09336661088 - 46132385 info@markazimplant.com

شناسایی و معرفی بهترین متخصص ایمپلنت به همراه سوابق

شماره همراه خود را وارد نمایید تا متخصصین ما با شما تماس بگیرند.


کلیه دندانپزشکان که دوره آموزش عمومی دندانپزشکی را گذرانده اند می توانند کاشت دندان را انجام دهند. اما یک متخصص ایمپلنت کسی است که علاوه بر دندانپزشکی عمومی ، چندین سال آموزش تخصصی در جراحی دندان و به خصوص کاشت دندان داشته باشد. دوره های تخصصی دندانپزشکی باید مطابق با استانداردهای بالا و سطح بالایی از آموزش و عملکرد باشد. گذراندن دوره ویژه کاشت دندان با موفقیت ، به معنای کسب دانش خوب در زمینه قرار دادن ایمپلنت است.

برای شناسایی بهترین متخصصین ایمپلنت و ویژگی های آن ها لطفا مقاله را تا اخر دنبال کنید . ما شما را تا انتخاب بهترین متخصص برای درمان خود همراهی می کنیم .

مرکز ایمپلنت افتخار دارد با بهره مندی از بهترین و با تجربه ترین متخصیین ایمپلنت ( جراحان لثه و جراحان فک صورت ) در خدمت شما بیماران عزیز باشد .

برای رزرو نوبت با به یکی از شماره های 46132385 و یا 09336661088  تماس بگیرید و فرم رزرو نوبت رو پر فرمایید .

رزرو نوبت


متخصص ایمپلنت
متخصص ایمپلنت

کسانی که قصد دارند پس از دریافت مدرک دکترای عمومی پزشکی دندانپزشکی ، ادامه تحصیل دهند و دکترا تخصصی دریافت کنند ، می توانند تحصیلات خود را در کنکور تخصصی در یکی از رشته های تخصصی ادامه دهند و پس از گذراندن موفقیت در دوره ، آن را ادامه می دهند. فارغ التحصیل به عنوان متخصص در آن رشته است. بنابراین ، یک متخصص دندانپزشکی پروتز و ایمپلنت در تهران دندانپزشکی است که علاوه بر گذراندن یک دوره 6 ساله دندانپزشکی عمومی ، یک دوره 4-3 ساله دوره تخصصی را نیز پشت سر گذاشته است و در ضمن بیمارانی را که دارای ایمپلنت شدید دندان هستند ، انجام داده است. و مشکلات پروتز و تجربه و تعالی کافی کسب کرده است.

آزمون هیئت مدیره پزشکی: امتحان از نظر تئوری و عملی از متخصصان فارغ التحصیل گرفته می شود و افرادی که این امتحان را با موفقیت پشت سر می گذارند ، در ایمپلنت شناسی تخصصی دندان گواهی هیئت مدیره تخصصی دریافت می کنند.

بهتر است ایمپلنت دندان و پروتز ایمپلنت توسط متخصص ایمپلنت و پروتز دندان که دارای گواهی تخته مخصوص است ، قرار داده شود.

انتخاب دندانپزشک مناسب یک جنبه اساسی در حفظ مراقبت های عالی از دهان برای شما و شما عزیزان است. پیدا کردن یک متخصص دندانپزشکی که می تواند نیازهای شما را برآورده سازد و روشهای کاشت دندان را انجام دهد ایده آل است. اگر یک دندانپزشک واجد شرایط و دلپذیر دارید ، هر مراجعه به مطب دندانپزشکی می تواند بدون استرس و مثبت باشد.

دندانپزشکان به طور معمول کاشت دندان را به عنوان بهترین روش ترمیم دندان بعد از از بین رفتن دندان توصیه می کنند. مطالعات نشان داده اند که کاشت های دندانی که توسط دندانپزشکان با تجربه و ماهر قرار می گیرند ، میزان موفقیت بالاتری دارند. اگر در جستجوی یک حرفه ای برای انجام مراحل هستید ، نکته های مختلفی وجود دارد که می توانید آن را ذکر کنید.

متخصص ایمپلنت کیست ؟

جراحان فک و صورت باید دوره های 4 ساله را بگذارنند و دوره های کاملی درباره بیهوشی و نحوه قرار دادن ایمپلنت باید بگذارنند. همین علت پزشکان این رشته ، برای انجام ایمپلنت از دانش بالایی برخوردار هستند.

همچنین پریودنتیست ها نیز در دوره های آموزشی جراحی را به مدت سه سال میگذارنند و دانش خوبی برای انجام ایمپلنت دندان دارند . برای انجام ایمپلنت این دو قشر دانش کافی را در این زمینه دارا می باشند.

پزشکان عمومی نیز میتوانند دوره های جراحی ایمپلنت را بگذارنند اما دانش آن ها به اندازه پزشکان پریودنتیست و جراح فک و صورت نمی باشد .

ویژگی های متخصص ایمپلنت

تخصص دندانپزشک

همانطور که گفته شد یکی از مهمترین عواملی که باید در نظر قرار دهید ، تخصص دندانپزشک می باشد .

تجربه و درصد موفقیت

یکی از عواملی بسیار مهم در پیدا کردن متخصص ایمپلنت ، میزان تجربه و تبهر او در انجام ایمپلنت است. بهتر است درباره میزان موفقیت او در ایمپلنت و رضایت بیماران او تحقیق کنید .

امکانات و تجهیزات دندانپزشک

مسلما یک متخصص ایمپلنت خوب ، به تجهیزات به روز و حرفه ای نیازمند است. این تجهیزات به موفقیت و کیفیت درمان بسیار موثر است . همچنین ایمپلنت دیجیتال ، نیز از به روزترین روش های کاشت ایمپلنت است که از دقت بسیار بالایی برخوردار هستند.

دوره های گذرانده شده پزشک و محل دانشگاه او

همانطور که میدانید دانشگاه ها نیز دارای رتبه بندی می باشند و مسلما دندانپزشکی که در بهترین دانشگاه ها تحصیل کرده باشد ، دانش بیشتری دارد. همچنین برخی از دندانپزشک ها ممکن است دوره های جدا از دانشگاه خود گذرانده باشد تا دانش بیشتری کسب کند.

چرا متخصص ایمپلنت ؟

ایمپلنت دندان دارای پیچیدگی و حساسیت ویژه ای می باشد و همچنین عوامل زیادی بر موفقیت و کیفیت درمان شما دارد. از مهمترین عوامل موثر بر کیفیت ، طول عمر ، درد جراحی ایمپلنت ، متخصص ایمپلنت است.

همچنین متخصص ایمپلنت می تواند با معاینه دقیق وضعیت شما ، به شما بهترین طرح درمان را پیشنهاد دهد و در هزینه و کیفیت درمان شما تاثیر فوق العاده ای داشته باشد. همچنین متخصص ایمپلنت میتواند از بروز آسیب و عوارض جلوگیری کند و شما باید برای انجام ایمپلنت خود حتما باید یک متخصص ایمپلنت خوب را پیدا کنید.

چگونه می توان متخصص ایمپلنت خوب پیدا کرد ؟

مرکز ایمپلنت افتخار دارد با همکاری با بهترین متخصص های ایمپلنت و همچنین به روزترین امکانات شما در طول درمان همراهی کند. شما می توانید رضایت بیماران مختلفی را مشاهده کنید و همچنین درباره متخصصین ما تحقیق انجام دهید. همچنین مرکز ایمپلنت در نقاط مختلف دارای کلینیک های مختلفی است تا دسترسی شما آسان تر باشد .

یک دندانپزشک با سابقه خوب انتخاب کنید.

اولین عامل مهمی که در دندانپزشک بررسی می شود ، شهرت وی است. معمولاً ، هر چه روشهای کاشت بیشتر متخصصان دندانپزشکی انجام شود ، بهتر می شوند. شما می توانید از چند طریق به دندانپزشکان و سابقه کار آنها تحقیق کنید. ابتدا می توانید برای مرور نظرات به اینترنت بگردید تا تجربیات منفی یا مثبت سایر بیماران را بخوانید. یک دندانپزشک با میزان موفقیت بالایی حتماً باید در رادار شما باشد.

با دندانپزشک مصاحبه کنید.

سؤال از دندانپزشک یا پرسنل دندانپزشک به آسانی فراخوانی مطب دندانپزشکی است. در مورد دانشکده دندانپزشک ، سالها تجربه ، حوزه تخصص ، اندازه کارمندان و مدت زمان همکاری آنها با دندانپزشک سؤال کنید. اطمینان حاصل کنید که در مورد هر چیزی که مورد علاقه شماست سؤال کنید.

مرکز ایمپلنت

مراجعه به خانواده و دوستان را دریافت کنید.

می توانید از دوستان یا همکاران خود برای انجام عمل کاشت دندان از کدام مطب دندانپزشکی سؤال کنید. بهترین راه برای بدست آوردن یک دندانپزشک عالی ، پیدا کردن راهی است که مورد اعتماد دوستان و خانواده شما باشد. اگر آنها با یک دندانپزشک خاص تجربه بدی داشتند ، مطمئناً شما را به بازدید از این دندانپزشک توصیه نمی کنند.

اگر آنها به دندانپزشک توصیه می کنند ، می توانید دندان های خود را بررسی کنید تا نمونه ای از آن را ببینید. اگر از ظاهر لبخند آنها راضی هستید و می خواهید چیزی مشابه را بخواهید ، دندانپزشک را بررسی کنید.

مطمئن شوید که دندانپزشکی که انتخاب می کنید با نیازهای شما مطابقت دارد.

همه افراد هنگام انتخاب مطب دندانپزشکی مناسب ، ترجیحات شخصی خود را دارند. ترجیحا شما باید یک متخصص دندانپزشکی را انتخاب کنید که به عنوان یک خانواده به هر بیمار مربوط باشد. مطب دندانپزشکی که شما انتخاب می کنید باید به اندازه کافی خوشایند و صبور باشد تا شما را درمورد حقایق مهمی که باید در مورد عمل کاشت دندان بدانید روشن کند.

مزایای بهترین متخصص ایمپلنت

  • فقط به سلامت کلی دهان دقت نمی کند و بررسی کاملا دقیق از دندان می کند
  • از ابزار به روز استفاده می کند
  • از روش های نوین استفاده می کند
  • شانس موفقیت ایمپلنت بالا می رود
  • آسیب به سایر دندان ها ، لثه ها و سینوس ها در انجان فرایند ایمپلنت نمی رساند
  • بعد از انجام عمل ایمپلنت احساس بهتری دارید

تاثیر متخصص ایمپلنت بر موفقیت ایمپلنت

هر دندانپزشک دارای مجوز قانونی می تواند یک روش کاشت دندان را انجام دهد ، اما قطعاً این بدان معنی نیست که شما می خواهید نتایج مورد نظر خود را بدست آورید.

تاثیر متخصص ایمپلنت بر موفقیت ایمپلنت
تاثیر متخصص ایمپلنت بر موفقیت ایمپلنت

فرایند برنامه ریزی و قرار دادن کاشت های دندانی نسبت به سایر درمان های دندانپزشکی نیاز به آموزش و مهارت های خاص تری دارد. برای معالجه موفقیت آمیز در کاشت ایمپلنت لازم است تعدادی از شرایط موجود باشد ، مانند ارزیابی صحیح چگالی و زنده ماندن استخوان فک برای حمایت از کاشت و قرار دادن صحیح پست های ایمپلنت در استخوان در دقیق ترین مکان.

عدم موفقیت در سطح جراحی تقریباً به طور قطع باعث خرابی ایمپلنت ها می شود و می تواند صدمات دائمی به دهان و صورت شما وارد کند. حتی اگر کاشتهای شما در جای خود باقی بماند ، نتیجه نهایی زیبایی که توسط یک جراح ایمپلنت دندان زیر استاندارد انجام می شود ، می تواند بسیار چشمگیرتر از آنچه انتظار داشتید باشد.

برچسب ها

    نظرات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید .

    WhatsApp مشاوره با پزشک