ایمپلنت دندان چقدر طول میکشد ؟ ( از جراحی تا روکش )

ایمپلنت های دندانی یک گزینه درمانی ساده است که راه حلی طبیعی برای مشکل از دست دادن دندان ها ارائه می دهد. ایمپلنت دندان که از ریشه تیتانیوم و روکش سرامیکی تشکیل شده است، به شما اجازه می دهد به راحتی غذا بخورید و با خیال آسوده لبخند بزنید. کاشت ایمپلنت دندانی شامل چندین مرحله مهم قبل از حصول نتیجه نهایی است و ما در زیر برای شما این مراحل را بیان کرده ایم. بنابراین درمان ایمپلنت دندان چقدر طول می کشد؟

ایمپلنت دندان چقدر طول می کشد
ایمپلنت دندان چقدر طول می کشد

در این مقاله، مراحل مختلف کاشت ایمپلنت دندان را بررسی می کنیم. همچنین به متغیرهایی که  بر مقیاس زمانی فرآیند تأثیر می گذارند و عواملی را که باید قبل از تصمیم‌گیری برای ادامه این نوع درمان در نظر بگیرید، بررسی خواهیم کرد.

ایمپلنت دندان چقدر طول می کشد؟

طول مدت ایمپلنت دندان

ایمپلنت های دندانی دارای مراحل مختلفی هستند که هر کدام دارای زمان مخصوص به خود می باشند که در ادامه به جواب تمامی سوالات خود خواهید رسید.

ایمپلنت دندان چقدر طول میکشد ؟

طور کلی طول درمان ایمپلنت دندان معمولی بین ۱ الی ۶ ماه به طول می انجامد و این طول مدت وابسته به شرایط و نوع ایمپلنت می تواند متفاوت باشد.

روکش دندان ایمپلنت چقدر طول میکشد ؟

مرحله انجام روکش ایمپلنت به دو جلسه زمان نیاز دارد و در حدود ۱ الی ۴ هفته به طول می انجامد که وابسته به لابراتور، تعداد و نوع روکش متفاوت می باشد.

جراحی ایمپلنت چقدر طول میکشد ؟

مدت زمان جراحی ایمپلنت طولانی نمی باشد و حدود ۱۵ الی ۱۰۰ دقیقه به طول می انجامد که وابسته به شرایط فرد و تعداد ایمپلنت متفاوت می باشد.

ایمپلنت دندان چند ماه طول میکشد ؟

به طور کلی ایمپلنت های معمولی از زمان جراحی تا تحویل روکش بین ۱ الی ۶ ماه به طول می انجامد.

درد ایمپلنت دندان چند روز طول میکشد ؟

درد ایمپلنت دندان از حدود چند ساعت بعد جراحی آغاز می شود و پس از گذشت ۱ الی ۳ روز کاهش پیدا می کند و در حدود چند هفته کاملا از بین می رود.

قالب گیری ایمپلنت چقدر طول میکشد ؟

قالب گیری ایمپلنت در یک جلسه و مدت زمان حدودی ۱۰ الی ۶۰ دقیقه انجام می شود که وابسته به تعداد روکش ایمپلنت متفاوت می باشد.

جراحی ایمپلنت چند ساعت طول میکشد ؟

اکثر جراحی های ایمپلنت در کمتر از یک ساعت انجام می شود اما اگر فرد دارای شرایط خاصی همچون پیوند استخوان و سینوس لیفت باشد این مدت زمان تا دو ساعت متغیر است.

ایمپلنت دندان جلو چقدر طول میکشد؟

مدت زمان در هر ناحیه از دهان تفاوتی ندارد و ایمپلنت دندان جلو در حدود ۱ الی ۶ ماه طول می کشد اما برای کاهش این زمان می توانید از ایمپلنت فوری دندان جلو استفاده کنید.

ایمپلنت کامل چقدر طول میکشد ؟

در صورتی که فرد بخواهد برای یک فک، ایمپلنت کامل انجام دهد به طور متوسط به ۶ ماه زمان نیاز خواهد داشت. البته در صورت نیاز به پیوند استخوان و سینوس لیفت این زمان افزایش پیدا خواهد کرد.

علت این طول درمان مدت زمان مورد نیاز برای جوش خوردن پایه ایمپلنت دندان به استخوان فک می باشد و در صورتی که شرایط ایمپلنت فوری را داشته باشید، این زمان بسیار کاهش پیدا میکند.

مرحله درمانتعداد جلسه مورد نیازمدت زمان بهبود
مشاوره و طرح درمانیک جلسهحدودا۳۰ الی ۶۰ دقیقه
سینوس لیفتحدودا یک جلسهحدودا ۴ الی ۶ ماه
جراحی ایمپلنتیک جلسهحدودا ۳۰ الی ۱۲۰ دقیقه طول می کشد
هیلینگ گپیک جلسهحدودا ۱۰ الی ۱۴ روز
اباتمنت و تاج موقتیک جلسه حدودا ۴ تا ۶ هفته
روکشحداقل دو جلسهبه لابراتوار بستگی دارد و به طور حدودی ۱۰ روز طول می کشد
طول درمان ایمپلنت

ایمپلنت چیست؟

ایمپلنت دندان «ریشه‌های» فلزی هستند که اغلب «فیکسچر» نامیده می‌شوند که با جراحی در استخوان فک زیر خط لثه قرار می‌گیرند. پس از قرار گرفتن در محل، دندانپزشک تاج هایی را برای جایگزینی دندان های از دست رفته نصب می کند.

برای کاشت ایمپلنت، لثه ها باید سالم بوده و استخوان کافی برای ایجاد فضای لازم برای آن ها وجود داشته باشد. همچنین باید بدانید که حفظ سلامت کلی ضروری است. رعایت دقیق بهداشت دهان و دندان و مراجعه منظم به دندانپزشک برای موفقیت طولانی مدت ایمپلنت دندان ضروری است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ایمپلنت دندان و هزینه آن به لینک زیر مراجعه فرمایید.
قیمت ایمپلنت دندان

جراحی ایمپلنت چقدر طول می کشد؟

اگر به انجام عمل جراحی ایمپلنت دندان فکر می کنید، باید بدانید که این فرآیند تا چه مدت ممکن است طول بکشد. مانند بسیاری از عمل ‌ها، مدت زمانی که طول می ‌کشد تا کل فرآیند ایمپلنت دندان از مشاوره اولیه تا بهبودی شما پس از عمل متغیر است. این بستگی به نوع جراحی مورد نیاز شما، سلامت کلی دهان و دندان و اینکه آیا نیاز به پیوند یا کشیدن دندان دارید یا خیر، دارد.

ایمپلنت دندان چقدر طول میکشد

پروسه ایمپلنت دندان اساسا یک فرآیند سه فازی است که می تواند برای هر فردی متفاوت باشد. به طور معمول کل فرآیند از ۵ تا ۸ ماه طول می کشد.

همانطور که خواهید دید، این برای افرادی که از پروتز کامل دهان استفاده می کنند کمی متفاوت است. این فرآیند برای کسانی که یک مجموعه کاملا جدید از دندان ها را دریافت می کنند می تواند سریع تر باشد!

جراحی ایمپلنت چگونه است؟

ایمپلنت دندانی یک پیچ تیتانیوم رزوه‌ دار است که به اندازه‌ ای محکم است که بتوان یک پایه در داخل آن قرار داد. پس از قرار دادن پیچ و پست، دندانپزشک دندان را با کلاهک یا روکش تکمیل می کند. بسیاری از مردم به اشتباه معتقدند که ایمپلنت دندان کل دندان جایگزین را تشکیل می دهد. در واقع، ایمپلنت تنها جایگزین ریشه می شود. دندانپزشک تاج یا کلاهک را در بالای ریشه جایگزین قرار می دهد.

پروتز دندان چقدر طول می کشد؟

می توانید انتظار داشته باشید که کل فرآیند را بین چند هفته تا چند ماه تکمیل کنید. این مدت همچنین تا حد زیادی به برنامه و ظرفیت شما برای مراجعه برای مشاوره و پیگیری بستگی دارد. 

تمام پروتزها برای تکمیل از ابتدا تا انتها نیاز به چندین ویزیت دارند. این شامل مشاوره، کشیدن دندان (در صورت لزوم)، قالب گیری، قبل از نصب و تنظیمات نهایی است. دانستن مراحل مختلف ساخت دندان مصنوعی برای درک بهتر از مدت زمانی که پروسه پروتز شما ممکن است طول بکشد، کمک می کند. در ادامه این مراحل را بررسی می کنیم:

مراحل مختلف ساخت پروتز دندان

در مرحله اول، شما و دندانپزشک در مورد نیازهای تعویض دندان خود صحبت می کنید. دندانپزشک دندان ها، دهان و لثه های شما را ارزیابی کرده و بهترین گزینه های پروتز دندان را بر اساس نیاز و بودجه شما توصیه می کند. این مرحله ممکن است نیاز به چندین قرار ملاقات داشته باشد و شامل جلساتی برای گرفتن عکس با اشعه ایکس و ارزیابی بیشتر باشد.

مراحل مختلف ساخت پروتز دندان
مراحل پروتز ایمپلنت

کشیدن دندان

 اگر دندان هایی دارید که باید برداشته شوند، قبل از اقدام به کشیدن دندان نیاز دارید. همچنین اگر کاندیدای مناسبی برای جایگزینی موقت دندان باشید، ممکن است بلافاصله پس از کشیدن دندان، پروتزهای مصنوعی دریافت کنید. این پروتزهای فوری قبل از کشیدن دندان شما آماده می شوند تا به محض اتمام کشیدن دندان، آن ها را قرار دهید.

تاثیرگذاری

 این مرحله شامل برداشت دقیق از دهان، دندان ها و لثه های شماست تا بتوان پروتزهای مصنوعی شما را به درستی طراحی کرد. ساختار دهان و لثه هر فرد متفاوت است، بنابراین برداشت های فردی برای رسیدن به تناسب عالی بسیار مهم است. اگر قبل از این مرحله دندان کشیده اید، قبل از برداشتن قالب باید لثه ها به طور کامل بهبود یابند (که ممکن است چند هفته طول بکشد).

سپس نمونه هایی از دندان ها و لثه های شما به آزمایشگاه دندانپزشکی فرستاده می شود تا ساخت پروتزهای شما آغاز شود. این مرحله اغلب چندین هفته طول می کشد و ممکن است شامل مراحلی مانند گرفتن قالب های گزش و ارائه مدل های مومی برای آزمایش شما باشد تا مطمئن شوید که با آن ها احساس راحتی می کنید.

هنگامی که نسخه نهایی پروتزهای شما آماده شد، آن ها را امتحان خواهید کرد.

درد ایمپلنت چقدر طول می کشد؟

نوع جراحی ایمپلنتی که انجام می دهید تعیین می کند که چه میزان درد رویه ایمپلنت دندان را تجربه می کنید:

درد ایمپلنت چقدر طول میکشد
درد ایمپلنت چقدر طول میکشد

روش ساده: اگر فقط یک دندان تعویض کرده اید، استخوان شما سالم است و نیازی به پیوند ندارید، فقط باید کمترین ناراحتی را تجربه کنید.

روش متوسط: بسیاری از افراد تحت یک روش ایمپلنت متوسط ​​قرار می‌گیرند و معمولا پس از عمل کمی تورم، کبودی و ناراحتی را تجربه می‌کنند.

روش پیچیده: برخی از افراد ممکن است زمان بهبودی طولانی تری را تجربه کنند. برای کسانی که ایمپلنت های زیادی دریافت می کنند یا یک روش دشوار را تجربه می کنند، ممکن است باعث درد بیشتر شود و دندانپزشک احتمالا خوردن غذای نرم را برای حدود شش هفته پس از عمل توصیه می کند.

مدت زمان بهبودی ایمپلنت

۱٫ درد ایمپلنت دندان بعد از ۱ هفته: در این مرحله، طبیعی است که کمی درد را تجربه کنید.

۲٫ درد ایمپلنت دندان بعد از ۲ هفته: درد شما باید در این مرحله از بین می رفت. در غیر این صورت، فورا با دندانپزشک خود تماس بگیرید، زیرا ممکن است نشان دهنده عفونت باشد.

۳٫ درد ایمپلنت دندان بعد از ۳ ماه: اگر در این مرحله درد دارید، ممکن است یکی از دلایل زیر باشد:

 • خون رسانی ضعیف
 • بیماری خودایمنی
 • عفونت
 • تداخل با سایر داروها
 • واکنش آلرژیک
 • آسیب بافتی یا عصبی
 • بدن شما ایمپلنت را رد می کند
 • در هر یک از این موارد، فورا با دندانپزشک خود تماس بگیرید.

مراحل ایمپلنت دندان

علی رغم اینکه تمام برنامه های درمانی دندانپزشکی زیبایی متناسب با نیازهای هر بیمار طراحی شده است، مراحل خاصی وجود دارد که هر بیمار در زمان ایمپلنت دندانی آن ها را تجربه خواهد کرد؛ از جمله:

 • مشاوره
 • عمل جراحي
 • ادغام ایمپلنت
 • اتصالات تاج

این چهار مرحله کلیدی نقشه راه ضروری برای لبخند رویایی شما هستند و بر مدت زمانی که درمان ایمپلنت دندان شما طول می کشد، تأثیر می گذارد.

مرحله اول ایمپلنت: ارزیابی و آماده سازی

مانند تمام درمان های دندانپزشکی، مشاوره اولیه اولین راه حل است. در طول این مشاوره، شما قادر خواهید بود در مورد هر گونه نگرانی که ممکن است در مورد سلامت دهان و دندان خود، مراحل ایمپلنت دندان ، آنچه می توانید در طول فرآیند انتظار دارید و نتایجی که امیدوارید به دست آورید، صحبت کنید. در طول مشاوره روند کار با جزئیات کامل برای شما توضیح داده خواهد شد. 

مشاوره ایمپلنت
مشاوره ایمپلنت

یک تیم مجرب دندانپزشکی زیبایی با صحبت در مورد هر جنبه ای از درمان به هر بیمار کمک می کند تا احساس راحتی و آرامش کند. همه چیز از مراحل مختلف و گزینه های هزینه گرفته تا مراقبت های بعد از آن می تواند مورد بحث قرار گیرد و به شما این امکان را می دهد که آگاهانه در مورد مراقبت خود تصمیم بگیرید.

 درک مدت زمان درمان ایمپلنت دندان ضروری است و مهم است به خاطر داشته باشید که اگرچه این فرآیند می تواند نتایج باورنکردنی ارائه دهد، اما راه حل سریعی نیست.

مرحله بعدی درمان سی تی اسکن است که به دندانپزشک اجازه می دهد تا ارزیابی کند که چه نوع ایمپلنت دندانی با نیازها، سبک زندگی شما و نتایجی که می خواهید به دست آورید، مطابقت دارد. سی تی اسکن همچنین به دندانپزشک این امکان را می دهد که ببیند آیا مشکلات اساسی وجود دارد که باید قبل از درمان برطرف شود یا نه، مانند بیماری لثه و تراکم استخوان فک شما.

سپس او نتایج اسکن شما را ارزیابی و پیشنهاد می کند که کدام یک از سه نوع ایمپلنت دندان نتیجه مطلوب را به شما ارائه می دهد. با استفاده از فناوری پیشرفته، یک قالب سفارشی از دندان های شما ایجاد می شود تا تاج دندان شما کاملا با شکل و اندازه دندان های شما مطابقت داشته باشد.

با ایجاد یک تاج سفارشی، رنگی متناسب با دندان های طبیعی شما، می توان اطمینان حاصل کرد که لبخند شما تا حد امکان طبیعی و زیبا به نظر می رسد.

مرحله دوم ایمپلنت: قرار دادن ریشه مصنوعی

اگر پس از مشاوره اولیه تصمیم به ادامه درمان گرفتید، مرحله بعدی انجام عمل جراحی دندان است. مراحل مختلفی در بخش جراحی وجود دارد که می تواند بر مدت زمان درمان ایمپلنت دندان تأثیر بگذارد. ابتدا باید دندان آسیب دیده برداشته شود. در طول مشاوره قبل از جراحی، دندانپزشک کل استخوان فک شما را با توجه دقیق به ناحیه ای که ایمپلنت در آن قرار می گیرد، ارزیابی می کند. در برخی موارد، ممکن است برای تقویت این قسمت از فک شما نیاز به پیوند استخوان باشد.

هنگامی که مشخص شد که استخوان فک به اندازه کافی قوی است، ریشه تیتانیوم با جراحی تعبیه می شود. در طول جراحی به شما یک بی حسی موضعی داده می شود تا دهان شما بی حس شود. حتی اگر در تمام طول عمل بیدار باشید، نمی توانید چیزی را احساس کنید. برای کمک به کاهش هر گونه اضطرابی که در مورد این عمل دارید، می ‌توانید آرام ‌بخشی را انتخاب کنید و می ‌توانید در ارزیابی قبل از جراحی با پزشک خود در مورد آن صحبت کنید.

قرار دادن پایه ایمپلنت
قرار دادن پایه ایمپلنت

سپس برشی در لثه شما ایجاد می شود تا استخوان فک زیر آن نمایان شود. یک سوراخ کوچک در استخوان فک شما ایجاد می شود تا ریشه تیتانیوم به همان عمق ریشه دندان طبیعی وارد شود. سپس اباتمنت، پیچ داخلی که تاج شما به آن وصل می شود، در ریشه تیتانیوم قرار می گیرد. هنگامی که دندانپزشک شما از اینکه به درستی قرار داده شده و برای شما راحت است، لثه را بخیه می زند تا برش بسته شود و روند بهبودی شروع شود.

جراحی کاشت یک ریشه تیتانیوم بین ۱ تا ۲ ساعت طول می کشد، بنابراین به طور طبیعی هر چه تعداد ایمپلنت های بیشتری را کاشته باشید، جراحی بیشتر طول می کشد.

توجه به این نکته ضروری است که اگر داروی آرام بخش استفاده کرده باشید، بلافاصله پس از آن نمی توانید رانندگی کنید. شما باید شخصی را با خود بیاورید که بتواند شما را با خیال راحت به خانه برساند.

تاج دندان خود را در همان جلسه ای که کاشت ریشه تیتانیوم انجام دادید، نصب نمی کنید. ابتدا باید یکپارچگی استخوانی اتفاق بیفتد که فرآیند جوش خوردن استخوان فک با ریشه تیتانیوم است. دلیل اینکه تیتانیوم ماده ترجیحی برای ریشه های مصنوعی است به دلیل خواص طبیعی آن است که میزان موفقیت بالایی در ادغام استخوانی ارائه می دهد.

تاریخچه روند ادغام ایمپلنت
روند ادغام ایمپلنت اولین بار در سال ۱۹۵۲ کشف شد، زمانی که یک جراح ارتوپد قادر به حذف یک سیلندر تیتانیوم که در استخوان ران از یک خرگوش قرار داده شده بود، استخوان آنقدر محکم با سیلندر تیتانیوم ترکیب شده بود که جایگزینی محکم برای از دست دادن استخوان به شمار رفت. مطالعات بیشتری انجام شد و در سال ۱۹۶۵ اولین ایمپلنت دندان تیتانیوم در یک انسان داوطلب زنده قرار داده شد.

روند و زمان بندی بهبود برای هر بیماری که تحت درمان ایمپلنت دندان قرار می گیرد، متفاوت است.

به طور معمول، یک ایمپلنت تک دندان ۶ تا ۱۲ هفته طول می کشد تا به طور کامل بهبود یابد. در این مدت، ریشه دندان مصنوعی جدید شما با استخوان فک شما ترکیب و قوی تر می شود. در نهایت، آنقدر قوی خواهد بود که یک پایه محکم برای نصب یک دندان مصنوعی فراهم کند.

در حالی که منتظر می ‌مانید تا ریشه تیتانیوم جدیدتان با استخوان فک ‌تان ترکیب شود، یک راه‌ حل موقت برای جایگزینی دندان از دست رفته ‌تان در اختیار شما قرار می ‌گیرد. شما باید بهداشت دهان و دندان خود را رعایت کرده و از جایگزینی موقت دندان خود مراقبت کنید و مطمئن شوید که ناحیه را تمیز نگه دارید. همچنین از هرگونه عفونتی که می تواند مانع پیشرفت درمان شما شود، جلوگیری کنید.

مرحله سوم ایمپلنت: قرار دادن تاج

هنگامی که فرآیند استئواینتگراسیون کامل شد و دندانپزشک شما مطمئن شد که لثه های شما به درستی بهبود یافته است، دندان جدید شما ساخته و نصب می شود.

با استفاده از تکنولوژی روز و با کمک آزمایشگاه، یک قالب سفارشی از دهان شما ساخته می شود. این قالب به تکنسین های دندانپزشکی اجازه می دهد تا دندان مصنوعی درست کنند که کاملا متناسب با شکل و اندازه دندان های طبیعی شما باشد. این روکش ایمپلنت سفارشی به گونه ای ایجاد می شود که به راحتی و بدون درز در شکاف دندان از دست رفته قرار گیرد، رنگ آن با دندان های طبیعی شما مطابقت داشته باشد و به ایجاد لبخندی زیبا کمک کند.

قرار دادن تاج ایمپلنت
قرار دادن تاج ایمپلنت

هنگامی که روکش سفارشی جدید خود را نصب کردید، دندانپزشک شما را در مورد نحوه مراقبت صحیح از جایگزینی دندان جدید با شما صحبت خواهد کرد. مهم است که به طور منظم در معاینات و قرار ملاقات های متخصص بهداشت شرکت کنید تا به مراقبت از ایمپلنت جدید کمک کنید، درست همانطور که برای دندان های طبیعی خود انجام می دهید.

سخت ترین مرحله ایمپلنت

اگر به پیوند استخوان نیاز داشته باشید، می توان آن را سخت ترین مرحله ایمپلنت دندان دانست. پیوند استخوان روشی است که جایگزین استخوان از دست رفته از فک شما می شود. دلایل زیادی وجود دارد که چرا ممکن است دچار تحلیل استخوان در فک خود شوید. گاهی اوقات ممکن است به تصادف، آسیب دیدگی یا افتادن دندان منجر شود. همچنین ممکن است نتیجه عفونت یا بیماری لثه باشد.

اگر تراکم استخوانی پایینی در فک خود دارید، ممکن است نیاز به پیوند استخوان داشته باشید تا این ناحیه به اندازه کافی قوی و پایدار باشد تا ایمپلنت را در جای خود نگه دارد. 

پس از دریافت پیوند استخوان، قبل از کاشت ایمپلنت تیتانیوم، باید یک دوره بهبودی را طی کنید. درست مانند نصب ریشه تیتانیوم، استخوانی که در فک شما قرار داده شده نیاز به زمان دارد تا به استخوان طبیعی شما جوش بخورد. این فرآیند می تواند چندین ماه طول بکشد و مطمئنا مدت زمان درمان ایمپلنت دندان شما را افزایش می دهد.

ورم بعد از ایمپلنت چند روز طول میکشد ؟

یکی از عوارض رایج بعد از ایمپلنت دندان ، ایجاد ورم در ناحیه جراحی است و علت ایجاد این تورم به علت برشی است که برای قرار دادن پایه ایمپلنت ایجاد شده است و این تورم بعد از جراحی طبیعی است. این ورم از یک هفته طول می کشد و به مرور زمان بهبود پیدا می کند.

سخن آخر

هیچ پاسخ قطعی برای این سوال که درمان ایمپلنت دندان چقدر طول می کشد وجود ندارد. تمام درمان های در مرکز دندانپزشکی زیبایی سفارشی و متناسب با نیازهای هر بیمار است. اگر نیاز به جایگزینی یک دندان از دست رفته با استفاده از ایمپلنت دارید، می توانید انتظار داشته باشید که کل این پروسه حدود ۱۲ هفته طول بکشد. ایمپلنت های بیشتر و درمان های اضافی به زمان درمان نهایی اضافه می شود. اما دندانپزشک مناسب همیشه به شما کمک خواهد کرد تا بهترین نتیجه را از روند درمان خود بگیرید.

اگر به دنبال کاشت ایمپلنت دندان برای جایگزینی دندان های از دست رفته خود هستید، با دندانپزشک خود مشورت کنید.

مقالات محبوب

هزینه ایمپلنت دندان

در این مقاله می توانید با قیمت انواع ایمپلنت دندان اعم از دیجیتال، کامل، فوری آشنا شوید و همچنین از شرایط اقساط مرکز ایمپلنت نیز مطلع شوید.

هزینه لمینت دندان

لمینت دندان بهترین درمان برای زیباسازی طرح لبخند شناخته می شود و به شما لبخند هالیوودی را هدیه می دهد. اگر قصد انجام لمینت دندان را دارید با ما همراه باشید تا از هزینه لمینت دندان و پاسخ به سوالات هر واحد لمینت چقدر است ؟ ، لمینت واحدی چند؟ مطلع شوید.

هزینه کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان یک درمان زیبایی محبوب است که به وسیله آن می توانید یک لبخند زیبا و بدون نقص داشته باشید. در این مقاله به بررسی کامل قیمت کامپوزیت دندان می پردازیم. با ما همراه باشید تا قبل از انجام کامپوزیت دندان با تمام مواردی که باید در نظر بگیرید، آشنا شوید.

قیمت ایمپلنت فول موس و کامل

در صورتی که تمام دندان های یک فک یا دو فک خود را از دست داده اید، ایمپلنت کامل برای شما مناسب می باشد. در این مقاله به بررسی قیمت انواع ایمپلنت کامل می پردازیم.

قیمت ایمپلنت دیجیتال

در ایمپلنت دیجیتال از عکس و فناوری های سه بعدی برای موقعیت یابی دقیق استخوان و عصب ها استفاده می شود و این شبیه سازی باعث دقت بالای کاشت ، حداقل ریسک ، برش و خونریزی شود.

قیمت ایمپلنت کره ای

ایمپلنت های کره ای یکی از انواع ایمپلنت هایی هستند که در کنار کیفیت خوب، هزینه بسیار مناسبی دارند و در این مقاله می توانید با قیمت انواع برند ایمپلنت کره ای آشنا شوید.

  دیدگاه ها

ثبت دیدگاه

مشاوره مجازی رایگان

Blank Form (#3)

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز ایمپلنت می باشد.