درباره ما

درباره ما

در سایت مرکز ایمپلنت ایران تلاش شده است تا با معرفی معتبر ترین و بهترین مراکز ایمپلنت با نمونه کار های فراوان در سطح شهر تهران موجبات اطمینان و آرامش بیماران عزیز را در سطح بسیار بالا فراهم آورد . مرکز ایمپلنت ایران در حال حاضر با مراکز تخصصی ایمپلنت غرب تهران و شمال تهران همکاری دارد. مرکز تخصصی ایمپلنت غرب تهران و مرکز تخصصی ایمپلنت شمال تهران از لحاظ موقعیت مکانی از دسترسی بسیار آسانی برخوردار می باشند و همچنین دارای جای پارک فراوان و اختصاصی می باشد تا تمامی بیماران عزیز از هر نقطه شهر بتوانند به راحتی با وسیله نقلیه عمومی یا وسیله شخصی خود به راحتی به این مراکز تشریف بیاورند.

کلینیک تخصصی دندان پزشکی تجریش با گرد هم آوردن بهترین متخصصین دندان پزشکی و با داشتن تکنولوژی مدرن و به روز در حوزه دندانپزشکی تمامی تلاش خود را می کند تا رضایت کامل بیماران را در تمامی مراحل درمان بدست بیاورد.

مراکز تخصصی ایمپلنت تهران در شمال و غرب تهران که توسط تیم ما تائید و معرفی شده اند ، با به کارگیری کادری مجرب و دلسوز و متخصصین ایمپلنت حرفه ای در کنار فضایی آرام و زیرا از تجهیزات به روز درمانی و بهترین مواد مصرفی بهره مند می باشد .

مرکز تخصصی ایمپلنت در غرب تهران و مرکز تخصصی ایمپلنت در شمال تهران با گرد هم آوردن بهترین متخصص ایمپلنت ، بهترین متخصص لثه و بهترین متخصص فک و صورت و با داشتن تکنولوژی به روز و مردن در حوزه درمان تخصصی ایمپلنت و هزینه ای بسیار مناسب تمامی تلاش خود را می کند تا رضایت و اعتماد بیماران عزیز را در تمامی مراحل درمان بدست آورد.

تماس با ما

رزرو نوبت

مقالات محبوب

هزینه ایمپلنت دندان

در این مقاله می توانید با قیمت انواع ایمپلنت دندان اعم از دیجیتال، کامل، فوری آشنا شوید و همچنین از شرایط اقساط مرکز ایمپلنت نیز مطلع شوید.

هزینه لمینت دندان

لمینت دندان بهترین درمان برای زیباسازی طرح لبخند شناخته می شود و به شما لبخند هالیوودی را هدیه می دهد. اگر قصد انجام لمینت دندان را دارید با ما همراه باشید تا از هزینه لمینت دندان و پاسخ به سوالات هر واحد لمینت چقدر است ؟ ، لمینت واحدی چند؟ مطلع شوید.

هزینه کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان یک درمان زیبایی محبوب است که به وسیله آن می توانید یک لبخند زیبا و بدون نقص داشته باشید. در این مقاله به بررسی کامل قیمت کامپوزیت دندان می پردازیم. با ما همراه باشید تا قبل از انجام کامپوزیت دندان با تمام مواردی که باید در نظر بگیرید، آشنا شوید.

قیمت ایمپلنت فول موس و کامل

در صورتی که تمام دندان های یک فک یا دو فک خود را از دست داده اید، ایمپلنت کامل برای شما مناسب می باشد. در این مقاله به بررسی قیمت انواع ایمپلنت کامل می پردازیم.

قیمت ایمپلنت دیجیتال

در ایمپلنت دیجیتال از عکس و فناوری های سه بعدی برای موقعیت یابی دقیق استخوان و عصب ها استفاده می شود و این شبیه سازی باعث دقت بالای کاشت ، حداقل ریسک ، برش و خونریزی شود.

قیمت ایمپلنت کره ای

ایمپلنت های کره ای یکی از انواع ایمپلنت هایی هستند که در کنار کیفیت خوب، هزینه بسیار مناسبی دارند و در این مقاله می توانید با قیمت انواع برند ایمپلنت کره ای آشنا شوید.

    دیدگاه ها

ثبت دیدگاه

مشاوره مجازی رایگان

Blank Form (#3)

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز ایمپلنت می باشد.