09336661088 - 46132385 info@markazimplant.com

قیمت ایمپلنت کره ای

شماره همراه خود را وارد نمایید تا متخصصین ما با شما تماس بگیرند.


قیمت ایمپلنت کره ای

امروزه برند های مختلفی در زمینه ایمپلنت دندان وجود دارد. این برند ها از لحاظ متفاوتی از قبیل هزینه ، کیفیت ، کشور سازنده با یکدیگر اختلاف دارند و برای هر بیمار این انتخاب بسته به شرایط هر نفر می تواند تفاوت داشته باشد. ایمپلنت هایی که در کشورمان بیشتر مورد استفاده هستند ، ایمپلنت های کره ای ، اروپایی و آمریکایی هستند. اینکه ایمپلنت اروپایی باشد لزوماً به این معنا نیست که کیفیت بهتری نسبت به ایمپلنت کره ای دارد. زیرا هر کدام از این شاخه ها شامل چندین شرکت و برند مختلف در زمینه ایمپلنت هستند که همان ها هم از لحاظ قیمت و کیفیت با هم فرق دارند. مثلاً کیفیت و قیمت ایمپلنت کره ای Cmi با کیفیت و قیمت ایمپلنت کره ای SewonMedix تفاوت دارد. از این رو اگر پیش از انجام عمل از کیفیت و هزینه برند مورد نظر اطلاع داشته باشید ، می تواند بسیار به انتخاب بهتر و دقیق تر شما کمک کند.

 این نکته را نیز در نظر داشته باشید جراحی که عمل را انجام می دهد نیز یکی از موارد مهمی است که انتخاب آن اهمیت دارد. اگر جراح شما تجربه آن چنانی در زمینه ایمپلنت نداشته باشد ، امکان شکست خوردن ایمپلنت بالاتر می رود. از این رو در نظر داشته باشید که حتماً در انتخاب جراح و متخصص مانند برند ایمپلنت دقت داشته باشید تا میزان خطا در ایمپلنت را تا حد امکان کاهش دهید. زیرا ممکن است مراکز و متخصصان تازه کار تر عمل ایمپلنت را با قیمت های پایین تر انجام دهند. پس باید این نکته را همیشه در نظر داشته باشید.

حال می خواهیم دوباره به سراغ بحث و مقایسه در خصوص برند های مختلف ایمپلنت برویم. در این مقاله موضوع اصلی در مورد برند های مختلف ایمپلنت کره ای ، قیمت ایمپلنت کره ای ، مزایا و معایب هر کدام از برند های ایمپلنت کره ای مقایسه و گفت و گو کنیم تا انتخاب هر کدام برایتان آسان تر شود.

انواع برند ایمپلنت کره ای                

در این قسمت برند های مطرح کره ای را یک به یک مقایسه می کنیم :

برند ایمپلنت Cmi

برند ایمپلنت Cmi

این برند کره ای با نام NeoBiotech نیز شناخته می شود که از سال 2000 تأسیس و در زمینه ایمپلنت دندان فعالیت می کند. شعار آنها ارائه ایمپلنت آسان ، ایمن و با سرعت است. این نوع ایمپلنت کره ای دارای کیفیت نسبتاً مناسبی می باشد که در کشورمان برای قیمت مقرون به صرفه اش نسبت به سایر ایمپلنت ها محبوب و مورد استفاده است. از لحاظ تنوع در انواع قطعات پروتز و روکش نیز شناخته شده است. در زمینه جراحی ، قیمت ایمپلنت کره ای Cmi 1,490,000 تومان و هزینه روکش و اباتمنت آن 1,300,000 تومان می باشد و ضمانتی 5 ساله دارد.

برند ایمپلنت SNU

برند بعدی که می خواهیم به آن بپردازیم برند SNU است که ابتدا در سال 1997 تاسیس شد و فعالیت تخصصی در زمینه ایمپلنت دندان را در سال 2005 آغاز کرد. در حال حاضر یکی از برند های خوب در زمینه ایمپلنت دندان به شمار می آید که قیمت های آن نیز به نسبت مناسب است. در زمینه جراحی قیمت ایمپلنت کره ای SNU 1,490,000 تومان و هزینه روکش و اباتمنت مربوطه نیز 1,300,000 تومان است که ضمانت آن نیز 5 ساله است.

برند ایمپلنت SewonMedix

برند Sewonmedix از برند های مشهور و نسبتاً شناخته شده کره ای در زمینه ایمپلنت در ایران است که فعالیتش در زمینه ایمپلنت و دندان را از سال 2000 آغاز کرده است. با وجود کره ای بودن کیفیت های این برند بسیار خوب است و با برند های اروپایی و آمریکایی قابل مقایسه است. قیمت ایمپلنت کره ای SewonMedix نیز مانند برند های معرفی شده قبلی 1,490,000 تومان و قیمت روکش و اباتمنت نیز 1,300,000 تومان است و ضمانت 5 نیز دارد.

برند ایمپلنت Megagen

برند ایمپلنت MegaGen

این کمپانی ایمپلنت کره ای فعالیت خود را با گردهمایی عده ای از جراحان ، دندان پزشکان و متخصصین دندان در کنار یکدیگر در سال 2002 تشکیل دادند. از آنجایی که به دنبال پیشرفت و بهبود ایمپلنت بودند ، خیلی زود در این شاخه پیشرفت کردند. دو برند مطرحی که توسط این کمپانی تولید و ارائه می شوند Anyridge و AnyOne هستند. عمل ایمپلنت های مگاژن از آنجایی که در مراکز ما به صورت فوری انجام می شوند کمی هزینه بالاتری دارند. قیمت ایمپلنت کره ای Megagen 2,290,000 تومان و هزینه اباتمنت و روکش نیز 1,500,000 تومان است.

برند ایمپلنت DIO

برند بعدی که می خواهیم به آن بپردازیم برند مطرح DIO است که سابقه 28 ساله در زمینه ایمپلنت دندان دارد و در بیش از 60 کشور مختلف در سطح جهان پشتیبانی می شود. علاوه بر تکنولوژی بالا در تولید و ارائه محصولات این برند به علت سابقه طولانی مدت در زمینه پزشکی از مطرح ترین و شناخته شده ترین برند های کره ای در سطح جهان است. قیمت ایمپلنت کره ای DIO به نسبت کیفیت بالای محصولات مناسب به حساب می آید.

برند ایمپلنت Osstem

برند ایمپلنت Osstem

از دیگر برند های مشهور کره ای ، برند Osstem است که در سطح کره و جهان شناخته شده است. در دهه 90 فعالیتش را در زمینه پزشکی شروع کرده و سال به سال در این زمینه پیشرفت کرده است و در حال حاضر جزء مطرح ترین برند های کره است که در بیش از 70 کشور جهان توزیع و استفاده می شود. قیمت ایمپلنت کره ای Osstem با توجه به تکنولوژی های بالا در تولید محصولات نسبتاً خوب است و برای اطلاع از قیمت دقیق می توانید از مراکز تخصصی کاشت این ایمپلنت سؤال فرمایید.

برند ایمپلنت Dentium

برند ایمپلنت Dentium در سال 2000 تأسیس شد و از آن زمان با فعالیت در عرصه های پزشکی ، انجمن های تحقیقاتی و دانشگاهی اقدام به رشد صنعت دندان و به ویژه ایمپلنت دندان کرده است تا عمل هایی از این دست را آسان تر با درصد خطای کمتر و موفقیت بالاتر به ما ارائه کند. این شرکت همواره در حال توسعه و پیشرفت از منظر تکنولوژی و کیفیت محصولات است و ایمپلنت های ارائه شده توسط این برند همواره رو به بهبود و بهتر شدن پیش می روند. قیمت ایمپلنت کره ای Dentium نسبت به میانگین قیمت ایمپلنت کره ای معقولانه است اما برای اطلاع از آخرین قیمت ها باید با متخصص در این مورد صحبت کنید.

برند ایمپلنت UFit

از برند های متوسط کره که شاید از لحاظ شناخت در کشورمان در سطح دوم قرار داشته باشد و کمتر شناخته شده است برند UFit کره را می توان نام برد. کیفیت و قیمتی مناسب برای کسانی که هزینه برایشان در اولویت قرار دارد. محصولات این برند کیفیتی نسبتاً متوسط دارد و قیمت ایمپلنت کره ای UFit کمتر از اغلب برند های ایملپنت کره ای شناخته شده تر است.

بهترین نوع ایمپلنت کره ای

بهترین ایمپلنت دندان کره ای

انتخاب بهترین نوع ایمپلنت کره ای را باید از چندین وجه مختلف بررسی کرد. زیرا ملاک های انتخاب و ایمپلنت برای هر شخصی فرق دارد. ممکن است کسی هزینه برایش در اولویت باشد و شخص دیگری کیفیت و چندین و چند ملاک دیگر که می تواند بسته به انتخاب های هر کس متفاوت باشد. بهترین راه برای تشخیص برند ایمپلنت مدنظر ، مشاوره و بحث با متخصص دندان است. متخصص با در نظر گرفتن مهارت های خود و اولویت های شما در بین گزینه های موجود بهترین نوع ایمپلنت را معرفی می کند.

جمع بندی

به عنوان جمع بندی در این مقاله به بررسی و شناخت برند های مطرح تر کره ای در کشورمان پرداختیم. از تاریخچه تأسیس تا فعالیت ها و مزایا و معایب هر برند و کیفیت محصولات و هزینه ایمپلنت های هر برند به طور جداگانه توضیح داده شد و میانگینی از قیمت ایمپلنت کره ای در ایران نیز برایتان مشخص شد. اما در کنار آنها توصیه شد که حتماً از متخصص و جراح شناخته شده تر در راستای انجام ایمپلنت خود بهره ببرید تا احتمال بروز خطا و شکست در عمل به حداقل برسد و حتماً برای انتخاب برند موردنظرتان با دندان پزشک مشاوره داشته باشید.

قیمت ایمپلنت دندان

برچسب ها

    نظرات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید .

    WhatsApp مشاوره با پزشک