ایمپلنت های AnyOne کاهش فشار بر روی استخوان تاج ، قدرت مقاومت بالا و هماهنگی خوب در برقراری ارتباط بافت ها  آن را به یکی از برند های خوب در این زمینه تبدیل کرده است.

این برند نیز همواره در حال پیشرفت در زمینه ایمپلنت دندان و ارائه محصولات با کیفیت تر و تکنولوژی به روز تر برای راحتی بیماران و دندان پزشکان است.

قیمت ایمپلنت های AnyOne در سایت مراکز ما به زودی موجود می شود .

برند ایمپلنت دندان AnyRidge

برند ایمپلنت دندان AnyRidge

شرکت Megagen در سال 2002 توسط عده ای از جراحان خبره دندان که به دنبال دستیابی به ایمپلنت های بهتری بودند ، آغاز شد. هدف آن ها ارائه راه حل های بهتر برای بیماران و ادامه روند بهبود محصولات و معرفی روش ها و متد های جدید برای شرایط سخت جراحی بوده است.

با ارائه ایمپلنت های کوتاه و پهن تغییر عظیمی در بازار جهانی ایجاد کردند. با تحقیقات فراوان در این زمینه ثابت کردند که ایمپلنت های کوتاه مؤثر هستند. اکنون بیشتر کمپانی ها از ایمپلنت های کوتاه و پهن نیز در رزومه خود استفاده می کنند.

به عنوان اولین شرکتی که کیت و تکنیک پیوند سینوس داخلی را ارائه کردند ، شناخته می شوند که در حال حاضر هزاران مدل از آن توسط سایر کمپانی ها نیز وجود دارد.

دو سال پیش اولین محصول که به نظر خودشان بهترین محصول آن ها نیز است به بازار جهانی عرضه شد : برند ایمپلنت دندان AnyRidge .

ایمپلنت دندان AnyRidge به عنوان یک ایمپلنت نمونه در موارد کارکرد ، مقاومت و زیبایی شناسی در  مقایسه با بازار جهانی است و شعار آن ها برگرداندن احساسات و هنر به شاخه دندان پزشکی است.

همواره در این فکر بوده اند که با ارائه محصولات و تکنولوژی های جدید تر و به روز تر فسمت اعظمی از بازار جهانی را در اختیار داشته باشند.

قیمت ایمپلنت دندان AnyRidge به زودی در مراکز ما قرار داده می شود .

برند ایمپلنت دندان NeoBiotech

برند نیوبایوتک یکی از شرکت های مطرح در زمینه تولید و ارائه محصولات ایمپلنت در صنعت دندان پزشکی نوین است. از زمان تاسیس آن که به سال 2000 بر می گردد ، همواره به دنبال راه کار هایی جدید در تک تک مراحل کاشت ایمپلنت دندان حول و محور شعار همیشگیشان که ساده ، امن و سریع هم برای دندان پزشک و هم برای بیمار است ، بوده اند. امروزه محصولات این شرکت در بیش از 60 کشور جهان مورد استفاده است.

برند ایمپلنت دندان NeoBiotech
برند ایمپلنت دندان NeoBiotech

از اهداف بزرگ شرکت نیوبایوتک پیشرفت در عرصه های مختلف دندان پزشکی و مخصوصاً در زمینه ایمپلنت دندان بوده است که با تحقیق و انجام آزمایشات گوناگون در آزمایشگاه ها و لابراتور هایشان مشغول به انجام آن ها هستند.

قیمت ایمپلنت دندان NeoBiotech به زودی در سایت ما قرار داده می شود.

برند ایمپلنت دندان SewonMedix

برند ایملپنت دندان SewonMedix از برند های مطرح و شناخته شده کره می باشد که در کشور ما نیز محبوبیت دارد و استفاده می شود. این کمپانی از سال 2000 تأسیس و از سال 2006 فعالیت در زمینه ایمپلنت دندان را آغاز کرده است و همواره در حال پیشرفت در عرصه دندان پزشکی و اللخصوص ایمپلنت دندان بوده است. کیفیت ایمپلنت های برند نسبتاً خوب است. مخصوصاً اگر بودجه کافی برای ایمپلنت های بسیار گران قیمت سوییسی و مانند آن ها را ندارید.

برند ایمپلنت دندان SewonMedix
برند ایمپلنت دندان SewonMedix

قیمت ایمپلنت دندان SewonMedix در سایت مرکز ایملپنت موجود می باشد . برای دریافت قیمت ایمپلنت دندان به روز و تمامی برند ها به مقاله زیر مراجعه کنید .

قیمت ایمپلنت دندان

برند ایمپلنت دندان Snuc

برند ایمپلنت دندان Snuc
برند ایمپلنت دندان Snuc

برند ایمپلنت SNUCONE در سال 1997 توسط شرکت دندان پزشکی ژین هیونگ پایه گذاری شد که به دنبال پیشرفت و توسعه تکنولوژی دندان و دندان پزشکی و محصولات در این زمینه بوده است. علاوه بر آن با داشتن بیزینسی فعال در توسعه و تحقیق میزان رضایت مشتری را در اولویت قرار داده اند.

با وارد شدن در شاخه ایمپلنت در سال 2005 و با تنظیم موافقت با انتقال تکنولوژی آلمانی ، تکنولوژی ایمپلنت به SLA منتقل شد که یکی از ایده آل ترین تکنولوژی های تولید ایمپلنت است. با تولید ایمپلنت های با کیفیت ، با دوام که کمترین میزان از دست دادن استخوان فک را نیز به همراه دارند به پیشرفت ادامه دادند. در حال حاضر خطوط ارسالی این برند با کشور هایی نظیر چین ، روسیه ، ایتالیا ، خاورمیانه و چندین کشور آسیایی در ارتباط است که در حال بزرگتر کردن این دایره ارتباطی و ارسال محصولات خود به صورت عمده تر هستند.

قیمت ایمپلنت دندان Snuc به زودی در سایت ما موجود خواهد شد . برای دریافت قیمت ایمپلنت به روز و انواع برند های ایمپلنت به مقاله زیر مراجعه کنید .

قیمت ایمپلنت دندان

ایمپلنت اروپایی

ایمپلنت های اروپایی ، از دسته ایمپلنت ای نسبتا گران اما با کیفیت بسیار بالا هستند . این ایمپلنت ها اکثرا ساخت کشور های سوئیس و آلمان و فرانسه می باشد .

ایمپلنت سوییسی

ایمپلنت سوئیسی از دسته ایمپلنت های بسیار با کیفیت و محبوب در سطح جهان میباشند که با آن ها آشنا خواهیم شد.

ایمپلنت سوییسی
ایمپلنت سوییسی

برند ایمپلنت دندان Straumann

برند ایملپنت دندان Straumann نماد ایمپلنت سوییسی و مظهر کیفیت و مقاومت این کشور در زمینه تولید و توسعه ایمپلنت دندان است که توسط تعداد زیادی متخصص و دانشمند دهان و دندان همواره در حال پیشرفت است. به عنوان یکی از بزرگترین قطب های جهانی ایمپلنت دندان با ارائه راهکار ها و تکنولوژی های جدید و مدرن همواره در حال تغییر حد و مرز های مراقبت از دهان و دندان هستند. هدف های این شرکت الهام از طبیعت ، رشد و پیشرفت همه روزه در زمینه علم ، مهندسی بی نظیری سوییسی ، استفاده از تکنولوژی های دیجیتالی و ارائه سرویس های آسان و همه گیر است. با عدم قناعت، این شرکت همیشه در حال کار و تحقیق بر روی روش های جدیدی برای توسعه علوم دندان پزشکی و ایمپلنت دندان بوده و یکی از بزرگترین پیشرو های این زمینه بوده است.

برند ایمپلنت دندان Straumann
برند ایمپلنت دندان Straumann

این شرکت در سال 1954 توسط دکتر اشترومن ایجاد شد و از دهه 80 فعالیت خود را در عرصه دندان پزشکی آغاز کرد که همین قدمت زیاد از علت های مطرح بودن آن در سطح جهان است. کیفیت بالای محصولات این برند آن ها را به یکی از گران ترین برند های ایمپلنت در سطح جهان تبدیل کرده است.

قیمت ایمپلنت اشترومن

این نوع ایمپلنت ها انواع مختلفی همچون iti  دارند و برای دریافت قیمت ایمپلنت iti  و ایمپلنت های Straumann و ایمپلنت فوری دارند . مقاله زیر مراجعه کنید تا از قیمت انواع آن مطلع شوید .

هزینه ایملپنت دندان

برند ایمپلنت دندان IHDE

برند ایمپلنت دندان IHDE از شرکت های معروف در زمینه سیستم ایمپلنت دندان ، عملیات های کمک رسانی و کمک های ضد عفونی کننده می باشد. نام اصلی این شرکت IHDEDENTAL است که موفقیتی 60 ساله دارند. ایمپلنت های دندان این شرکت با موفقیتی بی نظیر در عرصه ایمپلنت دندان در داخل و خارج از کشور سازنده آن که سوییس است مورد استفاده قرار می گیرد.

برند ایمپلنت دندان IHDE
برند ایمپلنت دندان IHDE

IHDE به صورت مستقیم با استفاده از سیستم و تجهیزاتشان به مجهز کردن دندان پزشکان و تکنسین ها می پردازد. از این طریق به بهترین روش ممکن به ارائه درمان به بیماران کمک می کند.
سیستم ها و مواد مورد استفاده بسیار هماهنگ ، ساده و ایمن هستند.

ایمپلنت های دندان سوییسی همانطور که همگی می دانیم از معروف ترین ایمپلنت های دندان در سطح جهان هستند که معمولاً از قیمت های بالایی هم برخوردارند. این هزینه نیز دقیقاً به علت کیفیت بالای محصولات و دوام و ماندگاری آن ها است.

قیمت ایمپلنت دندان IHDE به زودی در مرکز ایمپلنت اعلام می شود.

برند ایمپلنت دندان SIC

در سال 2003 این شرکت توسط آقای شیلی و گروهی از متخصصین و دکتران و مهندسین در شهر باسل تشکیل شد. تولید محصولات و کار بر روی تکنولوژی و پیشرفت آن در کشور های سوییس و آلمان انجام می گیرد. امروزه برند SIC در زمینه ایمپلنت دندان در سطح جهان بسیار شناخته شده است. علاوه بر تکنولوژی و کیفیت بالای محصولات ، نرخ موفقیت بالا در محصولات این شرکت نیز حائز اهمیت است.

برند ایمپلنت دندان SIC
برند ایمپلنت دندان SIC

شعار اصلی این شرکت پاسخ دهی به تک تک نیاز های شخصی ، محصولات و سرویس های درخواستی از جانب مشتریان است.
این شرکت با مشارکت از راه دور با متخصصین مجرب و استفاده از ایده ها و دانش آن ها در کنار تحقیقاتی که توسط متخصصین خودشان صورت می گیرد همواره در حال پیشرفت و بهبود کیفیت محصولاتشان هستند.
هدف این شرکت ارائه محصولات با بالاترین کیفیت با کمترین تعداد قطعات و اجزا تشکیل دهنده است با این ایده که زمان و هزینه های درمانی به صورت قابل توجهی کاهش یابد.

قیمت ایمپلنت دندان SIC به زودی در سایت قرار داده خواهد شد .

برند ایمپلنت دندان SPI

برند ایمپلنت دندان SPI منحصر به شرکت درمانی سوییسی Thommen می باشد که ایمپلنت های خود را تحت برند SPI به بازار عرضه می کند. این شرکت از سال 1975 در زمینه ایمپلنت دندان به طور تخصصی کار خود را آغاز کرده است.

برند ایمپلنت دندان SPI
برند ایمپلنت دندان SPI

همانطور که گفته شد شرکت Thommen یک شرکت سوییسی است و برند های سوییسی سمبل کیفیت بالای محصولات هستند که سطح رضایت مشتری هایشان را از حد استاندارد فراتر می برند. در کنار سیستم ایمپلنت ، راه حل و گزینه هایی برای ترمیم بافت ها و استخوان نیز پیشنهاد می دهند.

داستانی که این شرکت در سایت اصلی خود عنوان کرده اند از این قرار است که تا وقتی زمان و انرژی خود را به صورت متمرکز بر روی هدف و کاری قرار ندهید به آن نتیجه دلخواهی که مدنظر دارید دست نخواهید یافت. به همین علت این شرکت با تمرکز مستقیم و کامل بر روی ایمپلنت دندان در طول 33 سال به هدف ها و کیفیت مطلوب خود در این زمینه رسید.
امروز شعب مختلف این شرکت و برند معروف سوییسی در سرتاسر جهان پراکنده شده است و در نقاط مختلف جهان در دسترس مردم قرار گرفته است و محبوبیت خاص خود را دارد.

قیمت ایمپلنت دندان SPI به زودی به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

برند ایمپلنت دندان TRI

برند ایمپلنت دندان TRI تولید کننده ای با رشد سریع در زمینه ایمپلنت های دندان دیجیتالی است. این شرکت توسط توبیاس اس ریچر در سال 2010 در شهر بار کشور سوییس تأسیس شد. طراحی و تولید محصولات آن در سوییس انجام می شود. برند ایمپلنت TRI کیفیت بالا ، استفاده آسان از ایمپلنت برای بیماران و استفاده کنندگان از محصولاتشان در سطح جهان فراهم آورده اند.

برند ایمپلنت دندان TRI
برند ایمپلنت دندان TRI

محصولات این برند به کشور های مختلف جهان از جمله استرالیا ، چین ، مصر ، یونان ، هنگ کنگ ، عراق ، ایران لبنان ، مراکش ، هلند ، پرتغال ، رومانی ، روسیه ، عربستان سعودی ، صربستان ، تایوان ، ترکیه ، امارات متحده عربی ، آلمان ، ایتالیا ، مجارستان ، فرانسه و انگلستان ارسال و مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت ایمپلنت دندان TRI اعلام خواهد شد.

ایمپلنت آلمانی

ایمپلنت آلمانی از رقبای اصلی ایمپلنت های سوییسی و آمریکایی می باشند و دارای کیفیت ساخت بسیار بالایی هستند . قیمت ایمپلنت های آلمانی را از طریق برند های زیر می توانید دنبال کنید .

ایمپلنت آلمانی
ایمپلنت آلمانی

برند ایمپلنت دندان HumanTech

برند ایمپلنت دندان HumanTech ریشه اش به سال 1948 باز می گردد. گوستاو هاتزل شرکتش را در اشتوتگارت آلمان در این سال تأسیس کرد. از همان سال های ابتدایی فعالیت خود را در زمینه های درمانی آغاز کردند.

برند ایمپلنت دندان HumanTech
برند ایمپلنت دندان HumanTech

در طول گذر زمان و بزرگ شدن کمپانی کم کم بخش های تخصصی آن از یکدیگر مجزا شدند و هرکدام به صورت انحصاری بر روی موارد مربوط به خود فعالیت می کردند. در سال 2010 بود که قسمت منحصر به دندان و دندان پزشکی راه اندازی شد که به صورت تخصصی بر روی ایمپلنت های دندان فعالیت می کردند.

در طول سال های کوتاه این شرکت آلمانی به سرعت پیشرفت کرد و تبدیل به یکی از محبوب ترین و بزرگترین شرکت های ایمپلنت دندان در آلمان و جهان شد.

تمامی محصولات این شرکت در کشور آلمان تولید و عرضه می شود و هدف آن ها رضایت 100% بیماران از عمل و آسایش و راحتی آن ها می باشد.

پیشرفت روز افزون آن ها نوید دست آوری به تکنولوژی های جدید در زمینه ایمپلنت دندان را می دهد.

قیمت ایمپلنت دندان HumanTech اعلام خواهد شد .

برند ایمپلنت دندان ICX

برند ایمپلنت دندان ICX از معتبرترین برند های ایمپلنت دندان آلمانی در سطح جهان است. این شرکت در سال 1999 تاسیس و پس از یک مدت طولانی تحقیقات و انجام آزمایشات به منظور دستیابی به نتیجه دلخواه در سال 2004 به بازار عرضه شد. این تحقیقات طولانی باعث شد که ورودی جدید در عرصه دندان پزشکی توسط آن ها انجام شود. قیمت محصولات آن ها در طول 11 سال با پایداری ثابتی عرضه شده و ICX عنوان چهارمین برند پر فروش ایمپلنت در آلمان نیز شناخته می شود.

برند ایمپلنت دندان ICX
برند ایمپلنت دندان ICX

کلیت سیستم ایمپلنت ICX حول جدیدترین تکنولوژی ها و اصول برپا و طراحی شده است. به عنوان نمونه برخی از این تکنولوژی ها استفاده از نخ آپیکال ، میکرو سیم در گردنه محصولات ایمپلنت و بسیاری موارد ریز دیگر را می توان نام برد.
محصولات برند ICX در آلمان و سوییس تولید می شوند و کپی از روی محصولات برند های دیگری نمی باشند و تحت مدیریت و نظارت خود شرکت ICX عرضه می شوند.

قیمت ایمپلنت دندان ICX در مقاله زیر وارد شده است و علاوه بر این قیمت ایمپلنت آلمانی گفته شده ، انواع ایمپلنت های خارجی دیگر به صورت آپدیت وارد شده است .

قیمت ایمپلنت

برند ایمپلنت دندان Ritter

برند ایمپلنت دندان Ritter نمادی از کیفیت بالا و هنر خاص تکنولوژی بالا و ایده پردازی های ساخته شده در آلمان است. فعالیت های این شرکت از سال 1887 در سطح جهانی آغاز شده است و در طول این سال ها با ارائه محصولات با کیفیت و ارائه تضمین تجربه ای ایمن و سرویس دهی خوب به بیماران را در اولویت خود قرار داده اند.

برند ایمپلنت دندان Ritter
برند ایمپلنت دندان Ritter

برند ایمپلنت دندان Ritter گارانتی مادام العمر دارد. بنابراین می توانید با اطمینان کامل آن را انتخاب کنید که در کنار آن به هدف اصلی که درمان است نیز برسید.
هدف اصلی این برند بهبود کیفیت زندگی بیماران و روند کاری کلینیک های درمانی است.
با پیشرفت های روز افزون در زمینه ایمپلنت دندان ، Ritter به یکی از برند های بسیار محبوب آلمانی در این زمینه در سطح جهان تبدیل شده است.

قیمت ایمپلنت دندان Ritter به زودی اعلام خواهد شد.

ایمپلنت فرانسوی

ایمپلنت فرانسوی به شرح زیر است :

ایمپلنت فرانسوی
ایمپلنت فرانسوی

برند ایمپلنت دندان IDI

برند ایمپلنت دندان IDI از سال 1987 همراه با شرکت فرانسوی Implant Diffusion International راه اندازی شد و از آن سال شروع به تولید محصولات و بهبود کیفیت این محصولات در زمینه ایمپلنت دندان بوده است. فعالیت های شرکت IDI در شاخه انقلاب در تکنیک های ایمپلنت دندان است.

برند ایمپلنت دندان IDI
برند ایمپلنت دندان IDI

سیستم ایمپلنت دندان IDI اولین نسل از سری ایمپلنت های فوری را عرضه کرد. فلسفه پشت طراحی IDI مربوط به رفع مشکلات مربوط به ایمپلنت های دندان عادی است. این شرکت با تحقیقات فراوان در زمینه های متفاوت ایمپلنت دندان و رفع و رجوع مشکلاتی که ممکن است برای بیماران پیش بیاید راه کار های جدیدی را ارائه کردند که یکی از این موارد همانطور که ذکر شد ایمپلنت های فوری بودند. از محبوبترین برند های فرانسوی در زمینه ایمپلنت در سطح جهان به شمار می رود.

قیمت ایمپلنت دندان IDI و قیمت سایر ایمپلنت ها را در مقاله زیر می توانید مشاهده فرمایید.

هزینه کاشت دندان

ایمپلنت آمریکایی

ایمپلنت های امریکایی از بهترین نوع ایمپلنت و با کیفیت ترین ایمپلنت ها در جهان می باشد که در پایین با برند های آن و قیمت ایمپلنت امریکایی آشنا خواهیم شد.

ایمپلنت آمریکایی
ایمپلنت آمریکایی

برند ایمپلنت دندان Zimmer Biomet

برند ایمپلنت دندان Zimmer Biomet توسط شرکتی با همین نام در سال 1927 تأسیس شد و در سال 2015 به درآمدی بالغ 336 میلیون دلار دست یافت. آن ها با شرکت Biomet 3i ادغام شدند تا در نهایت Zimmer Biomet را تشکیل دادند.

برند ایمپلنت دندان Zimmer Biomet
برند ایمپلنت دندان Zimmer Biomet

این شرکت بیش از دو دهه به تولید محصولات ایمپلنتی دندان پزشکی مشغول بوده است و همچنین در کنار آن به تولید محصولاتی در ارتباط با تعویض و عمل های پیوند استخوان و مراقبت های زخم نیز مشغول بوده است.

شرکت Zimmer Biomet به عنوان یک از سردمداران طراحی و توسعه ، تولید و بازاریابی و محصولات دندان و دندان پزشکی شناخته می شود. این موارد شامل پروتز های دندان و دندان های مصنوعی نیز می شود.

این شرکت در بیش از 25 کشور جهان فعالیت می کند و محصولاتش در بیش از 100 کشور عرضه و مورد استفاده است که نشان از محبوبیت بالای این برند آمریکایی ایمپلنت دندان است.

یکی از علت اعتماد بالای افراد به محصولات این شرکت سابقه کاری بسیار زیاد آن ها در زمینه ایمپلنت دندان است.

قیمت ایمپلنت دندان Zimmer Biomet در مقاله زیر می توانید مشاهده فرمایید .

قیمت ایمپلنت سال 99

سایر ایمپلنت ها

برند ایمپلنت دندان Biomate

برند ایمپلنت دندان Biomate
برند ایمپلنت دندان Biomate

برند ایمپلنت دندان Biomate در سال 2008 تحت نظر صنعت دندان پزشکی و توسعه تکنولوژی توسط وزارت امور اقتصادی تایوان راه اندازی شد. با استفاده از تکنولوژی پیشرفته لیزری توسط دولت تایوان ، شرکت Biomate بر روی ساخت و توسعه ایمپلنت دندان و توسط دولت مورد حمایت و پشتیبانی قرار گرفت.
حال دو کارخانه بزرگ با تولیدات زیادی در زمینه ایمپلنت دندان توسط این برند معتبر اداره می شود. با همکاری با دانشکده های پزشکی و مراکز تحقیقانی در تایوان همواره در حال رشد و پیشرفت تکنولوژی و کاربرد محصولاتشان هستند.
هدف آنها یافتن روش های مناسب تری برای ایمپلنت دندان برای افرای آسیایی است و به این منظور همیشه مشغول تحقیق در این زمینه هستند.

قیمت ایمپلنت دندان Biomate به زودی اعلام خواهد شد .

مقالات محبوب

هزینه ایمپلنت دندان

در این مقاله می توانید با قیمت انواع ایمپلنت دندان اعم از دیجیتال، کامل، فوری آشنا شوید و همچنین از شرایط اقساط مرکز ایمپلنت نیز مطلع شوید.

هزینه لمینت دندان

لمینت دندان بهترین درمان برای زیباسازی طرح لبخند شناخته می شود و به شما لبخند هالیوودی را هدیه می دهد. اگر قصد انجام لمینت دندان را دارید با ما همراه باشید تا از هزینه لمینت دندان و پاسخ به سوالات هر واحد لمینت چقدر است ؟ ، لمینت واحدی چند؟ مطلع شوید.

هزینه کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان یک درمان زیبایی محبوب است که به وسیله آن می توانید یک لبخند زیبا و بدون نقص داشته باشید. در این مقاله به بررسی کامل قیمت کامپوزیت دندان می پردازیم. با ما همراه باشید تا قبل از انجام کامپوزیت دندان با تمام مواردی که باید در نظر بگیرید، آشنا شوید.

قیمت ایمپلنت فول موس و کامل

در صورتی که تمام دندان های یک فک یا دو فک خود را از دست داده اید، ایمپلنت کامل برای شما مناسب می باشد. در این مقاله به بررسی قیمت انواع ایمپلنت کامل می پردازیم.

قیمت ایمپلنت دیجیتال

در ایمپلنت دیجیتال از عکس و فناوری های سه بعدی برای موقعیت یابی دقیق استخوان و عصب ها استفاده می شود و این شبیه سازی باعث دقت بالای کاشت ، حداقل ریسک ، برش و خونریزی شود.

قیمت ایمپلنت کره ای

ایمپلنت های کره ای یکی از انواع ایمپلنت هایی هستند که در کنار کیفیت خوب، هزینه بسیار مناسبی دارند و در این مقاله می توانید با قیمت انواع برند ایمپلنت کره ای آشنا شوید.

    دیدگاه ها

ثبت دیدگاه

مشاوره مجازی رایگان

Blank Form (#3)

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز ایمپلنت می باشد.