قیمت ایمپلنت دندان در ترکیه سال 2023 + مقایسه

ایمپلنت دندان یکی از بهترین درمانها برای جایگزینی دندان از دست رفته در سرتاسر جهان می باشد که قیمت این درمان وابسته به هر کشور به دلایل گوناگونی دارای هزینه های متفاوتی می باشد. در این مقاله به بررسی قیمت ایمپلنت دندان در ترکیه در سال 2023 می پردازیم.

قیمت ایمپلنت دندان در ترکیه
قیمت ایمپلنت دندان در ترکیه

قیمت ایمپلنت دندان در ترکیه چه قدر است ؟

به طور کلی میانگین قیمت ایمپلنت دندان در ترکیه به صورت حداقل 400$ دلار الی حداکثر 1350$ دلار می باشد. البته این هزینه وابسته به شرایط، نوع ایمپلنت متفاوت می باشد.

قیمت ایمپلنت دندان در ترکیه به نسبت کشور های اروپایی و آمریکا بسیار به صرفه تر می باشد اما باید بدانید قیمت ایمپلنت آن در ایمپلنت دندان در ایران نیز بیشتر است. برخی از درمان ها مانند مشاوره در ترکیه رایگان می باشد و هزینه ایمپلنت ، اباتمنت و روکش به صورت یکجا می باشد.

قیمت ایمپلنت دندان در استانبول ( ترکیه ) بیشتر از قیمت ایمپلنت دندان در تهران می باشد که در ادامه مقایسه آن ها نیز خواهیم پرداخت.

نوع ایمپلنتهزینه ایمپلنت به همراه روکش در ترکیه به دلار
NTA (Swiss)$400 – $550
Hiossen – Osteem$400 – $500
Medentica$500 – $750
Astra Tech$550 – $750
Nobel$650 – $750
Roxolid SLA Active$1300 – $1400
قیمت ایمپلنت در ترکیه

اگر قصد انجام ایمپلنت دندان با هزینه مناسب دارید، می توانید صفر تا صد خود را به مرکز ایمپلنت دندان بسپارید. در مرکز ایمپلنت با استفاده از بهترین ایمپلنت ، متخصصین و تجهیزات می توانید خیالی تخت از کیفیت درمان خود داشته باشید.

در مرکز ایمپلنت ، تمامی برند های ایمپلنت به تفکیک کشور سازنده ، برند و مقدار ضمانت آن ها دسته بندی شده و تمامی آن ها توسط متخصصین مجرب و تکنولوژی های روز و مدرن برای شما انجام می شود . همچنین مرکز ایمپلنت برای رضایت بیشتر شما عزیزان در کلینیک هایی در نقاط مختلف تهران آماده به خدمت رسانی می باشد تا دسترسی راحت تری داشته باشید .

قیمت ایمپلنت دندان

هزینه درمان های جانبی ایمپلنت در ترکیه

انجام ایمپلنت دندان به یکسری شرایط خاص و پیش زمینه هایی اعم از استخوان سالم و کافی دارد. در ادامه به قیمت درمان های جانبی ایمپلنت در ترکیه می پردازیم.

هزینه انجام سینوس لیفت در ترکیه در حدود $250 الی $500 دلار می باشد که وابسته به شرایط و نوع آن می تواند متفاوت می باشد.

هزینه پیوند استخوان برای ایمپلنت در ترکیه در حدود $200 الی $500 دلار می باشد که وابسته به حجم تحلیل و مواد پیوند استخوان متفاوت می باشد.

قیمت انواع ایمپلنت دندان ترکیه در مقایسه با انگلستان

هزینه ایمپلنت دندان در ترکیه به صورت یکجا دریافت می شود و نیازی به هزینه جداگانه بابت اباتمنت ، روکش ، مشاوره وجود ندارد.

نوع ایمپلنتهزینه ایمپلنت در ترکیههزینه ایمپلنت در انگلستان
All-on-4£1,600£7,950
All-on-6£2,400£10,750
ایمپلنت فول موس£4,400£16,000
یک واحد ایمپلنت£300 £1,750
قیمت انواع ایمپلنت دندان ترکیه در مقایسه با انگلستان

قیمت ایمپلنت دندان در ترکیه به یورو

به طور کلی قیمت ایمپلنت دندان در ترکیه به یورو بین 415 الی 1700 یورو وابسته به نوع ، برند و شرایط فرد متفاوت می باشد.

مقایسه قیمت ایمپلنت دندن در ترکیه و آمریکا

متوسط هزینه ایمپلنت در ترکیه بین 400 الی 1350 دلار می باشد اما همین هزینه در آمریکا در حدود 3500 الی 5500 دلار می باشد.

مقایسه قیمت ایمپلنت دندان در ترکیه و ایران

با انجام ایمپلنت دندان در ترکیه به نسبت انگلستان و آمریکا می توانید تا حدود 50 درصد از هزینه خود صرفه جویی کنید. اما باید بگوییم هزینه ایمپلنت دندان در ایران بسیار به صرفه تر از ترکیه می باشد و حتی می توان گفت مزایای بسیار زیادی برای شما دارد.

نوع ایمپلنتقیمت ایمپلنت در ترکیهقیمت ایمپلنت در مرکز ایمپلنت
Roxolid SLA Active$1300 – $1400$400 – $500
Osteem$400 – $500$250 – $300
مقایسه قیمت ایمپلنت ایران و ترکیه

مزایا و معایب انجام ایمپلنت دندان در ترکیه

انجام ایمپلنت دندان در ترکیه می توانید مزایا و معایب بسیار زیادی را برای شما به همراه داشته باشد که در ادامه به صورت کامل بررسی خواهیم کرد.

مزایا و معایب انجام ایمپلنت دندان در ترکیه
مزایا و معایب انجام ایمپلنت دندان در ترکیه

مزایای ایمپلنت دندان در ترکیه

1- هزینه مناسب به نسبت آمریکا و انگلستان

هزینه های ایمپلنت دندان در آمریکا و انگلستان بسیار بالاتر از ترکیه می باشد و می تواند صرفه جویی بسیار زیادی در هزینه خود کنید.

2- مسافت کم نسبت به ایران و جاذبه گردشگری

اگر بخواهید ایمپلنت دندان خود را در کشور خارجی انجام دهید ، ترکیه مسافت بسیار پایینی با ایران دارد و جاذبه گردشگری بسیار زیادی دارد.

3- تنوع برند بالاتر

تعداد برند های موجود در کشور ترکیه بیشتر از ایران می باشد و اگر قصد انجام یک برند خاص را داشته باشید می توانید از ایمپلنت دندان در ترکیه استفاده فرمایید. البته لازم به ذکر است ایمپلنت اشترومن ، زیمر ، نئودنت و آستم از بهترین ایمپلنت های در جهان می باشند که در مرکز ایمپلنت قابل انجام است و می توانید از بابت کیفیت هیچ نگرانی نداشته باشید.

معایب ایمپلنت دندان در ترکیه

اگر در ایران هستند و قصد انجام ایمپلنت دندان در ترکیه را دارید ، باید بگوییم که اینکار از نظر اقتصادی به صرفه نمی باشد. همچنین از نظر کیفیت بسیاری از بهترین ایمپلنت های جهان در ایران موجود می باشند و متخصصین بسیار با تجربه ای در ایران در حال فعالیت می باشند.

ایمپلنت دندانم را در ترکیه انجام دهم یا ایران ؟

در جواب این سوال باید بگوییم قطعا ایران. هزینه ایمپلنتی که برای شما می افتد بسیار به صرفه تر است و فقط باید توجه داشته باشید حتما به پیش یک پزشک متخصص با تجربه مراجعه کنید و از صحت اصل بودن ایمپلنت خود مطمئن شوید.

عوامل موثر قیمت ایمپلنت دندان در ترکیه

همانطور که گفته شد قیمت ایمپلنت در ترکیه به نسبت کشور های آمریکا و انگلستان به صرفه تر می باشد اما همین قیمت نیز دستخوش تغییر به علت عوامل مختلفی می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت ایمپلنت در ترکیه می توانید از لینک زیر استفاده فرمایید.

dental implant cost in turkey

تعداد ایمپلنت

اولین و مهم ترین عامل در قیمت ایمپلنت ، تعداد دندان از دست رفته یا تعداد ایمپلنتی است که نیاز دارید و به طور کلی هزینه ایمپلنت دندان به ازای هر واحد محاسبه می شود.

برند و نوع ایمپلنت

امروزه ایمپلنت های دندانی دارای انواع از نوع و برند هستند که هر کدام یک کاربرد، مزایا و  قیمت را دارا می باشند. امروزه شما می توانید از انواع ایمپلنت فوری ، دیجیتال ، پانچی ، لیزر ، مینی ایمپلنت ، اوردنچر و ….. وابسته به شرایط استفاده فرمایید.

همچنین امروزه بسیاری برند مشغول به تولید ایمپلنت می باشند که انتخاب بین آنها ممکن است کمی شما را دچار سردرگمی کنید که بهتر است قبل از انتخاب با پزشک مشورت کرده و درباره برند ایمپلنت تحقیق کنید و صرفا به کشور سازنده آن اکتفا نکنید.

درمان های مکمل

انجام درمان ایمپلنت دندان به شرایط خاصی نیازمند است و یکی از مهمترین آنها استخوان کافی برای قرار دادن پایه می باشد. در صورتی این استخوان دچار تحلیل باشد، از درمان های مکمل مانند پیوند استخوان و سینوس لیفت استفاده می شود که هزینه این درمان ها از ایمپلنت مجزا می باشد.

 موقعیت جغرافیایی

به طور کلی موقعیت کلینیک می تواند بر روی قیمت ایمپلنت در ترکیه تاثیر بگذارید. به طور مثال هزینه ایمپلنت در استانبول از سایر شهر ها کمی بیشتر می باشد.

تجهیزات ، میزان تخصص و شهرت

از مهمترین عوامل موثر بر موفقیت ایمپلنت دندان قطعا پزشک می باشد. پزشک با مشورت ، طرح درمان و نوع کاشتی که برای شما انجام می دهد، کیفیت و طول عمر درمان شما تعیین می کند. تمامی عوامل گفته شده مانند تجهیزات ، تخصص و شهرت می تواند دستمزد پزشک را کمتر یا بیشتر کند.

مقالات محبوب

هزینه ایمپلنت دندان

در این مقاله می توانید با قیمت انواع ایمپلنت دندان اعم از دیجیتال، کامل، فوری آشنا شوید و همچنین از شرایط اقساط مرکز ایمپلنت نیز مطلع شوید.

هزینه لمینت دندان

لمینت دندان بهترین درمان برای زیباسازی طرح لبخند شناخته می شود و به شما لبخند هالیوودی را هدیه می دهد. اگر قصد انجام لمینت دندان را دارید با ما همراه باشید تا از هزینه لمینت دندان و پاسخ به سوالات هر واحد لمینت چقدر است ؟ ، لمینت واحدی چند؟ مطلع شوید.

هزینه کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان یک درمان زیبایی محبوب است که به وسیله آن می توانید یک لبخند زیبا و بدون نقص داشته باشید. در این مقاله به بررسی کامل قیمت کامپوزیت دندان می پردازیم. با ما همراه باشید تا قبل از انجام کامپوزیت دندان با تمام مواردی که باید در نظر بگیرید، آشنا شوید.

قیمت ایمپلنت فول موس و کامل

در صورتی که تمام دندان های یک فک یا دو فک خود را از دست داده اید، ایمپلنت کامل برای شما مناسب می باشد. در این مقاله به بررسی قیمت انواع ایمپلنت کامل می پردازیم.

قیمت ایمپلنت دیجیتال

در ایمپلنت دیجیتال از عکس و فناوری های سه بعدی برای موقعیت یابی دقیق استخوان و عصب ها استفاده می شود و این شبیه سازی باعث دقت بالای کاشت ، حداقل ریسک ، برش و خونریزی شود.

قیمت ایمپلنت کره ای

ایمپلنت های کره ای یکی از انواع ایمپلنت هایی هستند که در کنار کیفیت خوب، هزینه بسیار مناسبی دارند و در این مقاله می توانید با قیمت انواع برند ایمپلنت کره ای آشنا شوید.

    دیدگاه ها

ثبت دیدگاه

مشاوره مجازی رایگان

Blank Form (#3)

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز ایمپلنت می باشد.