09036826938 - 91091002 info@markazimplant.com

مرکز ایمپلنت

شماره همراه خود را وارد نمایید تا متخصصین ما با شما تماس بگیرند.


مرکز ایمپلنت

مرکز ایمپلنت

اکثر ما در طول زندگی ممکن است با افتادن یا از دست دادن دندان رو به رو شویم. اتفاقی بسیار تلخ که علل متفاوتی را می تواند داشته باشد. از وجود نقص در دوران کودکی تا بروز حادثه ای که منجر به از دست دادن دندان شده باشد ، وجود دارد. اما داشتن لبخندی زیبا که آرزوی هر انسانی در زندگی اش است و پیش تر امری بسیار سخت بوده است ، امروزه به لطف تکنولوژی و پیشرفت در عرصه های پزشکی بسیار آسان و قابل دستیابی شده است تا بتوانیم این نقوص را برطرف کنیم. یکی از این راه ها ، کاشت ایمپلنت است که در مرکز ایمپلنت های مختلف انجام می شود.

ایمپلنت همان دندان مصنوعی است که که ابتدا به وسیله یک پیچ که قرار است کار ریشه دندان را بکند ، در داخل لثه کار گذاشته می شود. سپس یک روکش یا تاج که مشابه دندان های اصلی بیمار باشد و در اندازه مناسب ساخته شده است ، بر روی اباتمنت یا رابطی که بر روی پیچ قرار گرفته ، گذاشته می شود. به این ترتیب کار کاشت ایمپلنت انجام می شود. حال به سوال های مهم تری می پردازیم و آن هم اینکه در انتخاب مرکز ایمپلنت مناسب به چه نکاتی باید توجه داشته باشیم و کدام مرکز ایمپلنت می تواند گزینه مناسبی برای مراجعه باشد.

مرکز ایمپلنت کجاست ؟

مرکز ایمپلنت جایی است که درمان های اختصاصی دندان و کاشت ایمپلنت دندان صورت می گیرد. در یک مرکز ایمپلنت ، متخصصین تعمیر و کاشت دندان مشغول به کار هستند که هر قدر که این متخصصین با تجربه تر و تجهیزات و وسایل مورد استفاده آنها پیشرفته تر باشند ، ارزش آن مرکز ایمپلنت بالاتر خواهد بود.

در یک مرکز ایمپلنت عملیات هایی نظیر طرح لبخند زیبا ، جراحی لثه ، سفید کردن دندان و کار های تخصصی در زمینه دندان انجام می شود. علاوه بر کار های تخصصی ، مشاوره هایی در رابطه با خدماتی که ارائه می شود به بیماران داده می شود تا اطلاعات کافی و مورد نیاز برای عمل مورد نظر ، نتایج ، عوارض جانبی و ریسک های آن را به طور کامل در اختیار داشته باشند.

با افزایش روز افزون درخواست ها برای برخورداری از دندان های سالم و زیبا ، مرکز ایمپلنت ها نیز روز به روز بیشتر و بیشتر می شوند. هر مرکز ایمپلنت متخصصین و تجهیزات مربوط به خود را دارد و باید پیش از مراجعه به آنها از تجربه متخصصین و مجهز بودن مرکز ایمپلنت مورد نظر اطمینان حاصل کرد. همچنین می توانید از بیمارانی که در گذشته به آن مرکز ایمپلنت مراجعه نموده اند ، درباره متخصصین ، فناوری و تجهیزات آن مرکز ایمپلنت سؤال نمایید.

لطفاً این نکته را در نظر داشته باشید که در صورت انتخاب مرکز ایمپلنت نا مناسب ، ریسک و احتمال بروز عوارض جانبی و نتایج نا مطلوب بالاتر می رود. از نمونه این عوارض می توان به عفونت ، رد کردن ایمپلنت و از این دست موارد اشاره کرد.

نکته دیگری که باید در نظر داشته باشید این است که جنس ایمپلنت ها در مرکز ایمپلنت های مختلف با یکدیگر تفاوت خواهد داشت. ممکن است بعضی از مراکز فقط از ایمپلنت های سوییسی و برخی دیگر فقط از ایمپلنت های کره ای استفاده کنند که به طبع کیفیت ها و در همین راستا قیمت ها و هزینه های متفاوتی را به دنبال خواهند داشت که قطعاً برای هر شخص می تواند گزینه های مختلفی برای انتخاب باشد.

    نظرات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید .

    WhatsApp مشاوره با پزشک