09036826938 - 91091002 info@markazimplant.com

درباره ما

شماره همراه خود را وارد نمایید تا متخصصین ما با شما تماس بگیرند.


درباره ما

در سایت مرکز ایمپلنت ایران تلاش شده است تا با معرفی معتبر ترین و بهترین مراکز ایمپلنت با نمونه کار های فراوان در سطح شهر تهران موجبات اطمینان و آرامش بیماران عزیز را در سطح بسیار بالا فراهم آورد . مرکز ایمپلنت ایران در حال حاضر با مراکز تخصصی ایمپلنت غرب تهران و شمال تهران همکاری دارد. مرکز تخصصی ایمپلنت غرب تهران و مرکز تخصصی ایمپلنت شمال تهران از لحاظ موقعیت مکانی از دسترسی بسیار آسانی برخوردار می باشند و همچنین دارای جای پارک فراوان و اختصاصی می باشد تا تمامی بیماران عزیز از هر نقطه شهر بتوانند به راحتی با وسیله نقلیه عمومی یا وسیله شخصی خود به راحتی به این مراکز تشریف بیاورند.

کلینیک تخصصی دندان پزشکی تجریش با گرد هم آوردن بهترین متخصصین دندان پزشکی و با داشتن تکنولوژی مدرن و به روز در حوزه دندانپزشکی تمامی تلاش خود را می کند تا رضایت کامل بیماران را در تمامی مراحل درمان بدست بیاورد.

مراکز تخصصی ایمپلنت تهران در شمال و غرب تهران که توسط تیم ما تائید و معرفی شده اند ، با به کارگیری کادری مجرب و دلسوز و متخصصین ایمپلنت حرفه ای در کنار فضایی آرام و زیرا از تجهیزات به روز درمانی و بهترین مواد مصرفی بهره مند می باشد .

مرکز تخصصی ایمپلنت در غرب تهران و مرکز تخصصی ایمپلنت در شمال تهران با گرد هم آوردن بهترین متخصص ایمپلنت ، بهترین متخصص لثه و بهترین متخصص فک و صورت و با داشتن تکنولوژی به روز و مردن در حوزه درمان تخصصی ایمپلنت و هزینه ای بسیار مناسب تمامی تلاش خود را می کند تا رضایت و اعتماد بیماران عزیز را در تمامی مراحل درمان بدست آورد.

تماس با ما

رزرو نوبت

    نظرات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید .

    WhatsApp مشاوره با پزشک