بهترین ایمپلنت دندان مال کجاست ؟ ( برترین برند و مارک )

در دنیا امروزه که از دست دادن دندان ها دیگر یک مشکل بزرگ به حساب نمی آیند و می توان به راحتی آن ها را به وسیله بهترین جایگزین برای دندان های از دست رفته یعنی ایمپلنت دندان جایگزین نمود دغدغه ی و سوال بسیاری از افراد، این سوال است که بهترین ایمپلنت دندان کدام است؟

 این سوال ذهن بسیاری از افرادی که قصد کاشت ایمپلنت دندان را دارند به خود معطوف کرده است. در ادامه این مقاله سعی بر این موضوع است که اطلاعت مفید و جامعه ای در باره بهترین ایمپلنت دندان به شما ارائه دهیم تا بتوانید بهترین انتخاب را در این باره داشته باشید.

بهترین ایمپلنت دندان

اگر بخواهیم در بین تمامی برندهای جهان یک برند را به عنوان بهترین ایمپلنت جهان معرفی نماییم، این عنوان شایسته برند سوئیسی اشترومن است که از محبوبیت بسیار زیادی نیز در سظح جهان برخوردار است و تقریبا از نظر کیفیت، تنوع و تکنولوژی حرف اول را می زند.

یکی از بهترین ایمپلنت های دندانی، ساخت کشور آمریکا می باشد. برند زیمر بیومت، یکی از بهترین ایمپلنت دندان است که در ایران مورد استفاده قرار می گیرد. زیمر بیومت از آلیاژ تانتالیوم ساخته شده است. در حالی که، ایمپلنت ها، عمدتا از جنس تیتانیوم می باشند. قیمت ایمپلنت زیمر بیومت نسبت به سایر برندها، بیشتر می باشد، چرا که در ساخت ایمپلنت های زیمر بیومت از مواد اولیه منحصر به فردی استفاده می شود. اما متاسفانه، به دلیل قیمت بالای ایمپلنت های دندان آمریکایی مثل زیمر بیومت، معمولا در کشور ایران کمتر مورد استفاده قرار می گیرند. البته در کلینیک های لوکس ایمپلنت های برند زیمر بیومت بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

یکی دیگر از بهترین ایمپلنت های دندان آمریکایی، ساخته کمپانی اینترالاک است. کمپانی معتبر اینترالاک در زمینه ساخت تجهیزات دندانپزشکی اعم از لایه اکسید ضخیم، ایمپلنت و ذرات ساز نانو، فعالیت دارد. ایمپلنت اینترالاک، خاص و با کیفیت می باشد. طول درمان ایمپلنت اینترالاک نسبت به سایر ایمپلنت ها، کوتاه تر است. از این رو، بیمارانی که تمایل به انجام سریع ایمپلنت دارند، می توانند از مزایای برند اینترالاک بهره ببرند. بیماران می توانند با برند اینترالاک از داشتن دندان هایی زیبا، بادوام و با کیفیت بهره مند شوند.

یکی دیگر از برندهای ایمپلنت دندان آمریکایی، برند بایوهورایونز می باشد. ایمپلنت بایوهورایزنز با فناوری نوین لیزرلاک ساخته شده است. روند استخوان سازی و جوش خوردن ایمپلنت با برند بایوهورایزنز نسبت به سایر برندها، سریع تر انجام می شود. برند بایوهورایزنز از فناوری نوین لیزرلاک برای ساخت فیکسچر و اباتمنت استفاده می کند. از این رو، کیفیت و ماندگاری ایمپلنت بایوهورایزنز، فوق العاده بالا می باشد و یکی از برندهای محبوب آمریکایمی باشد که در سال های اخیر در کشور ایران مورد توجه قرار گرفته است. به عبارتی، دسترسی به برند بایوهورایزنز در ایران نسبت به برندهای اینترالاک و زیمر بیومت، راحت تر است.

برند نوبل بیوکر، یکی از بهترین ایمپلنت های دندان می باشد. برند نوبل بیوکر در ساخت ایمپلنت های با کیفیت و پروتز دندانی فعالیت دارد. مبدا برند نوبل بیوکر، کشور آمریکا است. علاوه بر آمریکا، در دو کشور سوئد و ژاپن هم ایمپلنت های نوبل بیوکر تولید و عرضه می شوند. برند نوبل بیوکر با داشتن بیش از ۶۰ سال سابقه در زمینه طراحی و تولید ایمپلنت های با کیفیت و مرغوب، تولیدات خود را به بیش از ۸۰ کشور دنیا، صادر می کند. پایه ایمپلنت های نوبل بیوکر برای قرارگیری دو تا سه تاج دندان در دهان بیمار استفاده می گردد. از این رو، استفاده از برند نوبل بیوکر آمریکایی موجب افزایش سرعت و همچنین افزایش کیفیت کاشت ایمپلنت های دندانی می شود.

بهترین ایمپلنت آمریکایی

به طور کلی برند ها معروف و محبوب زیادی در کشور امریکا به طراحی و تولید ایمپلنت دندان می پردازند که چند نمونه از این برند ها از کیفیت ساخت بسیار بالایی برخورداراند و جزء برترین برند های جهان به شمار می روند اما اگر قرار باشد یک ایمپلنت را به عنوان برترین ایمپلنت آمریکایی مشخص کرد این عنوان نصیب برند زیمر خواهد شد.

یکی از بهترین ایمپلنت های دندان مربوط به کشور سوئیس می باشد. برند اشترومن، بهترین برند سوئیسی است

 که عنوان بهترین ایمپلنت جهان را داراست این برند در کشور ایران هم از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است و طرفدارن بسیاری دارد. کمپانی اشترومن برای ساخت ایمپلنت های دندانی از بروزترین و دقیق ترین مهندسی استفاده کرده است تا بتواند ایمپلنت با کیفیت بسیار خوب و طول عمر بالا را روانه بازار کند. از ایمپلنت اشترومن برای بیمارانی که مبتلا به کمبود تراکم استخوان فک هستند، استفاده می شود. دوره درمان ایمپلنت اشترومن، کوتاه می باشد. از این رو، در مدت کوتاهی، فقدان دندان در دهان بیماران، برطرف می شود. احتمال شکست در کاشت ایمپلنت اشترومن، فوق العاده پایین می باشد. یکی دیگر از مزایای ایمپلنت اشترومن که مورد توجه دندانپزشکان نیز می باشد مناسب بودن برند اشترومن برای کاشت دندان در دهان بیماران میانسال و سالمندان مبتلا به پوکی استخوان می باشد.

برند دکتر ایده از بهترین ایمپلنت های دندان سوئیسی می باشد که با بیش از نیم قرن سابقه، از محبوب ترین برندهای پرکاربرد در ایران است. از ویژگی های ایمپلنت دکتر ایده می توان به کیفیت بالا، مقاومت عالی و دوام فوق العاده آن اشاره کرد. از این رو، دندانپزشکان متخصص، استفاده از ایمپلنت برند دکتر ایده را به بیماران توصیه می کنند. جایگاه برند دکتر ایده سوئیسی بین سایر برندها، ویژه است. متاسفانه همه ی کلینیک های دندانپزشکی از برند دکتر ایده استفاده نمی کنند ولی تعدادی از کلینیک ها از ایمپلنت های برند سوئیسی دکتر ایده استفاده می نمایند.

در کشور سوئیسی برندهای بسیار زیادی در زمینه ساخت ایمپلنت دندان فعالیت می نمایند که معمولا از کیفیت بسیاری بالایی برخوردارند و جزء بهترین برند های جهان هستند ولی موضوعی که انتخاب بهترین برند ایمپلنت سوئیسی را راحت تر می نماید وجود برند اشترومن است که علاوه بر این که بهترین برند ایمپلنت سوئیسی است بلکه بهترین ایمپلنت جهان نیز به شمار می رود.

یکی از برترین برند های سازنده ایمپلنت های دندان در کشور آلمان برند آرگون می باشد که از سال ۱۹۹۹ فعالیت رسمی خود را در کشور آلمان آغاز کرده است و تا به امروزی به تولید ایمپلنت های دندان با کیفیت بالا پرداخته است ایمپلنت های تولید شده توسط برند آرگون از کیفیت و ماندگاری بسیار خوبی برخوردار می باشند که این ایمپلنت ها را به گزینه مناسبی جهت جایگزینی دندان های از دست رفته تبدیل می نماید.

از معتبرترین برند ایمپلنت دندان آلمانی موجود در ایران می توان به برند مدنتیکا اشاره کرد. برند مدنتیکا از کیفیت بالایی برخوردار است. برند مدنتیکا، یکی از محبوب ترین و به صرفه ترین ایمپلنت های آلمانی می باشد که طی ۲۵ سال گذشته، مورد توجه دندانپزشکان مجرب ایرانی قرار گرفته است. قیمت برند مدنتیکا، بالا می باشد و جزو ایمپلنت های گران قیمتی است که در ایران توسط دندانپزشکان مجرب استفاده می شود. از مزایای برند مدنتیکا می توان به میزان تحلیل اندک استخوان فک بیمار اشاره کرد. از این رو، درصد موفقیت کاشت ایمپلنت مدنتیکا آلمانی، بالا است. از دیگر ویژگی های این برند می توان به جذابیت بالا، کیفیت عالی و ماندگاری فوق العاده، اشاره کرد.

بهترین ایمپلنت آلمانی

 

برند بگو، یکی از کمپانی های معتبر در زمینه ساخت و تولید ایمپلنت دندانی و پروتزهای دندانی می باشد. مبدا برند بگو، کشور آلمان است. بهترین ایمپلنت دندان که برای اباتمنت های زیرکونیوم استفاده می شود، برند بگو آلمان می باشد. قیمت ایمپلنت های دندانی برند بگو به مراتب کم تر از ایمپلنت های دندانی برند مدنتیکا است. متاسفانه، دسترسی به برند بگو در ایران، محدود می باشد.

برند آی سی ایکس از جمله بهترین ایمپلنت های دندانی آلمانی است که با ضریب موفقیت بالا در دسترس پزشکان قرار گفته است. احتمال لق شدن ایمپلنت دندانی برند آی سی ایکس در دهان بیمار، کم می باشد. قیمت ایمپلنت های آی سی ایکس، مناسب تر از سایر برندهای آلمانی است. ایمپلنت های آلمانی به دلیل کیفیت بالایی که دارند، تا سال ها نیاز بیماران را برطرف می کنند. ایمپلنت برندهای آلمانی مجهز به تمام ویژگی های مورد نیاز برای کاشت یک ایمپلنت دندان مناسب هستند.

برند ان دی آی مدیکال آلمانی، به عنوان تولیدکننده ایمپلنت های دندان در ایران شناخته می شود. برند ان دی آی مدیکال، به ایمنی بیمار اهمیت ویژه ای می دهد. ایمپلنت های دندان برند ان دی آی مدیکال آلمان را بدون هیچ گونه ناراحتی و اذیتی می توان در طولانی مدت استفاده کرد. ایمپلنت ان دی آی، یکی از قابل اعتمادترین برندهای دندانپزشکی آلمانی می باشد. ایمپلنت ان دی آی، جایگزین مناسبی برای یک یا چند دندان است که برای درجات مختلف از دست دادن استخوان آلوئولار و سطوح مختلف پیچیدگی کاربرد دارد. هر چند میزان دسترسی به این برند، در سطح متوسطی می باشد و همه جا از این برند استفاده نمی نمایند.

به طور خلاصه بخواهیم به بهترین برند ایمپلنت آلمانی بپردازیم در وهله اول باید بگوییم که کشور آلمان یکی از کشور های بسیار توسعه یافته و پیشرو در صنعت طزاحی وتولید ایمپلنت های دندان می باشد و زادگاه بسیار از برند های برتر در ساخت ایمپلنت دندان در سطح جهان است اما اگر بخواهیم یکی از برند های آلمانی را بعنوان بهترین برند آلمانی معرفی نماییم این عنوان شایسته برند آرگون می باشد که یکی از برنده های برتر آلمانی می باشد ایمپلنت های برند آرگون از کیفیت ساخت بسیار بالایی برخوردار است و از مواد اولیه بسیار باکیفیتی در ساخت ایمپلنت های خود استفاده می نمایند که باعث شده است ایمپلنت هایی با کیفیت و ماندگاری بسیار بالایی را تولید و روانه بازار نماید.

از بهترین ایمپلنت های دندان کره ای که در ایران استفاده می شود، می توان به ایمپلنت های بایوتم، dio، cis، sewon medix، دنتیوم و مگاژن اشاره کرد. از بین هفت برند معرفی شده فوق، برند بایوتم، یکی از بهترین برندهای ایمپلنت دندانی کره ای است. برند بایوتم دارای کیفیت بسیار بالا و ماندگاری طولانی مدت است. از این رو، برند بایوتم، را می توان یکی از بهترین برند های ایمپلنت دندان دانست. رتبه بعدی بهترین ایمپلنت کره ای مربوط به برند اوستم است. ایمپلنت های کره ای، با کیفیت بالا و قیمت مناسب در ایران توسط دندانپزشکان بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. ایمپلنت دندان اوستم با قیمت و کیفیت فوق العاده مناسب، جزو پرفروش ترین ایمپلنت های کره ای در بازار ایران می باشد.

بهترین ایمپلنت کره ای

فراموش نکنید پرفروش ترین برند ایمپلنت کره ای در ایران، برند مگاژن است. از این رو، در اکثر کلینیک ها و مطب های دندانپزشکی می توان برند مگاژن را سفارش داد و از مزایای آن، بهره مند شد. قیمت ایمپلنت های کره ای نسبت به ایمپلنت های اروپایی (سوئیسی و آلمانی) و آمریکایی، فوق العاده مناسب تر و پایین تر می باشد.

هر زمان صحبت از محصولات و تولیدات چینی می شود، افراد گمان می کنند با محصولی بی کیفیت روبه رو هستند. تمام ایمپلنت های طراحی شده، کیفیت بالایی ندارد! این در حالی است که کشور چین با کپی برداری از برندهای آمریکایی و اروپایی، ایمپلنت هایی با کیفیت های مختلف، طراحی و تولید کرده است. بین برندهای چینی، برخی کیفیت پایینی دارند و قابل استفاده نیستند. و می توان گفت که کیفیت و دوام ایمپلنت های دندان کشور چین در مقایسه با برندهای اروپایی و آمریکایی، بسیار ضعیف تر می باشد. قیمت ایمپلنت های دندانی کشور چین، پایین تر است و علت آن، کیفیت و دوام پایین آن ها می باشد.

از ایمپلنت دندانی کشور چین توقع کیفیت، کارایی و دوام بالا نداشته باشید! قطعا ایمپلنت های چینی، چندین پله پایین تر از ایمپلنت های آمریکایی، سوئیسی، آلمانی و کره ای هستند. اگر در پرداخت هزینه ایمپلنت مشکلی ندارید، سراغ کاشت ایمپلنت چینی نروید!

منبع

straumann.com

zimmerbiomet.com

مقالات محبوب

هزینه ایمپلنت دندان

در این مقاله می توانید با قیمت انواع ایمپلنت دندان اعم از دیجیتال، کامل، فوری آشنا شوید و همچنین از شرایط اقساط مرکز ایمپلنت نیز مطلع شوید.

هزینه لمینت دندان

لمینت دندان بهترین درمان برای زیباسازی طرح لبخند شناخته می شود و به شما لبخند هالیوودی را هدیه می دهد. اگر قصد انجام لمینت دندان را دارید با ما همراه باشید تا از هزینه لمینت دندان و پاسخ به سوالات هر واحد لمینت چقدر است ؟ ، لمینت واحدی چند؟ مطلع شوید.

هزینه کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان یک درمان زیبایی محبوب است که به وسیله آن می توانید یک لبخند زیبا و بدون نقص داشته باشید. در این مقاله به بررسی کامل قیمت کامپوزیت دندان می پردازیم. با ما همراه باشید تا قبل از انجام کامپوزیت دندان با تمام مواردی که باید در نظر بگیرید، آشنا شوید.

قیمت ایمپلنت فول موس و کامل

در صورتی که تمام دندان های یک فک یا دو فک خود را از دست داده اید، ایمپلنت کامل برای شما مناسب می باشد. در این مقاله به بررسی قیمت انواع ایمپلنت کامل می پردازیم.

قیمت ایمپلنت دیجیتال

در ایمپلنت دیجیتال از عکس و فناوری های سه بعدی برای موقعیت یابی دقیق استخوان و عصب ها استفاده می شود و این شبیه سازی باعث دقت بالای کاشت ، حداقل ریسک ، برش و خونریزی شود.

قیمت ایمپلنت کره ای

ایمپلنت های کره ای یکی از انواع ایمپلنت هایی هستند که در کنار کیفیت خوب، هزینه بسیار مناسبی دارند و در این مقاله می توانید با قیمت انواع برند ایمپلنت کره ای آشنا شوید.

    دیدگاه ها

ثبت دیدگاه

مشاوره مجازی رایگان

Blank Form (#3)

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز ایمپلنت می باشد.