انواع ایمپلنت فرانسوی ( mib ، idi + مزایا و معایب )

ایمپلنت دندان به عنوان بهترین درمان برای بی دندانی شناخته می شود به همین علت نیز در بین بیماران محبوبیت بسیار زیادی دارد. این محبوبیت باعث شده تا برند های متفاوتی از کشور های مختلف مشغول ساخت ایمپلنت های دندانی شوند که یکی از آن کشور ها فرانسه می باشد. در این مقاله قصد انواع ایمپلنت فرانسوی را بررسی و معرفی نمائیم.

ایمپلنت فرانسوی
ایمپلنت فرانسوی

ایمپلنت فرانسوی چیست ؟

فرانسه یکی از کشور های صنعتی اروپا است که در صنعت ایمپلنت سازی نیز فعال می باشد و دارای برند های متفاوتی است. اگر  شما قصد استفاده از ایمپلنت فرانسوی را دارید به احتمال زیاد دچار سردرگمی هایی شده اید زیرا برند های متفاوتی در این کشور مشغول فعالیت هستند.

پس با ما همراه باشید تا به صورت کامل ایمپلنت های فرانسوی را مورد بررسی قرار دهیم و با رقبای آن مقایسه کنیم.

قیمت ایمپلنت فرانسوی

قیمت یکی از عواملی است که در هر درمان اهمیت بسیار زیادی دارد زیرا بیماران دارای شرایط اقتصادی یکسانی نمی باشند. یکی از عواملی که به صورت مستقیم بر قیمت ایمپلنت تاثیر می گذارد برند انتخابی شما است و قیمت هر برند تا حدودی به کشور سازنده آن مرتبط می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه انواع برند ایمپلنت دندان می توانید از صفحه زیر دیدن فرمایید. لازم به ذکر است هزینه های موجود به روز می باشد.

قیمت ایمپلنت دندان

نمی توان یک قیمت ثابت را برای ایمپلنت های فرانسوی در نظر گرفت اما باید گفت به صورت کلی قیمت ایمپلنت های فرانسوی متعادل می باشد همین موضوع نیز یکی از دلایل محبوبیت خاص ایمپلنت های فرانسوی است.

ارزش خرید ایمپلنت های فرانسوی

ارزش خرید را می توان یکی از فاکتور های بسیار مهم دانست و حتی از قیمت ایمپلنت نیز مهم تر است. اگر بخواهیم ارزش خرید را به صورت ساده بیان کنیم باید گفت نسبت کیفیت به قیمت پرداختی معنی ارزش خرید می دهد.

اگر شما از برند های با کیفیت ایمپلنت فرانسوی استفاده نمائید، ارزش خرید آنها بسیار بالا می باشد. زیرا کیفیت این برند ها در مقایسه با قیمت آنها بسیار مناسب است و همین امر نیز باعث بالا رفتن ارزش خرید آنها می شود.

اما دقت کنید که باید از برند های با کیفیت فرانسوی استفاده نمائید به همین دلیل در ادامه انواع ایمپلنت فرانسوی با کیفیت را معرفی می کنیم.

انواع ایمپلنت فرانسوی

همانطور که در ابتدای این مقاله نیز گفته شد کشور فرانسه دارای برند های ایمپلنت سازی متفاوتی می باشد که کیفیت آنها با یک دیگر متفاوت است. باید گفت این مورد باعث می شود تا افرادی که قصد استفاده از ایمپلنت های فرانسوی را دارند سردرگم شوند پس در ادامه برند های با کیفیت فرانسوی را معرفی می کنیم.

انواع ایمپلنت فرانسوی
انواع ایمپلنت فرانسوی

ایمپلنت فرانسوی idi

ایمپلنت IDI فعالیت خود را در سال   آغاز کرده است و در ساخت محصولات خود از تکنولوژی های بسیار جدیدی استفاده می کند. همین مورد نیز باعث می شود تا کیفیت این برند به شدت بالا باشد از طرفی نیز ایمپلنت IDI توجه ویژه ای به بخش تحقیق و توسعه دارد به همین دلیل کیفیت محصولات این شرکت همیشه در حال افزایش می باشد.

این شرکت محصولات متفاوتی را در زمینه ایمپلنت دندان تولید می کند. می توان برای مثال به انواع کیت های جراحی IDI، فیکسچر و انواع اباتمنت اشاره کرد. که فیکسچر های IDI به شرح زیر می باشند:

 • ID BIO
 • ID MAX
 • ID CAM ST
 • ID ALL
 • ID SLIM
 • ID3

ایمپلنت فرانسوی mib

یکی دیگر از انواع ایمپلنت فرانسوی ، mib می باشد. این شرکت در سال 1999 فعالیت خود را آغاز کرده است. هدف این شرکت از تاسیس ارائه محصولات با کیفیت به بازار محلی فرانسه و خاورمیانه تاسیس شد.

ایمپلنت TBR

ایمپلنت TBR را می توان یکی دیگر از ایمپلنت های فرانسوی با کیفیت نامید. در حقیقت گروهی از دندان پزشکان بین المللی  در سال 1987 در داخل فرانسه درو هم جمع شده اند و ایمپلنت های دندانی متفاوتی را طراحی و تولید کرده اند. شروع به فعالیت ایمپلنت TBR از همین گردهمایی آغاز شد.

ایمپلنت TBR همانند برند قبلی دارای محصولات متفاوتی است که این مورد باعث می شود تا بیماران بیشتری بتوانند از برند TBR استفاده نمایند. زیرا شرایط درمانی افراد با یک دیگر متفاوت است و برای درمان آنها  نیاز به محصولات مختلفی می باشد. انواع فیکسچر های TBR به شرح زیر می باشد:

 • Z1
 • BL
 • Baby

ایمپلنت Axiom

از دیگر برند های ایمپلنت سازی که در فرانسه فعالیت می کند می توان به Anthogyr اشاره کرد که فعالیت خود را در سال 1947 آغاز کرده است. این برند در ایران به Axiom نیز شهرت دارد زیرا نام یکی از سیستم های ایمپلنت شرکت آنتوژیر است. می توان گفت این برند نسبت به دو مورد قبل ناشناخته تر می باشد اما در حال پیشرفت است و از کیفیت متوسطی برخوردار می باشد.

طول عمر ایمپلنت فرانسوی

طول عمر هر درمان یکی از فاکتور های مهمی می باشد که در ایمپلنت دندان به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از عواملی که بر طول عمر ایمپلنت دندان تاثیر می گذارد کیفیت برند انتخابی توسط شما است.

همانطور که در بالا نیز گفته شد ایمپلنت های فرانسوی دارای کیفیت متناسبی می باشند به همین دلیل می توان نتیجه گرفت ایمپلنت دندان با برند های فرانسوی طول عمری متناسبی دارد. البته این مورد به شرطی است که شما از برند های با کیفیت فرانسوی استفاده نمائید.

مزایا و معایب ایمپلنت فرانسوی

شرح دادن مزایا و معایب ایمپلنت های فرانسوی در حالت کلی امر بسیار دشواری می باشد اما شما باید قبل از استفاده، آنها را بدانید. پس در این قسمت مزایا و معایب ایمپلنت فرانسوی گفته می شود ولی ممکن است در برخی از برند ها این موارد صحیح نباشد.

مزایای ایمپلنت فرانسوی

می توان گفت ایمپلنت های فرانسوی دارای مزایای بسیار زیادی هستند و کیفیت مناسبی را به بیماران ارائه می دهند. همین کیفیت در کنار استفاده از تکنولوژی های جدید در ساخت ایمپلنت های دندانی باعث می شود تا مزایای ایمپلنت های فرانسوی به وجود آید. از مزایای ایمپلنت فرانسوی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کیفیت مناسب
 • طول عمر
 • ارزش خرید

معایب ایمپلنت فرانسوی

می توان گفت ایمپلنت های فرانسوی از لحاظ کیفیت هیچگاه در سطح اول جهان نبوده اند. البته باید گفت برند های این کشور همیشه در حال بهبود بوده اند و کیفیت خود را افزایش داده اند. از طرفی نیز محبوبیت ایمپلنت های فرانسوی در ایران زیاد نمی باشد که همین مورد باعث می شود تا این برند های فرانسوی به صورت گسترده در کلینیک های دندان پزشکی وجود نداشته باشند.

مقایسه ایمپلنت فرانسوی با دیگر رقبا

در ابتدای مقاله گفته شد کشور های متفاوتی در حال ساخت ایمپلنت های دندانی می باشند به همین دلیل نیز ما قصد داریم ایمپلنت های فرانسوی را در زمینه های متفاوت با آنها مقایسه کنیم تا شما بتوانید با توجه به شرایط خود انتخاب بهتری را داشته باشید. به صورت کلی می توان گفت کشور های برتر در زمینه ساخت ایمپلنت به شرح زیر می باشند:

 • کره
 • اروپا
 • آمریکا
 • سوئیس
مقایسه ایمپلنت فرانسوی با دیگر رقبا
مقایسه ایمپلنت فرانسوی با دیگر رقبا

مقایسه قیمت ایمپلنت فرانسوی با رقبا

همانطور که گفته شد قیمت یکی از فاکتور های مهم این درمان می باشد. باید گفت قیمت ایمپلنت های فرانسوی نسبت به ایمپلنت سوئیسی و آمریکایی پایین تر است اما از ایمپلنت های کره ای قیمت بالاتری دارد.

مقایسه کیفیت ایمپلنت فرانسوی با رقبا

کیفیت ایمپلنت یکی از عواملی است که بر روند درمان تاثیر مستقیم دارد به همین علت نیز دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد. باید گفت کیفیت ایمپلنت های آمریکایی و سوئیسی از ایمپلنت های فرانسوی بیشتر است اما ایمپلنت های فرانسوی نسبت به ایمپلنت های کره ای کیفیت بالاتری دارند.

مقایسه محبوبیت ایمپلنت فرانسوی و رقبا در ایران

ایمپلنت های کره ای در ایران محبوبیت بسیار زیادی دارند و در این موضوع رتبه اول را دارا می باشند. پس از ایمپلنت های کره ای ایمپلنت های سوئیسی و آمریکایی قرار دارند و در آخر می توان گفت از نظر محبوبیت ایمپلنت های فرانسوی در رتبه آخر قرار می گیرند.

ایمپلنت فرانسوی برای چه افرادی مناسب است؟

می توان گفت ایمپلنت های فرانسوی برای افرادی که قصد هزینه متوسط برای درمان ایمپلنت دندان را دارند مناسب است. زیرا این افراد می توانند با پرداخت هزینه متوسط کیفیت مناسبی را دریافت نمایند. البته این مورد در صورت استفاده برند با کیفیت صادق است.

از بین ایمپلنت های فرانسوی کدام را انتخاب نمائیم ؟

در بخش های زیادی از مقاله گفته شد که باید از ایمپلنت های با کیفیت فرانسوی استفاده نمائید زیرا کیفیت همه ایمپلنت های فرانسوی یکسان نیست اما چگونه باید اینکار را انجام داد؟

بهترین راه برای انتخاب ایمپلنت با کیفیت فرانسوی مراجعه به پزشک متخصص و دریافت مشاوره است. زیرا پزشک متخصص با استفاده از تجربه خود و شرایط درمانی شما می تواند بهترین برند را پیشنهاد بدهد.

مقالات محبوب

هزینه ایمپلنت دندان

در این مقاله می توانید با قیمت انواع ایمپلنت دندان اعم از دیجیتال، کامل، فوری آشنا شوید و همچنین از شرایط اقساط مرکز ایمپلنت نیز مطلع شوید.

هزینه لمینت دندان

لمینت دندان بهترین درمان برای زیباسازی طرح لبخند شناخته می شود و به شما لبخند هالیوودی را هدیه می دهد. اگر قصد انجام لمینت دندان را دارید با ما همراه باشید تا از هزینه لمینت دندان و پاسخ به سوالات هر واحد لمینت چقدر است ؟ ، لمینت واحدی چند؟ مطلع شوید.

هزینه کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان یک درمان زیبایی محبوب است که به وسیله آن می توانید یک لبخند زیبا و بدون نقص داشته باشید. در این مقاله به بررسی کامل قیمت کامپوزیت دندان می پردازیم. با ما همراه باشید تا قبل از انجام کامپوزیت دندان با تمام مواردی که باید در نظر بگیرید، آشنا شوید.

قیمت ایمپلنت فول موس و کامل

در صورتی که تمام دندان های یک فک یا دو فک خود را از دست داده اید، ایمپلنت کامل برای شما مناسب می باشد. در این مقاله به بررسی قیمت انواع ایمپلنت کامل می پردازیم.

قیمت ایمپلنت دیجیتال

در ایمپلنت دیجیتال از عکس و فناوری های سه بعدی برای موقعیت یابی دقیق استخوان و عصب ها استفاده می شود و این شبیه سازی باعث دقت بالای کاشت ، حداقل ریسک ، برش و خونریزی شود.

قیمت ایمپلنت کره ای

ایمپلنت های کره ای یکی از انواع ایمپلنت هایی هستند که در کنار کیفیت خوب، هزینه بسیار مناسبی دارند و در این مقاله می توانید با قیمت انواع برند ایمپلنت کره ای آشنا شوید.

  دیدگاه ها

ثبت دیدگاه

مشاوره مجازی رایگان

Blank Form (#3)

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز ایمپلنت می باشد.