09036826938 - 91091002 info@markazimplant.com

قیمت ایمپلنت کره ای 1402 ( انواع برند و طول عمر )

شماره همراه خود را وارد نمایید تا متخصصین ما با شما تماس بگیرند.


ایمپلنت کره ای چیست ؟

امروزه برند های مختلفی در زمینه ایمپلنت دندان وجود دارد. این برند ها از لحاظ متفاوتی از قبیل هزینه ، کیفیت ، کشور سازنده با یکدیگر اختلاف دارند و برای هر بیمار این انتخاب بسته به شرایط هر نفر می تواند تفاوت داشته باشد. ایمپلنت هایی که در کشورمان بیشتر مورد استفاده هستند ، ایمپلنت های کره ای ، اروپایی و آمریکایی هستند. اینکه ایمپلنت اروپایی باشد لزوماً به این معنا نیست که کیفیت بهتری نسبت به ایمپلنت کره ای دارد. زیرا هر کدام از این شاخه ها شامل چندین شرکت و برند مختلف در زمینه ایمپلنت هستند که همان ها هم از لحاظ قیمت و کیفیت با هم فرق دارند. مثلاً کیفیت و قیمت ایمپلنت کره ای Cmi با کیفیت و قیمت ایمپلنت کره ای SewonMedix تفاوت دارد. از این رو اگر پیش از انجام عمل از کیفیت و هزینه برند مورد نظر اطلاع داشته باشید ، می تواند بسیار به انتخاب بهتر و دقیق تر شما کمک کند.

ایمپلنت کره ای
ایمپلنت کره ای

 این نکته را نیز در نظر داشته باشید جراحی که عمل را انجام می دهد نیز یکی از موارد مهمی است که انتخاب آن اهمیت دارد. اگر جراح شما تجربه آن چنانی در زمینه ایمپلنت نداشته باشد ، امکان شکست خوردن ایمپلنت بالاتر می رود. از این رو در نظر داشته باشید که حتماً در انتخاب جراح و متخصص مانند برند ایمپلنت دقت داشته باشید تا میزان خطا در ایمپلنت را تا حد امکان کاهش دهید. زیرا ممکن است مراکز و متخصصان تازه کار تر عمل ایمپلنت را با قیمت های پایین تر انجام دهند. پس باید این نکته را همیشه در نظر داشته باشید.

حال می خواهیم دوباره به سراغ بحث و مقایسه در خصوص برند های مختلف ایمپلنت برویم. در این مقاله موضوع اصلی در مورد برند های مختلف ایمپلنت کره ای ، قیمت ایمپلنت کره ای ، مزایا و معایب هر کدام از برند های ایمپلنت کره ای مقایسه و گفت و گو کنیم تا انتخاب هر کدام برایتان آسان تر شود.

همانطور که می دانید ایمپلنت های در انواع گوناگونی وجود دارند که از لحاظ کیفیت و قیمت با یکدیگر تفاوت دارند . منظور از ایمپلنت های کره ای ، ایمپلنت های ساخت کشور کره هستند که این نوع ایمپلنت ها به دلیل کیفیت و قیمت مناسب آن ها بسیار محبوبیت پیدا کرده اند .

قیمت ایمپلنت کره ای چه قدر است ؟

قیمت ایمپلنت کره ای در سال 1402 به طور حدودی بین 8.000.000 الی 11.000.000 تومان می باشد که این قیمت وابسته به برند انتخابی ، شرایط فرد ، میزان تخصص پزشک ، نوع روکش و تجهیزات مورد استفاده برای ایمپلنت دندان شما متغیر است.

همانطور که می دانید اصولا قیمت ایمپلنت های کره ای به اقتصادی بودن معروف هستند . قیمت ایمپلنت کره ای در جدول زیر به صورت کامل به همراه برند ، قیمت و ضمانت وارد شده است .

مناسب بودن هزینه های ایمپلنت های کره ای به معنای پایین بودن کیفیت آن ها نمی باشد و این ایمپلنت ها به نسبت قیمت خود از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند .

قیمت ایمپلنت های کره ای
برند ایمپلنتهزینه ایمپلنت به همراه روکش pfmضمانت
Sewon medix8.000.000
Cis9.000.0002 سال
Avest10.000.0007 سال
(بایوتم) biotem 11.000.00015 سال
(آستم) OSSTEM11.000.00010 سال
MEGAGEN (مگاژن)11.000.00010 سال
DIO (دیو)10.000.0005 سال
ایمپلنتیوم (دنتیوم)10.000.00010 سال
دنتیس9.000.0002 سال
قیمت ایمپلنت کره ای

قیمت ایمپلنت بایوتم کره ای چقدر است ؟

قیمت ایمپلنت کره ای بایوتم ( biotem ) به ازای هر واحد 11.000.000 تومان به همراه روکش پی اف ام و 15 سال گارانتی می باشد.

قیمت ایمپلنت کره ای ایمپلنتیوم چقدر است ؟

قیمت ایمپلنت کره ای ایمپلنتیوم که از ایمپلنت های شرکت دنتیوم می باشد با هزینه 10.000.000 تومان به ازای هر واحد به همراه روکش می باشد.

قیمت ایمپلنت کره ای دیو چقدر است ؟

قیمت ایمپلنت کره ای دیو ( dio ) به ازای هر واحد 10.000.000 تومان به همراه روکش پی اف ام و ضمانت 5 ساله می باشد.

قیمت ایمپلنت کره ای اوستم چقدر است ؟

قیمت ایمپلنت کره ای اوستم یا آستم ( OSSTEM ) با هزینه 11.000.000 تومان به ازای هر واحد ، روکش پی اف ام و 10 سال می باشد.

قیمت ایمپلنت کره ای مگاژن چقدر است ؟

قیمت ایمپلنت کره ای مگاژن ( MEGAGEN ) به همراه روکش و ضمانت نامه 10 ساله با هزینه 11.000.000 تومان می باشد.

قیمت ایمپلنت کره ای دنتیس چقدر است ؟

قیمت ایمپلنت کره ای دنتیس ( dentist ) 9.000.000 تومان است که این هزینه به همراه ضمانت 2 ساله و روکش پی اف ام می باشد.

قیمت ایمپلنت کره ای دنتیوم چقدر است ؟

قیمت ایمپلنت کره ای دنتیوم به همراه هزینه 10.000.000 تومان که به همراه ضمانت 10 ساله و روکش پی اف ام می باشد.

مزایا و معایب ایمپلنت کره ای

با توجه به اینکه امروزه برند های متفاوت ساخته کشورهای گوناگون در بازار وجود دارد ، ممکن است برخی افراد در انتخاب آن ها دچار سردرگمی بشوند. برای رهایی از این سردرگمی شما باید به پیش یک متخصص ایمپلنت با تجربه مراجعه کنید ، تا بهترین برند نسبت به بودجه و وضعیت فک شما معرفی کند.

مزایا و معایب ایمپلنت کره ای
مزایا و معایب ایمپلنت کره ای

ایمپلنت های کره ای دارای مزایا و معایب هستند اما اصولا برندهای ایمپلنت های کره ای به علت هزینه به صرفه و کیفیت مناسب ، محبوبیت زیادی در ایران پیدا کرده اند.

مزایای ایمپلنت کره ای

قیمت به صرفه

مهم ترین علت محبوب این نوع برندها ، قیمت ایمپلنت کره ای به صرفه آن ها است که به نسبت ایمپلنت های اروپایی از هزینه کمتری برخوردار است و بسیاری از افراد این ایمپلنت ها را نسبت به بودجه خود انتخاب میکنند.

فراوانی در بازار

این نوع ایمپلنت ها در کشور ما به خوبی موجود هستند و اجزای آن به خوبی در بازار موجود است.

معایب ایمپلنت کره ای

ایمپلنت های کره ای کیفیت پایین تری نسبت به برخی ایمپلنت های اروپایی و آمریکایی دارا هستند. البته لازم به ذکر است برخی از برند های ایمپلنت کره ای کیفیت بسیار بالایی دارند و با ایمپلنت های اروپایی و آمریکایی قابل رقابت هستند.

بهترین مارک ایمپلنت کره ای

امروزه ایمپلنت های کره ای یکی از رایج ترین ایمپلنت ها در کشور ما می باشد. این ایمپلنت ها در کنار کیفیت بالایی دارند، از هزینه اقتصادی نیز برخوردار می باشند. برند های ایمپلنت کره ای امروزه دارای انواع مختلفی هستند و انتخاب بین این برندها سخت تر می باشد.

راهنمای انتخاب ایمپلنت کره ای

شاید شما برای انتخاب بین برند های ایمپلنت دچار سردرگمی شده باشید. اگر قصد انجام ایمپلنت های کره ای دارید با ما همراه باشید. اگر می خواهید ایمپلنت های با کیفیت و مرغوب را بشناسید به نکات زیر حتما توجه فرمایید.

 • کشور سازنده
 • ضمانت ایمپلنت
 • تحقیق درباره برند
 • مشورت با متخصص
 • مراجعه به مراکز معتبر ایمپلنت
 • داشتن انواع استاندارد های جهانی
 • پاسپورت ایمپلنت
 • رضایت افرادی که از این ایمپلنت ها استفاده کرده اند

مقایسه انواع ایمپلنت های کره ای

در عکس بالا ما انواع ایمپلنت های کره ای معتبر ایمپلنت های کره ای را با یکدیگر مقایسه کرده ایم. این برندهای ایمپلنت کره ای از دسته ایمپلنت های با کیفیت کره ای است و برخی از این برند ها کیفیتشان با برخی ایمپلنت های اروپایی نیز برابری می کند.

مقایسه ایمپلنت های کره ای
مقایسه ایمپلنت های کره ای

گواهینامه CE چیست ؟

این نشان یا گواهینامه نشان دهنده این است این کالا اجازه واردات و فروش در اتحادیه اروپا را دارد و نظر کیفی ، ایمنی و محیط زیست مورد بررسی قرار گرفته است. نشان CE ، مخفف European Community می باشد و اگر ایمپلنت کره ای دارای این نشان باشد، یک مزیت محسوب می باشد.

گواهینامه FDA چیست ؟

FDA اختصار کلمه Food And Drug Administration می باشد و مخفف سازمان غذا و دارو آمریکا می باشد. این سازمان مسئول بررسی محصولات آرایشی و بهداشتی ، دارو ، تجهیزات پرشکی و زمینه های غذایی و آشامیدنی می باشد. داشتن این تاییده برای ایمپلنت کره ای یک مزیت بزرگ محسوب می شود.

عمر ایمپلنت کره ای

به طور کلی باید بگوییم که طول عمر ایمپلنت دندان به صورت متوسط حدود 20 سال است اما طول عمر ایمپلنت کره ای به عوامل مختلفی بستگی دارد که شامل :

 • کیفیت برند ایمپلنت کره ای
 • میزان تخصص و تبحر دندانپزشک شما
 • میزان نگهداری از ایمپلنت
 • کیفیت و تراکم استخوان
 • میزان سلامت دهان و دندان

طول عمر ایمپلنت های کره ای با یکدیگر متفاوت می باشد و به طور مثال ایمپلنت های biotem دارای 15 سال ضمانت در مرکز ایمپلنت می باشد اما ضمانت ایمپلنت های مگاژن 10 سال می باشد.

دوام ایمپلنت کره ای

دوام ایمپلنت های کره ای به نسبت نوع برند ، کیفیت و قیمت دارای دوام متفاوتی می باشند. همانطورکه در جدول بالا مشاهده می کنید ،  بیشتر ایمپلنت های کره ای دارای ضمانت هستند و کیفیت آنها تضمین شده می باشد. درست است که ایمپلنت های کره ای ممکن است از لحاظ دوام با ایمپلنت های سوئیسی یا آمریکایی قابل مقایسه نباشد ، اما به نسبت قیمت آن دارای کیفیت بسیار مطلوبی می باشد.

انواع برند ایمپلنت کره ای

امروزه کشور های بسیار زیادی به تولید ایمپلنت دندانی می پردازند و یکی از کشور های فعال در ایمپلنت دندان کشوره کره جنوبی می باشد. این کشور دارای برند و کارخانه های متفاوت تولید ایمپلنت می باشد که هر کدام دارای کیفیت و تکنولوژی مخصوص به خود می باشد.

باید دقت داشته باشید که تمامی برند های ایمپلنت های کره ای خوب نیستند و حتما باید از برند های معتبر آن ها استفاده کنید.

 • ایمپلنت کره ای cmi
 • ایمپلنت کره ای دنتیس( Dentis )  
 • ایمپلنت کره ای ایمپلنتیوم
 • برند Dentium
 • ایمپلنت کره ای مگاژن (Megagen )
 • برند دیو ( DIO )
 • برند Neo Biotech
 • ایمپلنت یوفیت
 • ایمپلنت SewonMedix
 • ایمپلنت cis
 • ایمپلنت کره ای OSSTEM

بهترین برند ایمپلنت کره ای

به طور کلی تمامی برند های ایمپلنتی که در بخش انواع برند ایمپلنت کره ای مطرح کردیم دارای کیفیت و هزینه مناسبی هستند. اما در بین ایمپلنت های کره ای سه برند ایمپلنت زیر دارای کیفیت بیشتری نسبت به سایر هستند و می توان به عنوان بهترین برند ایمپلنت های کره ای از آن ها یاد کرد :

 • مگاژن
 • بایوتم
 • اوستم

بهترین نوع ایمپلنت کره ای

انتخاب بهترین نوع ایمپلنت کره ای را باید از چندین وجه مختلف بررسی کرد. زیرا ملاک های انتخاب و ایمپلنت برای هر شخصی فرق دارد. ممکن است کسی هزینه برایش در اولویت باشد و شخص دیگری کیفیت و چندین و چند ملاک دیگر که می تواند بسته به انتخاب های هر کس متفاوت باشد. بهترین راه برای تشخیص برند ایمپلنت مدنظر ، مشاوره و بحث با متخصص دندان است. متخصص با در نظر گرفتن مهارت های خود و اولویت های شما در بین گزینه های موجود بهترین نوع ایمپلنت را معرفی می کند.

ایا ایمپلنت کره ای خوب است ؟

ایمپلنت های کره امروزه یکی از محبوب ترین ایمپلنت ها در ایران هستند و به علت اقتصادی بودن این ایمپلنت ها ، طرفداران بیشتری دارند و ممکن است برای شما این سوال به وجود بیاید که آیا ایمپلنت کره ای خوب است ؟

ایمپلنت های کره ای دارای انواع برند های متفاوتی هستند که هر کدام از این برند های دارای کیفیت و قیمت های متفاوتی هستند اما امروزه ایمپلنت های کره ای درجه یک نیز می توانند با برخی از ایمپلنت های سوئیسی نیز رقابت کنند.

تفاوت ایمپلنت کره ای با سوئیسی

همانطور که گفته شد امروزه برند های متفاوت در کشور کره وجود دارند که به تولید ایمپلنت دندان می پردازند اما باید بگوییم که برخی از ایمپلنت های سوییسی جزء بهترین ایمپلنت های دنیا می باشند. قبل از بررسی فرق ایمپلنت کره یا سوییسی باید بگوییم که برند های نامرغوب در هر کشوری ممکن است وجود داشته باشد و ما در این قسمت برندهای معتبر این کشور ها را با یکدیگر مقایسه می کنیم.

ایمپلنت کره ای

اگر بخواهیم ایمپلنت های کره ای و سوییسی را از نظر کیفیت با یکدیگر مقایسه کنیم ، ایمپلنت های سوییسی بی شک بهتر از ایمپلنت کره ای هستند. ایمپلنت های اشترومن و نئودنت از نظر کیفیت در جهان مطرح می باشند و بسیار ایمپلنت های اشترومن را به عنوان بهترین ایمپلنت جهان می شناسند.

از مزایای ایمپلنت های کره به ایمپلنت های سوییسی می توان به هزینه اقتصادی ، دسترسی و وجود قطعات بالا در ایران اشاره کرد. البته کمتر بودن کیفیت ایمپلنت کره ای به نسبت سوییسی به این معنی نیست که ایمپلنت های کره ای کیفیت خوب یا عالی ندارند و نظرات در مورد ایمپلنت کره ای در بین افرادی که این ایمپلنت را انجام داده اند ، اکثرا از این ایمپلنت ها رضایتمند هستند.

موضوعایمپلنت کره ایایمپلنت سوییسی
کیفیت مناسب عالی
طول عمر مناسب عالی
هزینه عالی و اقتصادی بالا
دسترسی آسان به قطعات عالی مناسب
ضمانت مناسب عالی
تفاوت ایمپلنت کره ای و سوییسی

کدام ایمپلنت ارزان تر است ؟

به طور کلی ایمپلنت های کره ای از هزینه کمتری به نسبت ایمپلنت های سوئیسی برخوردار می باشد و به عنوان ایمپلنت های اقتصادی شناخته می شود.

کیفیت ایمپلنت های سوئیسی بیشتر است یا ایمپلنت های کره ای ؟

به طور کلی ایمپلنت های سوئیسی کیفیت بالاتری در تکنولوژی ساخت و طول عمر دارند.

برند های معروف ایمپلنت های کره ای چیست ؟

snuc , sewon medix ,cis , cmi ,megagen ,osstem

برند های معروف ایمپلنت سوئیسی چیست ؟

neodent , iti , sgs , sic , ihde

انواع ایمپلنت کره ای

در این قسمت برند های مطرح کره ای را یک به یک مقایسه می کنیم :

ایمپلنت بایوتم

یکی از کشور هایی که دارای برند های سازنده ایمپلنت محبوب در ایران می باشد کره ای جونبی است. محبوبیت ایمپلنت های کره ای در ایران بسیار بالا می باشد اما تمام این برند ها دارای کیفیت مناسبی نمی باشد به همین دلیل در انتخاب ایمپلنت های کره ای باید بسیار دقت کرد. ایمپلنت بایوتم دارای کیفیت بسیار بالایی در بین ایمپلنت های کره ای و برند های متفاوت در دنیا  می باشد. یکی از عواملی که مهر تایید بر کیفیت  ایمپلنت های بایوتم می باشد همکاری بایوتم با شرکت اس جی اس(SGS) سوئیسی می باشد.

ایمپلنت بایوتم

شرکت SGS بر روی کیفیت تمام محصولات بایوتم نظارت دارد و این محصولات را ظمانت می کند که همین امر نیز باعث آرامش خاطر بیماران و پزشکان می شود. شرکت بایوتم در ساخت و تولید محصولات جدید نیز بسیار حرفه ای می باشد این امر نیز به دلیل همکاری بسیار نزدیک شرکت بایوتم با بخش تحقیق و گسترش خود می باشد که متشکل شده از اساتید دانشگاه های بین المللی در دنیا و بهترین محققان می باشد.

قیمت ایمپلنت بایوتم و ارزش خرید آن نیز یک از نقاط مثبت ایمپلنت های بایوتم می باشد زیرا قیمت ایمپلنت های بایوتم در کنار کیفیت آن، ارزش خرید ایمپلنت های این شرکت را بسیار بالا می برد. شرکت بایوتم دارای سه نوع فیکسچر مختلف به اسم های AR، BR و IR می باشد که هر کدام از آنها دارای ویژگی های مخصوص به خود می باشند. در کنار فیکسچر های با کیفیت وجود کیت جراحی مناسب و با کیفیت نیز بسیار مهم و تاثیر گذار می باشد. شرکت بایوتم نیز دارای کیت جراحی بسیار با کیفیت و کاربرد خود می باشد. شرکت بایوتم دارای دو کیت مخصوص به خود می باشد که نام  Convenient Kit و Surgical Kit  می باشد که اگر بخواهیم به ویژگی آنها بپردازیم باید گفت قابلیت حفاری منحصر به فرد این کیت ها در کنار سادگی در استفاده از مزیت این دو کیت جراحی می باشد.

برند ایمپلنت Cmi

برند ایمپلنت Cmi

این برند کره ای با نام NeoBiotech نیز شناخته می شود که از سال 2000 تأسیس و در زمینه ایمپلنت دندان فعالیت می کند. شعار آنها ارائه ایمپلنت آسان ، ایمن و با سرعت است. این نوع ایمپلنت کره ای دارای کیفیت نسبتاً مناسبی می باشد که در کشورمان برای قیمت مقرون به صرفه اش نسبت به سایر ایمپلنت ها محبوب و مورد استفاده است. از لحاظ تنوع در انواع قطعات پروتز و روکش نیز شناخته شده است.

کیفیت ایمپلنت cmi

ایمپلنت های cmi از ایمپلنت های ساخت کشور کره هستند و به ایمپلنت های ایمن و با سرعت معروف است. اصولا ایمپلنت های cmi نسبت به قیمت خود ، کیفیت مناسبی را ارائه می دهند. به همین علت ایمپلنت cmi در کشور ما دارای محبوبیت زیادی است.

قیمت ایمپلنت کره ای cmi

قیمت ایمپلنت کره ای cmi در حال حاضر 9/000/000 تومان می باشد. این هزینه به همراه هزینه جراحی ، قیمت فیکسچر cmi و روکش pfm می باشد. لازم به ذکر است با این هزینه ، جراحی شما با متخصص ایمپلنت خواهد بود.

برند ایمپلنت SNU

برند بعدی که می خواهیم به آن بپردازیم برند SNU است که ابتدا در سال 1997 تاسیس شد و فعالیت تخصصی در زمینه ایمپلنت دندان را در سال 2005 آغاز کرد. در حال حاضر یکی از برند های خوب در زمینه ایمپلنت دندان به شمار می آید که قیمت های آن نیز به نسبت مناسب است.

برند ایمپلنت SewonMedix

برند Sewonmedix از برند های مشهور و نسبتاً شناخته شده کره ای در زمینه ایمپلنت در ایران است که فعالیتش در زمینه ایمپلنت و دندان را از سال 2000 آغاز کرده است. با وجود کره ای بودن کیفیت های این برند بسیار خوب است و با برند های اروپایی و آمریکایی قابل مقایسه است.

برند ایمپلنت Megagen

برند ایمپلنت MegaGen

این کمپانی ایمپلنت کره ای فعالیت خود را با گردهمایی عده ای از جراحان ، دندان پزشکان و متخصصین دندان در کنار یکدیگر در سال 2002 تشکیل دادند. از آنجایی که به دنبال پیشرفت و بهبود ایمپلنت بودند ، خیلی زود در این شاخه پیشرفت کردند. دو برند مطرحی که توسط این کمپانی تولید و ارائه می شوند Anyridge و AnyOne هستند. عمل ایمپلنت های مگاژن از آنجایی که در مراکز ما به صورت فوری انجام می شوند کمی هزینه بالاتری دارند. قیمت ایمپلنت کره ای Megagen 11,000,000 تومان می باشد.

قیمت ایمپلنت کره ای مگاژن

ایمپلنت کره ای مگاژن ( megagen ) از برند های بسیار با کیفیت و قیمت بسیار مناسب است. ایمپلنت مگاژن در نوع وجود دارد : ایمپلنت ساده و ایمپلنت مگاژن

قیمت ایمپلنت مگاژن ساده 11/000/000 هزار تومان می باشد به همراه روکش پی اف ام تقدیم شما می گردد.

برند ایمپلنت DIO

برند بعدی که می خواهیم به آن بپردازیم برند مطرح DIO است که سابقه 28 ساله در زمینه ایمپلنت دندان دارد و در بیش از 60 کشور مختلف در سطح جهان پشتیبانی می شود. علاوه بر تکنولوژی بالا در تولید و ارائه محصولات این برند به علت سابقه طولانی مدت در زمینه پزشکی از مطرح ترین و شناخته شده ترین برند های کره ای در سطح جهان است. قیمت ایمپلنت کره ای DIO به نسبت کیفیت بالای محصولات مناسب به حساب می آید.

برند ایمپلنت Osstem

برند ایمپلنت Osstem

همانطور که میدانید با محبوب شدن ایمپلنت افراد بسیاری که از بی دندانی رنج می برند تصمیم به انجام ایمپلنت دندان را گرفته اند اما با توجه به وضعیت اقتصادی کشور ما شاید یکی از پیشنهاد ها استفاده از برند های کره ای ایمپلنت باشد. ایمپلنت های کره ای دارای برند های متفاوتی می باشد که همه آنها دارای کیفیت یکسان نمی باشد به همین علت به شما پیشنهاد می شود تا اگر قصد استفاده از ایمپلنت کره ای را دارید از بهترین برند های ایمپلنت کره ای استفاده کنید مانند ایمپلنت آستم ( اوستم )

ایمپلنت اوستم یکی از با کیفیت ترین ایمپلنت های کره ای می باشد که در سال 2006 با تغییر نام خود به آستم فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت توانسته است تا قبل از تغییر نام خود به اوستم مجوز های مربوط به FDA و CE را کسب نماید. این ایمپلنت کره ای در ایران به نام ایمپلنت اوستم نیز شناخته می شود اما نام صحیح این ایمپلنت اوستم می باشد. این شرکت در حوضه ایمپلنت دندان محصولات متفاوتی را تولید می کند. یکی از مهم ترین بخش های این درمان فیکسچر می باشد که شرکت آستم در چهار سری مشغول به ساخت ایمپلنت می باشد. چهار سری ایمپلنت آستم به شرح زیر می باشد

 • ET
 • MS
 • TS
 • SS

هر کدام از این سری ایمپلنت ها دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند که باعث بالا رفتن درصد موفقیت این درمان و احساس رضایت شما می شود. در کنار کیفیت فیکسچر ها فاکتوری به نام سطح فیکسچر می تواند بسیار در روند درمان تاثیر گذار باشد. شرکت ایمپلنت آستم کره نیز دارای سه نوع سطح برای فیکسچر های خود می باشد که می تواند متناسب با شرایط شما کمک بسیار زیادی به روند درمان انجام دهد. سطوح فیکسچر های شرکت آستم به شرح زیر می باشد:

 • SA
 • BA
 • CA

تمام موارد بالا که گفته شد می تواند کمک بسیار زیادی به درمان شما داشته باشند. فیکسچر ها با کیفیت در کنار سطوح فیکسچر که هر کدام از این دو ویژگی های مخصوص به خود دارند بسیار قابل قبول می باشد اما تمام این موارد بدون وجود کیت جراحی با کیفیت بدون معنا می باشد. بنا بر گفته های قبل این شرکت کیت جراحی آستم را تولید می کند که متناسب با محصولات خود می باشد و از کیفیت قابل قبولی برخوردار می باشد.

ایمپلنت کره ای

در فیلم ایمپلنت کره ای بالا که متعلق به شرکت osstem می باشد ، مزایای و قدرت تکنولوژی بالا این ایمپلنت ها را مشاهده می کنید.

برند ایمپلنت Dentium

برند ایمپلنت Dentium در سال 2000 تأسیس شد و از آن زمان با فعالیت در عرصه های پزشکی ، انجمن های تحقیقاتی و دانشگاهی اقدام به رشد صنعت دندان و به ویژه ایمپلنت دندان کرده است تا عمل هایی از این دست را آسان تر با درصد خطای کمتر و موفقیت بالاتر به ما ارائه کند. این شرکت همواره در حال توسعه و پیشرفت از منظر تکنولوژی و کیفیت محصولات است و ایمپلنت های ارائه شده توسط این برند همواره رو به بهبود و بهتر شدن پیش می روند. قیمت ایمپلنت کره ای Dentium نسبت به میانگین قیمت ایمپلنت کره ای معقولانه است اما برای اطلاع از آخرین قیمت ها باید با متخصص در این مورد صحبت کنید.

برند ایمپلنت UFit

از برند های متوسط کره که شاید از لحاظ شناخت در کشورمان در سطح دوم قرار داشته باشد و کمتر شناخته شده است برند UFit کره را می توان نام برد. کیفیت و قیمتی مناسب برای کسانی که هزینه برایشان در اولویت قرار دارد. محصولات این برند کیفیتی نسبتاً متوسط دارد و قیمت ایمپلنت کره ای UFit کمتر از اغلب برند های ایملپنت کره ای شناخته شده تر است.

ایمپلنت کره ای دنتیوم

ایمپلنت کره ای دنتیوم یکی از برندهای ایمپلنت های کره ای با سابقه بالا وجود در ایران می باشد. ایمپلنت کره ای دنتیوم در سال 2000 میلادی شروع به تولید ایمپلنت کرد و ایمپلنت های این برند در سال 1386 وارد ایران شد.

ایمپلنت کره ای ایمپلنتیوم

ایمپلنت کره ای ایمپلنتیوم یکی از مدل های ایمپلنت دنتیوم می باشد که در ایران یافت می شود.

ایمپلنت کره ای یا آمریکایی

کشور آمریکا به طور کلی یک کشور پیشرو در صنعت می باشد و ایمپلنت های این کشور نیز از این قاعده مستثنی نمی باشند. ایمپلنت های آمریکایی و ایمپلنت های سوییسی با یکدیگر از نظر تکنولوژی در رقابت هستند. در نتیجه کیفیت ایمپلنت های آمریکایی بیشتر از ایمپلنت های کره ای می باشد.

نکته دیگری که درباره ایمپلنت های آمریکایی در ایران وجود دارد که ایمپلنت های آمریکایی در ایران کمتر یافت می شود و یافتن قطعات آن سخت از ایمپلنت های کره ای می باشدو همچنین به علت کمیاب بودن هزینه ایمپلنت های آمریکایی را بسیار گرانتر می کند و اما ایمپلنت های کره ای دارای هزینه های بسیار به صرفه و اقتصادیی می باشند.

موضوعایمپلنت کره ایایمپلنت آمریکایی
کیفیت مناسب عالی
طول عمر مناسب بالا
هزینه اقتصادی و مناسب گران
دسترسی آسان به قطعات بالاپایین  
ضمانت مناسب مناسب
تفاوت ایمپلنت کره ای و آمریکایی

پرسش و پاسخ ایمپلنت کره ای

ایمپلنت کره دندان چیست ؟
ایمپلنت های دندان در انواع مختلفی موجود است . یکی از معروف ترین کشور های سازنده ایمپلنت ، کره است که به علت کیفیت و قیمت مناسب بسیار محبوب هستند و در انواع برند های مختلف موجود هستند.
مزایای ایمپلنت های کره ای چیست ؟
هزینه اقتصادی – کیفیت مناسب – فراوانی و محبوب در ایران –
انواع برند ایمپلنت کره ای چیست ؟
sewon medix – cis – مگاژن – OSSTEM – DIO
قیمت ایمپلنت کره ای سال 1402 چه قدر است ؟
قیمت ایمپلنت کره ای در سال 1402 به طور حدودی بین 8.000.000 الی 11.000.000 تومان می باشد که این قیمت وابسته به برند انتخابی ، شرایط فرد ، میزان تخصص پزشک ، نوع روکش و تجهیزات مورد استفاده برای ایمپلنت دندان شما متغیر است.

جمع بندی

به عنوان جمع بندی در این مقاله به بررسی و شناخت برند های مطرح تر کره ای در کشورمان پرداختیم. از تاریخچه تأسیس تا فعالیت ها و مزایا و معایب هر برند و کیفیت محصولات و هزینه ایمپلنت های هر برند به طور جداگانه توضیح داده شد و میانگینی از قیمت ایمپلنت کره ای در ایران نیز برایتان مشخص شد. اما در کنار آنها توصیه شد که حتماً از متخصص و جراح شناخته شده تر در راستای انجام ایمپلنت خود بهره ببرید تا احتمال بروز خطا و شکست در عمل به حداقل برسد و حتماً برای انتخاب برند موردنظرتان با دندان پزشک مشاوره داشته باشید.

قیمت ایمپلنت دندان

  نظرات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید .

  WhatsApp مشاوره با پزشک